Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102


 
Opis Polecamy szeroki wachlarz usług Kancelarii Adwokackiej Aliny Korzeniewskiej, która ukończyła studia prawnicze w roku 1997, w 1997 do 1999 roku odbywała aplikację prokuratorską. Przez okres 10 lat zajmowała stanowisko prokuratora w prokuraturach powszechnych,a następnie w prokuraturach wojskowych. Od 2009 roku prowadzi praktykę adwokacką.
Działalność kancelarii zmierza do zagwarantowania naszym klientom pełnego poczucia komfortu i stabilizacji.

 

Słowa kluczowe Kancelaria Adwokacka Białystok   Prawnik Białystok   Adwokat Białystok
Url http://www.alinakorzeniewska.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria Adwokacka Łódź. Usługi w zakresie: prawo cywilne: odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych, błąd w sztuce lekarskiej, zakażenie żółtaczką, gronkowcem, ochrona dóbr osobistych, polisy posagowe, polisy na życie. Prawo karne: wypadki drogowe, oszustwa ubezpieczeniowe, wyłudzenie odszkodowania. Prawo pracy: wypadki przy pracy. Rozwód, alimenty, podział majątku
Kategoria:

Interesuje Cię pomoc prawna w uk? Chcesz podjąć stałą współprace bo prowadzisz swoja firmę i nie znasz się obowiązujących tu przepisach prawa? Jeżeli wybierzesz naszą kancelarię, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy zespołem ekspertów, mamy odpowiednie kwalifikacje i chętnie pomożemy Ci przygotowywać różnego rodzaju umowy, będziemy za Ciebie prowadzić negocjacje i znajdziemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.
Kategoria:

Prawnik Piotr Fordey oferuje szereg usług w zakresie spraw cywilnych, gospodarczych, karnych, rodzinnych. Zapewniamy Państwu kompetentną oraz profesjonalną obsługę. Mogą Państwo skorzystać ponadto z pomocy prawnej, obsługi prawnej, porady prawnej. Zajmujemy się redagowaniem umów, obsługą prawną firm, windykacją należności. Do naszych głównych zalet należy całkowite poświęcenie i duże doświadczenie!
Kategoria:

Jeśli poszukujesz bądź potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Grażyny Jędras-Szulty z Grudziądza. Jej szeroka oferta usług z zakresu prawa pracy, cywilnego, karnego, rodzinnego bądź spadkowego sprawia, że każdy Klient może liczyć na profesjonalne i rzetelne wsparcie w każdym problemie.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak zlokalizowana jest w Sosnowcu, blisko centrum miasta, dzięki czemu każda szukająca pomocy osoba znajdzie ją bez problemu. Kancelaria ta stworzona została przez dwoje sprawdzonych i doskonale wyszkolonych prawników ponad dekadę temu. Mimo że Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak posiada już dziesięcioletni staż, tworzący ją prawnicy nie przestają się rozwijać. Każdy znajdzie pomoc w Kancelarii, zarówno osoba prywatna jak i klient biznesowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl