Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

PRAKTYKA LEKARSKA LEK. MED. JAN WOŚ NOWY TARG dobry okulista w krakowie


 
Opis NZOZ Specmed z siedzibą w Nowym Targu to placówka w której oferowane są usługi z zakresu okulistyki zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. W ofercie oprócz leczenia zachowawczego i chirurgicznego znalazła się laseroterapia. Pacjentom pomaga się w doborze stosownych szkieł i soczewek, a także wykonuje się autokeratorefraktometrię i gonioskopię. Leczone są schorzenia w postaci zaćmy, jaskry, czy zwyrodnieniowych zmian związanych z wiekiem - AMD, a także zaburzenia układu łzowego. Pacjenci kwalifikowani są także na zabiegi witreoretinalne. Szczegółowe informacje związane z działalnością NZOZ dostępne są na witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe chirurgia zaćmy   dobry okulista kraków   optyczna koherentna tomografia   operacja zaćmy nowy targ
Url http://www.specmed.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Poszukujesz apteki w Białymstoku, gdzie można zamówić leki przez Internet? Zapraszamy do odwiedzenia sieci aptek w skład której wnikają: Apteka Remedium, Apteka Rodzinna, Apteka Na Zielonych Wzgórzach, Apteka Rodzinna Antoniuk. Sprzedajemy leki oraz artykuły medyczne. Aptekarz udzieli Państwu wiadomości dotyczącej stosowania leków. Zaprzątamy się także wyrobem leków recepturowanych. Mogą Państwo złożyć zlecenie na sprecyzowany lek przez Internet. W zleceniu należy podać typ leku, dawkę i rozmiar opakowania. O odbiorze leku poinformuję Państwa SMS. Zlecenie trzeba odebrać w ciągu 5 dni od daty złożenia zlecenia. Więcej informacji udzielimy mailowo, telefonicznie, osobiście albo za pomocą Skypa. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

W Gdyni oraz Gdańsku znajduje się gabinet leczenia pijawkami i leczenia prądami selektywnymi. Pijawki, które używamy do zabiegów pochodzą z legalnych hodowli. Po każdym zabiegu są utylizowane. Wdrażamy nowoczesną, bezinwazyjną metodę usuwania patogenów z organizmu. Pijawki to również bardzo dobry sposób na korzystanie odnowy biologicznej. oferowana jest dla osób, jakie mają: osłabienie pamięci, dolegliwości psychiczne, zmniejszenie odporności na stres, spadek popędu płciowego, otyłość, zaburzenia snu. Od początku działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja każdej klientki nawiązującej z nami współpracę. Zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Uroda jest w każdym z nas, czasem jedynie wystarczy je odkryć. Podstawowy charakter działalności firmy Naturamed to całościowe usługi z aspektu profesjonalnej kosmetologii. Roztaczamy pieczę nad wszystkimi pacjentami, jacy potrzebują pozbyć się różnego typu niedoskonałości. Walczymy z przekonaniem, iż należy je zaakceptować, burząc za jednym zamachem mit, iż nadmierne w przekonaniu niektórych dbanie o siebie jest bezcelowe. W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny oraz estetyka są szalenie ważne. W naszym gabinecie prowadzimy leczenie trądziku, który jest nieszczęściem dla wszystkich nastolatków, zaś czasem zmagają się z tym problemem również dorośli. Co więcej robiona jest przez nas lipoliza, mezoterapia i mikrodermabrazja, a także zajmujemy się usuwaniem blizn. Zapraszamy do naszych gabintetów.
Kategoria:

Salon kosmetyczny z Nowego Sącza proponujący swoim Klientkom zróżnicowany wachlarz usług kosmetycznych na ciało i twarz. Wśród różnorodnych zabiegów upiększających dostępne są między innymi przedłużanie rzęs, manicure hybrydowy a także zabiegi oczyszczające skórę. Zabiegiem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem, wśród klientek w różnym wieku jest manicure hybrydowy. Efekt zdobienia paznokci za pomocą manicure hybrydowego jest stosunkowo trwały ponieważ utrzymuje się do nawet czterech tygodni.
Kategoria:

zachęcamy Państwa do odwiedzenia prowadzonego przez nas gabinetu kosmetycznego w Białymstoku. Proponujemy skorzystanie z propozycji usług kosmetycznych i poddania się rozmaitym zabiegom pielęgnacyjnym. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, zajmujemy się makijażem, stylizacją, a także depilacją. Do skorzystania z usług kosmetycznych zachęcamy zarówno panie, jak i panów. Stałym bywalcom oferujemy liczne zniżki i inne atrakcyjne promocje. W codziennej pracy stawiamy na życzliwość, dbałość o niuanse i ogólne spełnienie klientów. Pracujemy przy użyciu najważniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zapraszamy do salonu Rebeca i do odwiedzenia firmowej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl