Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544

Praca dla Ciebie, oferty pracy


 
Opis Oferty pracy z Polski i za granicy. Zmień pracę zmień swoje życie.

 

Słowa kluczowe praca   oferty pracy   jobleader   praca sezonowa   praca w polsce   praca za granicą   saksy   praca tymczasowa   kariera   sukces   kandydaci   wakaty   wakat   pracodawcy   pracownicy
Url http://www.jobleader.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie
Data wpisu Jan 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Firma uslugowa DARCOM na www.productsfrompoland.eu zajmuje sie wysylaniem produktow pomiedzy Polska a zagranica skierowana do Polonii na calym swiecie (import/export). Firma wysyla jakiekolwiek produkty na zyczenie w detalu i hurcie. Firma takze umozliwia kojarzenie firm zagranicznych i polskich, pomaga w kontaktach biznesowych. Jesli chcesz cos z Polski, zglos sie do nas.
Kategoria:

Serwis zawierający ciekawe artykuły z linkiem w treści. Jeśli
pozycjonujesz swoje strony internetowe, dodaj artykuły do naszego serwisu i
podnieś ich pozycje.
Kategoria:

Mówisz po niemiecku? Opiekowałeś się osobą starszą? Chcesz dobrze zarobić? Pomoże Ci w tym firma Helper 24. Z nią możesz zarobić do 5 tysięcy złotych.
Agencja Helper posiada mnóstwo ofert pracy jako opiekunka osób starszych. Po podpisaniu umowy istnieje możliwość wyjazdu za Odrę na miesiąc, dwa lub więcej. To ty o tym decydujesz.
Wysokość zarobków osoby na takim stanowisku (opieka Niemcy) zależy od kilku czynników. Są nimi m.in. stopień niepełnosprawności podopiecznego, poziom języka w jakim się porozumiewasz, lub to ile posiadasz kwalifikacji zawodowych.
Helper 24 podczas pobytu w Niemczech gwarantuje całodobową opiekę koordynatora, kartę EKUZ i dokument A1 oraz ubezpieczenie.
Kategoria:

Uczestnicy programu Curaswiss są przygotowywani do pracy pielęgniarza lub pielęgniarki w szwajcarskich szpitalach. Trzyletni program polega na działaniach edukacyjno-szkoleniowych. Pomagamy Państwu w kompleksowym przygotowaniu się do podjęcia pracy w szwajcarskich szpitalach. Program tworzy pięć etapów obejmujących naukę języka niemieckiego od poziomu podstawowego w kampusach Curaswiss w Polsce i w Niemczech a także zapoznanie z realiami życia i pracy pielęgniarza i pielęgniarki w Szwajcarii. Więcej informacji na temat programu znajdą Państwo na stronie pielegniarkawszwajcarii.pl.
Kategoria:

Serwis ogłoszeniowy - Twoja opiekunka. Darmowy serwis ogłoszeniowy dla osób, które poszukują opiekunki lub szukają pracy w tym charakterze. Zapraszamy chcesz znaleźć sobie sam nianię przez internet? Jeśli tak - to dobrze trafiłeś. Tylko u nas BEZPŁATNE przeszukiwanie bazy danych opiekunek! Serwis poświęcony opiekunkom do dzieci, osób starszych, osób niepełnosprawnych, zwierząt, pomocy domowej. Szukasz pracy jako opiekunka lub szukasz opiekunki
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl