Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

Portal Medyczny - twojlekarz.pl - Baza lekarzy


 
Opis Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.
Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów. Zawsze aktualna baza lekarzy
i aktualności ze świata medycyny. Na bieżąco dodawanne nowe porady medyczne.
z nami zawsze znajdziesz najlepszego lekarza specjalistę

 

Słowa kluczowe Portal medyczny - twojlekarz.pl   www.twojlekarz.pl   zdrowie.zgora.pl   www.zdrowie.zgora.pl   portal medyczny   medycyna   medyczna   medyczne   zdrowie   zdrowiu   zdrowe   zdrowy   nfz   baza lekarzy   porady medyczne   konsultacje medyczne
Url http://www.twojlekarz.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Jan 15, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
W 2012 roku zaistniało w Łodzi wyjątkowe miejsce - Dom Seniora Pod Dębami. Budując swoje doświadczenie o wieloletnią pracę w podobnych ośrodkach, wyszliśmy z pomysłem zbudowania placówki, jaka będzie nastawiona na opiekę i pracę z chorymi cierpiącymi na chorobę Alzheimera oraz innego rodzaju zespoły otępienne. Staraliśmy się wykreować miejsce, gdzie nasi podopieczni uzyskają wykwalifikowaną pomoc medyczną, a przede wszystkim będą czuli się jak w domu w otoczeniu przychylnych osób, jakie tworzą miłą aurę i dbają o poszanowanie godności oraz intymności, w szeregu przypadków całkowicie zdanych na opiekę innych. Zapewniamy wyżywienie i różnego typu zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób starszych. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Bezpieczne i zdrowe produkty pozwolą pozbyć się twoich zbędnych kilogramów. Oferuje sprawdzone i opracowane przez lekarzy programy, których podstawą jest zdrowe i prawidłowe odżywianie. Zapewniają one nie tylko redukcje wagi, ale także uzyskujemy energie i lepsze samopoczucie. Poza tym nasze programy obięte są 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta. Konsultacje i prowadzenie gratis. www.idealnafigura.com/konsultacje
Kategoria:

Rehasport Clinic jest placówką medyczną, która oferuje obsługiwanym klientom sposobność skorzystania z wielu specjalistycznych oddziałów. Nasze świadczenia medyczne zostały docenione przez FIFA, co skutkowało otrzymaniem pierwszej i jedynej w Polsce akredytacji tej federacji. Mamy oddziały w Poznaniu, Gdańsku oraz Koninie. Poza zabiegami leczniczymi i rehabilitacyjnymi, proponujemy naszym klientom także wizytę u dietetyka czy trenera przygotowania fizycznego. Gwarantujemy pomoc medyczną i analizę każdego przypadku przez świetnych specjalistów.
Kategoria:

Tutaj znajdziesz zbiór najważniejszy informacji na temat objawów trądziku.Dodatkowo poznasz najświeższe metody walki z trądzikiem, jego przyczyny oraz objawy. Trądzik coraz częściej występuje w wieku 25-35 lat, a więc nie jest tylko problemem wieku dojrzewania, gdy w organizmie szaleją hormony. Co więc powoduje trądzik? Jak z nim skutecznie walczyć? Jakich metod użyć? W salonie kosmetycznym możemy znaleźć mnóstwo zabiegów łagodzących zmiany trądzikowe. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się wykorzystywanie kwasów owocowych AHA w leczeniu trądziku. Zabiegi te dają wspaniałe efekty w postaci gładkiej, rozjaśnionej cery. Kwasy AHA mają działanie antybakteryjne, skutecznie walczą z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami, czy płytkimi bliznami.Nawet po pierwszym zabiegu widać zadowalające efekty. Do wyboru mamy szereg kwasów tj. kwas migdałowy, kwas kojowy, czy salicylowy. Naturalne kosmetyki były aplikowane w kosmetologii od lat. Hydrokwasy pozyskiwane są naturalnie w przyrodzie. Korzystajmy z ich dobrodziejstw na co dzień. Zapraszam na moją stronę.
Kategoria:

Pacjentom ze Szczecina oraz Gorzowa Wielkopolskiego oferujemy wszechstronną pomoc z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Zajmujemy się odmładzaniem skóry i jej ujędrnianiem, depilacją oraz udzielaniem konsultacji. Naszym pacjentom pomagamy zachować piękną oraz jędrną skórę. W naszym gabinecie mogą Państwo liczyć na pomoc sprawdzonego dermatologa. Przypominamy, że prawidłowo postawiona diagnoza w znaczący sposób może pomóc w dobraniu właściwiej metody leczenia i pomóc w prędkim pozbyciu się dolegliwości. Szczegółowe informacje są na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl