Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Poznań - prace na wysokości


 
Opis Firma Alpin-Matic oferuje swoje usługi tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości. Przycięcie wysokich drzew, montaż masztów czy kominów, mycie okien - te i inne prace alpinistyczne Poznań ma zapewnione dzięki wykwalifikowanym, przeszkolonym pracownikom Alpin-Matic. Pracują oni na atestowanym sprzęcie, co zapewnia bezpieczeństwo.
Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowych informacji, które sa na stronie www.alpinmatic.eu

 

Słowa kluczowe prace wysokościwoe poznań   wycinanie drzew poznań   zabezpieczenia przeciw ptakom poznań
Url http://alpinmatic.eu/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Dec 28, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Pałac w Pakosławiu - jeden z cenniejszych klasycystycznych obiektów w Wielkopolsce. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na stronie. Jeżeli potrzebujesz zorganizować konferencje, event, szkolenie lub wesele w Wielkopolsce w pobliżu miast Poznań, Wrocław i Leszno to zapraszamy. Dobrze zorganizowane imprezy integracyjne, eventy, szkolenia Wrocław, Poznań, Leszno - romantyczne wesele w Pałacu. Sale wielkopolska - organizacja imprez okolicznościowych, event firmowy. Catering (usługi cateringowe) - posiłki regeneracyjne dla firm. Skorzystaj z oferty - kliknij i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:

Firma Nobell - kongresy, konferencje, imprezy firmowe. Organizacja konferencji, kongresów i prestiżowych imprez firmowych w całej Polsce. Od pomysłu do rozliczenia. Na stronie katalog obiektów wyszukane sale konferencyjne na kongresy konferencje, szkolenia, eventy i imprezy firmowe.
Kategoria:

Firma Usługowa „Błysk” zajmuje się profesjonalnym, specjalistycznym praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, praniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem mebli skórzanych oraz myciem okien i elewacji, sprzątaniem po remontach jak również sprzątaniem mieszkań i biur.
Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Potrafimy rozróżniać konstrukcje dywanów, rodzaje włókien. Neutralizujemy alergeny białkowe pochodzące od roztoczy, psów, kotów i wykonujemy impregnacje antyalergiczne.
Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.
W wyrazie podziękowania za okazane zaufanie jak i odpowiedzialności za wykonaną usługę, wręczamy Wyjątkowym Klientom „KARTĘ STAŁEGO KLIENTA”.

Kontakt:
www.dobrepranie.pl
biuro@dobrepranie.pl
tel. 0-505-478-626
Kategoria:

Fachowy skup każdego rodzaju surowców wtórnych SUR-WTÓR Sp. z o.o. od 1990 r. podejmuje się kooperacji zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami. Jednostka proponuje darmowo prywatny transport metali kolorowych oraz złomu i stali bądź makulatury oraz innych skupowanych poprzez firmę materiałów. oprócz tego możliwe jest przyjmowanie oraz skupowanie kabli miedzianych czy też wiązek samochodowych. SUR-WTÓR proponuje elektroniczne ważenie towaru u Klienta na terenie Starych Babic, Warszawy, Błonia bądź Ożarowaalbo Łomianek oraz okolic. Po wnikliwą propozycję zapraszamy na stronę internetową skupu surowców wtórnych.
Kategoria:

Dom opieki społecznej powinien spełniać określone normy. Wykwalifikowana kadra, do tego oczywiście doskonałe warunki pobytowe, a wszystko to w przystępnych cenach. To właśnie może zaproponować nam hospicjum oraz dom opieki dla osób starszych Kraków imienia Ojca Pio. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, polecamy ofertę taką jak opieka nad osobami starszymi przez 24 godziny na dobę. Wybierając dps Kraków Ojca Pio dajecie wszystko co najlepsze waszym bliskim
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl