Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

Portal informacyjny nie tylko dla naukowców


 
Opis Wymiana doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów, możliwość łatwego nawiązania kontaktu z osobami z całej Polski, szybkie wyszukiwanie ofert badawczych, aparatury badawczej, przemysłowej, różnego rodzaju usług, informacje o konferencjach, szkoleniach, funduszach unijnych to hasła, które już po części są realizowane przez ten Portal.

 

Słowa kluczowe naukowcy   nauka polska   aparatura badawcza   szkolnictwo   oferta badawcza   konferencja   konferencje   szkolenia   szkolenie   fundusze unijne   stypendia   dotacje   galeria   galerie   ciekawostki   aktualności   baza naukowców   baza uczelni   baza firm   bezpłatna baza   katalog firm   ka
Url http://www.nasza-nauka.pl
Kategorie Edukacja Nauka
Produkcja Przemysł
Edukacja Nauka > Konferencje
Data wpisu Jul 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka
Instytut Ekonometrii i Informatyki Politechnika Częstochowska.
Nasza historia Instytutu Ekonometrii i Informatyki rozpoczyna się od powołania Zakładu Projektowania Systemów Informatycznych w 1994 roku, którego kierownikiem został prof. dr hab. Janusz Szopa.
Kategoria:

Bezpłatny kurs on-line języka angielskiego dla najmłodszych: podstawowe słówka i zwroty, angielska gramatyka na wesoło, interaktywne gry i zabawy językwoe, testy, quizy, ćwiczenia, piosenki, bogata kolekcja materiałów wspomagających naukę do wydrukowania.
Kategoria:

Kursy języka włoskiego w Krakowie. Szkołą języka Włoskiego ITALIANO FACILE zaprasza wszystkich pasjonatów języka włoskiego i kultury włoskiej, wszystkie poziomy zaawansowania, certyfikaty CELI i inne. Program nauczania przewiduje kursy języka i kultury włoskiej. Bogata oferta kursów przewiduje trzy stopnie: dla początkujących, dla średnio zaawansowanych oraz dla zaawansowanych. Organizujemy także kursy weekendowe oraz letnie kursy wakacyjne w kraju i za granicą.
Kategoria:

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego. Znajdujemy się w Rybniku i jesteśmy profesjonalną placówką zatrudniającą specjalistów z zakresu psychologii, logopedii, neurologopedii, oligofrenopedagogiki, fizjoterapii oraz innych. Z naszej oferty korzystają dzieci posiadające orzeczenie Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz dzieci zdrowe. W nauczaniu wykorzystujemy metody terapii behawioralnej, muzykoterapię, Integrację Sensoryczną, Biofeedback, bajkoterapię oraz inne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie znaleźć można więcej szczegółów.
Kategoria:

Dlaczego warto jest zgłosić się do mnie jako trenera personalnego? Powodów jest kilka, jednym z nich jest to, że chcesz w końcu odnaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Coraz to szybsze tempo pracy i życia powoduje, że część z nas pragnie zatrzymać się na chwilę i zastanowić się, czy to ma sens. Jeśli tak jest i uważasz, że powyższe słowa opisują Twoją postawę, zgłoś się do mnie. Pomogę Ci odnaleźć sposób, w jaki możesz nie rezygnując z przyjemności, ani obowiązków wypracować równowagę pomiędzy dwoma światami: światem biznesu, którego jest częścią oraz światem domowym, którego pragniesz być częścią.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl