Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600


 
Opis Signum Sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Środki mogą być przeznaczane na rozwój poprzez inwestycje m.in w Informatykę, ICT, Technologie Informacyjno-Komunikacyjne (TIK) i inne. Profesjonalna kadra skutecznie doradza oraz przygotowuje niezbędną dokumentację. Dużą skuteczność potwierdzają zadowoleni klienci. Jeżeli poszukujesz dodatkowych środków na rozwój swojej działalności, to już dziś skontaktuj się z Signum Sp. z o.o. i zapoznaj się z pełną ofertą!

 

Słowa kluczowe dotacje   finanse   dotacje ue  
Url http://www.signum.org.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Apr 13, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Jeżeli myślisz od czasu do czasu „kupię spółkę zoo”, jednak boisz się oszustów i najchętniej skorzystałbyś z oferty zaufanej firmy, to polecamy Ci nasze Centrum Efektywnego Zarządzania Biznesem. Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek, oczywiście posiadających notarialnie czystą historię gospodarczą. A jeżeli posiadasz już spółkę i chciałbyś się jej pozbyć, bardzo chętnie ją od Ciebie odkupimy na korzystnych warunkach.
Kategoria:

Zamów odpisy z Ksiąg Wieczystych i KRS przez Internet - Wygodnie i Szybko z dostawą do domu, płatność u listonosza, na poczcie lub przy odbiorze osobistym. Szybko, Niskie ceny, Profesjonalnie, Dostawa - Warszawa, Skanowanie odpisów i wysyłka na e-mail.
Kategoria:

Firma POLS TRADE sp. z o.o. z siedzibą w Żylinie na Słowacji, powstała w celu udzielania usług polskim firmom oraz indywidualnym przedsiębiorcom, planującym założyć firmę na Słowacji i rozwijać biznes na Słowacji, a także szukającym handlowe kontakty na Słowacji. Chcecie zarejestrować firmę na Słowacji : działalność gospodarczą lub spółkę na Słowacji ? Zdecydowaliście się otworzyć sklep na Słowacji, filie, oddział czy inną działalność w Słowacji ? Jesteście polskim producentem i planujecie wejść na słowacki rynek ze swoim towarem ? Chcecie znaleźć nowych klientów, dostawców lub odbiorców na perspektywicznym rynku ? Szukacie słowackich przedstawicieli lub pracowników dla swojej firmy ? Chcecie zyskać nowych partnerów w biznesie w Słowackiej Republice ?
Skorzystajcie z naszych usług i przekonajcie się jak łatwo jest zacząć robić biznes na terenie Słowacji !
Kategoria:

Firma BDO Numerica Sp. z o.o. W ofercie usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, usługi audytorskie, szkolenia w zakresie - podatki, księgowość, rachunkowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Jak założyć firmę? Co to jest marketing? Jak napisać biznesplan? Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy? Jak odnieść sukces w biznesie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w serwisie www.wlasnafirma.biz.pl. Strona adresowana jest przede wszystkim do osób, które planują założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Artykuły na stronie zostały pogrupowane w 4 kategorie tematyczne: zanim założysz, zakładanie firmy, marketing w firmie oraz sukces w biznesie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl