Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Pożyczki


 
Opis Najlepsze Kredyty Banków, firm i instytucji w jednym miejscu. Kredyt przez internet - wniosek on-line. Najlepsze pożyczki hipoteczne, Tanie kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne oraz produkty finansowe - Private Banking, Leasing, IKE, Faktoring. Autorskie Opracowania, Analizy i Artykuły. Piszą dla nas najlepsi analitycy i eksperci. Zapraszamy do serwisu http://Kredyt24h.info

 

Słowa kluczowe pożyczki   kredyt przez internet
Url http://kredyty24h.info/kredyt/przez/internet/128
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Pożyczki
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
„Sprzedaż długów” to jeden ze sposobów na poprawę płynności finansowej firmy. Dokładniej chodzi o sprzedanie należności i uwolnienie część zamrożonej w nich gotowizny. Należności dzielimy na wymagalne, niewymagalne, przeterminowane, wątpliwe i stracone. Należy pamiętać, że należności im są starsze tym są gorszej jakości. Jeśli odsuwa się ich dzień wymagalności maleje szansa na to, że przedsiębiorca odzyska swoje pieniądze.
Typy należności
Wymagalne – mamy prawo za nie otrzymać pieniądze, a dłużnik ma obowiązek zapłacić.
Niewymagalne – dłużnik nie ma jeszcze obowiązku płacenia (jest przed terminem płatności), a my nie mamy prawa żądać pieniędzy.
Przeterminowane – to należności wymagalne, których termin płatności już minął i powinny być one objęte procesem windykacyjnym.
Wątpliwe – nie jest pewne kiedy i w jakiej części zostaną spłacone.
Stracone – są to aktywa z których nie będzie pieniędzy.
Czy „Sprzedaż długów” może być sposobem na finansowanie?
Należności można sprzedać. Może to być dobrym sposobem na zdobycie pieniędzy, dając przedsiębiorcy możliwość wykazania się w sytuacjach mocno rosnącej sprzedaży, występowania sytuacji nagłych i nieprzewidzianych lub kłopotów z regularnym spłacaniem swoich zobowiązań. Aby sprzedać swoje należności w dobrej cenie (ok. 90% ich wartości księgowej) trzeba dbać o ich jakość, zarządzać nimi w sposób przemyślany, systematyczny i staranny. Sprzedaży podlegają należności niewymagalne. Takie należności nabywa M-Faktor, finansując swoich klientów na podstawie indywidualnie zawartych umów.
Kategoria:

Meganarzedzia.pl - sklep internetowy z narzędziami i elektronarzędziami oferujący produkty takich firm jak: Makita, Bosch, Metabo, Hitachi, Stihl, Dewalt, Proxxon, Protool, Festool, Black and Decker, Proma, Celma. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju. Na
zamaówiony towar udzialamy gwarancji. Jesteśmy przedstawicielem
handlowym firm: Bosch, Proxxon, HItachi, Festool. Protool. Służymy fachowymi
poradami w zakresie doboru narzędzi o pracy.
Kategoria:

Firma Post Top oferuje różnorodne materiały eksploatacyjne, kopertownice czy też frankownice, a zatem para się sprzedażą urządzeń służących do obsługi korespondencji. Firma jest rzetelna i posiada bardzo duże praktykę, dlatego niewątpliwie jest to firma godna zaufania. Firma gwarantuje usługi profesjonalne, zaś jej produkty cechują się solidnością oraz dodatkowo doskonałą jakością. Firma bardzo śpiesznie zyskała sobie ogromne uznanie na rynku.
Kategoria:

Wypatrujesz tworzywa sztucznego dla Twojego zakładu? Dobrze trafiłeś! Kupując w przedsiębiorstwie Wtórplast- Recykling nie tylko masz gwarancję najlepszej jakości produktu, ale dodatkowo przyczyniasz się ochrony środowiska naturalnego. Nasza firma znajduje się w niewielkiej miejscowości Czapury pod samym Poznaniem. Jeśli masz niepotrzebne odpady ze sztucznych tworzyw termoplastycznych- zgłoś się do nas. Odkupimy je od Ciebie, a później przetworzymy na granulat, folie do zawijania i zabezpieczania artykułów albo barwniki do tworzyw sztucznych. To dużo lepsze rozwiązanie, niż przechowywanie tych odpadów na wysypisku, gdzie będą leżały jeszcze przez tysiące lat, bo nie ulegają biodegradacji. My damy im drugie życie, pozwalając im powrócić do obiegu przemysłowego. Żeby zdobyć więcej informacji, wstąp na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Interesujące zestawienie - Facebook oraz Lyoness. Obie budujące społeczności, obie współczesne. Zapewne właśnie dlatego Lyoness stworzył swoje konto na FB. Umożliwia w ten sposób kontakty członków programu lojalnościowego lub wszystkich tych, których temat ten intryguje. A symultanicznie ma łatwy dostęp do każdego i może w błyskawiczny sposób przekazywać wszelkie ważne oraz wartościowe informacje. Zachęcamy do lajkowania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl