Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
10
64995

Portal informacyjny nie tylko dla naukowców


 
Opis Wymiana doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów, możliwość łatwego nawiązania kontaktu z osobami z całej Polski, szybkie wyszukiwanie ofert badawczych, aparatury badawczej, przemysłowej, różnego rodzaju usług, informacje o konferencjach, szkoleniach, funduszach unijnych to hasła, które już po części są realizowane przez ten Portal.

 

Słowa kluczowe naukowcy   nauka polska   aparatura badawcza   szkolnictwo   oferta badawcza   konferencja   konferencje   szkolenia   szkolenie   fundusze unijne   stypendia   dotacje   galeria   galerie   ciekawostki   aktualności   baza naukowców   baza uczelni   baza firm   bezpłatna baza   katalog firm   ka
Url http://www.nasza-nauka.pl
Kategorie Edukacja Nauka
Produkcja Przemysł
Edukacja Nauka > Konferencje
Data wpisu Jul 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka
Dżuma - Albert Camus - lektura szkolna z szczegółowym opracowaniem i streszczeniem, opisem motywów i biografią autora. Strona zawiera materiały pomocnicze dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Matura - z nami zdasz!
Kategoria:

Wszechstronnym doradztwem w zakresie wykonywania transportu drogowego i doradztwem związanym z przewozem drogowym towarów niebezpiecznych zajmuje się Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ w Obornikach. Od 2007 r., specjalizujemy się w szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego, ale także świadczymy usługi ewidencji czasu pracy przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, dysponując najlepszym na rynku programem do analizy czasu pracy. W razie pytań pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym - zapraszamy!
Kategoria:

Proponujemy Państwu produkty związane z odnawialnymi źródłami energii oraz oszczędzanem energii na co dzień.

Są to zarówno zabawki edukacyjne, pozwalające w przyjemny sposób doświadczyć jak działają baterie słoneczne, jak i biżuteria solarna atrakcyjna nie tylko dla fascynatów odnawialych źródeł energii.

Znajdziecie Panstwo u nas również przyrządy pomiarowe umożliwiające bardziej świadomie obchodzić się na co dzień z energią elektryczną, a także urządzenia pomagające w sposób optymalny wietrzyć pomieszczenia mieszkalne.
Kategoria:

Skomplikowane procedury, z jakimi spotyka się wielu pracodawców pragnących wdrożyć przeróżnego rodzaju rozwiązania systemowe, powodują, że dobrze jest skorzystać w tej kwestii ze wsparcia ekspertów, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i odpowiednio. Swoją kompetentną pomoc w tej kwestii proponuje Biuro „SYSTEM” Sp. J., stworzone przez specjalistów z przeróżnych dziedzin, między innymi ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, energetyki, bądź BHP. Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz zróżnicowaniu oferty, utworzono wszechstronną propozycję, skierowaną do rozległego grona klientów, zainteresowanych działalnością w różnorodnych branżach. Dodatkowo bogaty wybór szkoleń i kursów zawodowych pozwala na stały rozwój Państwa firmy przez podnoszenie kwalifikacji pracowników czy też własnych umiejętności. Rzetelność oraz uczciwość stanowią gwarancję optymalnych cen oraz terminowej obsługi. Więcej na stronie
Kategoria:

Przedstawiam nowy serwis edukacyjny przeznaczony tylko i wyłącznie dla uczniów. Serwis zawiera obecnie porady dotyczące nauki, przede wszystkim nauki języka angielskiego, niemniej mam zamiar pisać tam również na inne tematy związane z edukacją oraz oświatą. Nie zabraknie oczywiście materiałów do matury czy FCE.

Strona jest regularnie aktualizowana, staram się dodawać nowe materiały przynajmniej raz w tygodniu
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl