Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
19
65106

Portal Medyczny - twojlekarz.pl - Baza lekarzy


 
Opis Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.
Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów. Zawsze aktualna baza lekarzy
i aktualności ze świata medycyny. Na bieżąco dodawanne nowe porady medyczne.
z nami zawsze znajdziesz najlepszego lekarza specjalistę

 

Słowa kluczowe Portal medyczny - twojlekarz.pl   www.twojlekarz.pl   zdrowie.zgora.pl   www.zdrowie.zgora.pl   portal medyczny   medycyna   medyczna   medyczne   zdrowie   zdrowiu   zdrowe   zdrowy   nfz   baza lekarzy   porady medyczne   konsultacje medyczne
Url http://www.twojlekarz.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Jan 15, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
O ile poszukują Państwo miejsca, w jakim realizowane są konsultacje razem z oceną schorzeń odbytu i odbytnicy, można zaznajomić się z ofertą Euro-Kliniki. Nasz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej koncentruje lekarzy wielu najróżniejszych specjalizacji, m.in proktologa, onkologa, endokrynologa i urologa albo ginekologa. Położenie w Siemianowicach Śląskich oddziałuje na to, iż z naszych usług korzystają na ogół Pacjenci z Katowic lub innych śląskich miejscowości. Oferujemy zwłaszcza bezoperacyjne metody leczenia takich chorób, jak dokuczliwe hemoroidy. Całkowity profil usług przeprowadzanych w Euro-Klinice znajdą Państwo na stronie www razem z cennikiem.
Kategoria:

Serwis niezależnego dystrybutora CaliVita , w którym przedstawiamy najwyższej jakości suplementy żywienia i witaminy produkowane na bazie naturalnych surowców. Skład suplementów jest dobierany pod kątem potrzeb współczesnego człowieka, jak również na podstawie badań i doświadczeń prof.dr Valerii Szedlak-Vadocz. CaliVita International to bardzo dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa korporacja, która w oparciu o wyzwania nowej epoki i rozwój cywilizacji proponuje nam NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA w oparciu o poprawne metody żywienia i przy zastosowaniu suplementów. Dzieki nim możemy usprawnić nasz system immunologiczny , a zwłaszcza naszych dzieci. Oczyszczając jelita , wzmocnimy organizm, usprawnimy pracę układu wydalniczego, obniżymy cholesterol i trójglicerydy. Pozbądź sie toksyn, grzybów i wolnych rodników przy zastosowaniu naturalnych produktów.
Zapisz sie do klubu CaliVita i kup produkty o 30% taniej. WARTO.
Warunkiem wysokiej skuteczności działania produktów CaliVita , jest ich właściwy dobór i odpowiednie dawki - TO WŁAŚCIWA RECEPTA.
Kategoria:

Salon kosmetyczny z Nowego Sącza proponujący swoim Klientkom zróżnicowany wachlarz usług kosmetycznych na ciało i twarz. Wśród różnorodnych zabiegów upiększających dostępne są między innymi przedłużanie rzęs, manicure hybrydowy a także zabiegi oczyszczające skórę. Zabiegiem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem, wśród klientek w różnym wieku jest manicure hybrydowy. Efekt zdobienia paznokci za pomocą manicure hybrydowego jest stosunkowo trwały ponieważ utrzymuje się do nawet czterech tygodni.
Kategoria:

Śliczny i estetyczny wizerunek jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj pożądany, ale nie oznacza to, że lekarze podejmą się realizacji zabiegów, które ich zdaniem mogłyby w jakiś tryb zagrozić egzystowaniu lub zdrowiu pacjenta. Lek. Med. Marek Tomaszyński. Dermatolog-wenerolog z tego naturalnie powodu przed rozpoczęciem do jakichkolwiek czynień, przeprowadza szczegółową ankietę leczniczą. Dzięki temu wie, które medykamenty zdołają mieć szkodliwe działanie, a które wprost przeciwnie. Pracuje na najświeższym aparacie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję odpowiednio przeprowadzonych zabiegów takich jak eliminowanie blizn. Wszelkie najważniejsze informacje o jego działalności odnaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:

W ofercie Qi-med.com znajdą Państwo szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny chińskiej i fizjoterapii. Oferujemy Państwu: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, naradę dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną i osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping czy masaż. Zapewniamy niepowtarzalność oraz wysoką jakość usług. W celu omówienia wszelkich detali zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w naszym gabinecie w Katowicach. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl