Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830

Poznań - prace na wysokości


 
Opis Firma Alpin-Matic oferuje swoje usługi tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości. Przycięcie wysokich drzew, montaż masztów czy kominów, mycie okien - te i inne prace alpinistyczne Poznań ma zapewnione dzięki wykwalifikowanym, przeszkolonym pracownikom Alpin-Matic. Pracują oni na atestowanym sprzęcie, co zapewnia bezpieczeństwo.
Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowych informacji, które sa na stronie www.alpinmatic.eu

 

Słowa kluczowe prace wysokościwoe poznań   wycinanie drzew poznań   zabezpieczenia przeciw ptakom poznań
Url http://alpinmatic.eu/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Dec 28, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Sprzątanie w Gdyni obiektów np. biurowych, oznacza pracę zazwyczaj w godzinach nocnych. Firma sprzątająca Gdynia CleanPro, jest przedsiębiorstwem na którym można polegać. Kulturalni i w pełni profesjonalni przeszkoleni pracownicy, potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom jakie podczas sprzątanie gdynia mogą się zdarzyć. Dzięki doświadczeniu w porządkowaniu obiektów o zróżnicowanym profilu.
Kategoria:

Porządek typowym amatorom może skojarzyć się jedynie ze ścieraniem kurzy i maksymalnie myciem szyb na wiosnę. A jak się okazuje, takich spraw jest dużo więcej i bez wątpienia wiedzą o tym pracownicy firmy Arma Błysk. Na stronie w Internecie arma-blysk.pl można obejrzeć całą gamę usług, jakie znajdują się w ofercie. Zaczynając od porządkowania parków zieleni a kończąc na obsłudze festynów. Prace porządkowe przeprowadzane są, a także mechanicznie przy wykorzystaniu określonych urządzeń.
Kategoria:

Nowa firma sprzątająca poleca: sprzątanie pomieszczeń, sprzątanie biur, mycie okien i sprzątanie po remontach. Nasza firma sprzątająca to nowe technologie i przystępne ceny! Zapraszamy www.czystosc.biz - sprzątanie Poznań, i Wielkopolska.
Doskonała jakość usług świadczonych przez nas. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Dobry Serwis zapewnia zawodowe i najwyższej jakości usługi z aspektu czyszczenia firm, czyszczenia biurowców, sprzątania osiedli mieszkaniowych, mycia garaży, prania wykładzin na terenie Warszawy i okolic. Kadra naszej firmy to doświadczeni fachowcy, którzy za pomocą współczesnego sprzętu i wydajnych środków czyszczących przywrócą blask i nieskazitelnączystość praktycznie każdemu pomieszczeniu. Współpracujemy z wieloma firmami zapewniając im profesjonalną obsługę oraz serwis, co oświadczają przyznane nam referencje. Gwarantujemy optymalne okoliczności współpracy i niesłychanie konkurencyjne ceny. Jesteśmy terminowi oraz odpowiedzialni. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Mycie Okien Wrocław to strona firmy Peippo z Wrocławia, która zajmuje się profesjonalnym myciem okien, czyszczenie szyb i ram ze wszelkich zabrudzeń i usługami towarzyszącymi we Wrocławiu oraz okolicach. Myjemy okna w domach jednorodzinnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, kościołach. Oprócz tego oferujemy czyszczenie balustrad, witryn, szklanych dachów, mycie luster, usuwanie graffiti z okien i ram.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl