Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
77
65940

Portal nauczycieli przedszkola


 
Opis Portal nauczycieli przedszkola - O nauczycielach i dla nauczycieli, tworzony przez nauczycieli pracujących w przedszkolu. Dołącz do naszej społeczności, twórz swoje galerie, pisz bloga, dyskutuj na naszym forum dyskusyjnym, publikuj swoje materiały, scenariusze zajęć. Zapraszamy wszystkich nauczycieli pracujących w przedszkolu.

 

Słowa kluczowe portal nauczycieli przedszkola   nauczyciele przedszkola   serwis społecznościowy dla nauczycieli
Url http://www.nauczyciele-przedszkola.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Przedszkola
Data wpisu Nov 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Przedszkola
Przedszkole niepubliczne Niezapominajka w Warszawie to placówka umiejscowiona w kameralnym miejscu na warszawskim Mokotowie. Działamy od kilku lat, oferując naszym podopiecznym zróżnicowane formy edukacji, atrakcyjne i pouczające lekcje a pomysłowe zabawy. Naszą kadrę tworzą doświadczeni i wieloletni pedagodzy i nauczyciele, którzy oferują m. in. naturalne przyswajanie języka angielskiego 5 godzin w tygodniu. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem nawet do 20.00. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy wszystkie szczegóły współpracy!
Kategoria:

Zapraszamy najmłodsze dzieci w mury naszego Prywatnego Anglojęzycznego Przedszkola w Obornikach. Tutaj uczymy przez zabawę, pozwalając zachować przedszkolakom beztroskę dzieciństwa. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez lektora z wykorzystaniem metody Domana. Wykwalifikowani pedagodzy prowadzą też z dziećmi naukę czytania i pisania w języku polskim, kreatywne zajęcia plastyczne i ogólnorozwojowe. Oborniki leżą blisko Poznania - Akademia Wiedzy Zabawy zaprasza wszystkie dzieci z tej części Wielkopolski. To pierwsze Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w gminie. Gwarantujemy, że wasze dzieci spędzą tu wspaniale czas w pożyteczny sposób, ucząc się przy okazji czytania i pisania w języku angielskim i ojczystym.
Kategoria:

Serdecznie witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola Pod Wierzbą, które zlokalizowane jest w Nowym Mieście Lubawskim. Do naszej placówki opiekuńczo-wychowawczej przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Kierujemy dzienną, profesjonalną opiekę nad dziećmi. Zachęcamy rodziców, żeby wybrali stałą, dzienną opiekę wykwalifikowanych wychowawców. Nasi podopieczni przychodzą na atrakcyjne i ciekawe zajęcia adaptacyjne, językowe, rytmiczne, muzyczne, śpiewane, taneczne oraz warsztaty teatralne. Gwarantujemy spacery, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pełnowartościowe posiłki oraz komfortowe, poobiednie leżakowanie. Organizujemy wycieczki autokarowe i wyjścia do kina. Razem z przedszkolakami galowo obchodzimy święta, takie jak Dzień Matki i Ojca. Prezentacja przedszkola niepublicznego mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Placówka przedszkolna Happy Time mieszcząca się w mieście Bielsko-Biała przyjmuje dzieci już od 2,5 roku życia. Przyjmuje zarówno dzieci zdrowe jak i niepełnosprawne. Grupy integracyjne uczą dzieci już od najmłodszych lat zrozumienia, odpowiedzialności i toleracji. Na stronie naszego przedszkola znajduje się formularz rezerwacji online, dzięki któremu można w łatwy sposób zapisać dziecko do przedszkola. Właściwa edukacja dziecka od najmłodszych lat to gwarancja dobrego startu w szkolnictwo.
Kategoria:

Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl