Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921

Poznań - prace na wysokości


 
Opis Firma Alpin-Matic oferuje swoje usługi tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości. Przycięcie wysokich drzew, montaż masztów czy kominów, mycie okien - te i inne prace alpinistyczne Poznań ma zapewnione dzięki wykwalifikowanym, przeszkolonym pracownikom Alpin-Matic. Pracują oni na atestowanym sprzęcie, co zapewnia bezpieczeństwo.
Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowych informacji, które sa na stronie www.alpinmatic.eu

 

Słowa kluczowe prace wysokościwoe poznań   wycinanie drzew poznań   zabezpieczenia przeciw ptakom poznań
Url http://alpinmatic.eu/
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Dec 28, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Chcielibyśmy przedstawić Państwu firmę, która jest uznanym a także kompetentnym partnerem prowadzącą działalność na obszarze Torunia jak również okolic. Oferujemy skup jak również sprzedaż złomu stalowego jak i metalowego. Nasze usługi wykonujemy zarówno dla petentów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. Przy skupie złomu oferujemy uczciwą klasyfikację przyjmowanego materiału przy zachowaniu stabilnych warunków handlowych. Gwarantujemy odbiór złomu od interesanta, zapewniamy także odbiór osobisty przy wykorzystaniu przewozu własnego. W zakresie sprzedaży opału proponujemy dużej jakości wyrób w przyciągającej cenie oraz pełną obsługę. Mamy profesjonalne zaplecze maszynowe dźwigowe, montażowe, załadowcze i fachowy zespół pracowników. Żeby pozyskać więcej informacji zapraszamy na stronę, z przyjemnością odpowiemy na pytania.
Kategoria:

Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. My z pietyzmem zajmiemy się każdym najdrobniejszym aspektem dbałości o miejsce pochówku. Zajmujemy się opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku. Pracujemy solidnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska.
Kategoria:

Doświadczona ekipa sprzątająca prowadzi swoje czynności dla interesantów z rejonu Warszawy i pobliskich okolic. Do przeprowadzanych czynności firma stosuje środki czystości, jakie przeznaczone są do stosownych rodzajów powierzchni. Dodatkowo gwarantuje również krótkie czasy realizacji, jak też pracuje na zlecenie dużych firm i instytucji. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się też wszechstronnymi usługami sprzątającymi hal produkcyjnych oraz magazynów. Zainteresowani mogą też firmie zlecić mycie okien. Sprawne Sprzątanie ma ponadto sprzyjające cenowo oferty abonamentowe dla firm i klientów indywidualnych.
Kategoria:

Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
Kategoria:

Jednostka WBF zajmuje się dystrybucją, naprawą maszyn oraz urządzeń pralniczych. ma spore doświadczenie w branży pralniczej. Ustawicznie udoskonala oraz unowocześnia bieżącą ofertę, aby terminowo i rzetelnie zrealizować naprawy. Siedziba firmy WBF znajduje się w Poznaniu. WBF ma w swojej ofercie machiny pralnicze jednostek: Lavamac i Milnor jak też maszyny używane. Poleca swoim klientom wysokiej jakości suszarki bębnowe, magle nieckowe i pasowe i składarki, a także wózki, regały, sprzęt pomocniczy dla pralni. Proponujemy klientom materiały eksploatacyjne do pralni takie jak: filce, taśmy maglownicze, taśmy transportowe, zgrzewarki do tasiemek, woski do magli oraz materiały do pielęgnacji magla. W dodatku mamy uniwersalne obłożenie i pokrycie do wszystkich pras. Kompletny sprzęt przez nas oferowany pochodzi od renomowanych oraz poważanych producentów. Więcej na witrynie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl