Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Portal internetowy e-womenshealth.pl w całości poświęcony jest tematyce bliskiej każdej kobiecie - zdrowie, moda, uroda, rodzina, dom oraz wiele więcej. Znajdziesz tutaj interesujące artykuły, takie jak recenzje kosmetyków, porady modowe oraz inne. Każda z pań znajdzie tutaj interesujący temat dla siebie. Wejdź na e-womenshealth.pl i sprawdź sama !

 

Słowa kluczowe zdrowie   moda   uroda   rodzina   kosmetyki   dla pań   dla kobiet   portal dla pań   portal dla kobiet   kobiecy portal   kobieca strona internetowa
Url http://e-womenshealth.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Kobiety
Data wpisu Jul 28, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
By ułatwić pacjentom dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, powstał nowy katalog medyczny MEDONE.PL. W 86 kategoriach prywatne przychodnie medyczne, apteki, zakłady opieki zdrowotnej itp. mogą wprowadzić swoją placówkę. Jest to pierwszy w Polsce tak rozbudowany serwis medyczny. Witryna oparta jest na amerykańskim systemie katalogowania. Intuicyjna obsługa nie sprawia kłopotów w posługiwaniu się naszym katalogiem. MEDONE.PL nie jest książką telefoniczną. To kopalnia wiedzy o lekarzach, specjalistach i zakładach opieki zdrowotnej. Na stronie prócz danych adresowych, pacjent znajdzie pełen opis oferty placówki medycznej, odnajdzie jej lokalizacje na mapie i zobaczy fotografie. W każdej chwili można wydrukować całą ofertę placówki medycznej. Idealna komunikacja, pacjent - lekarz. W kilka chwil można wysłać zapytanie do lekarza. Teraz pacjent może ocenić placówkę, NZOZ czy aptekę poprzez wystawienie komentarza i zagłosowanie. Nowymi możliwościami MEDONE.PL są min. "wydarzenia" - W tym miejscu pacjent odnajdzie najciekawsze eventy - darmowe badania, szkolenia czy otwarte drzwi - które organizuje placówka. O produktach czy nowych ofertach pacjent może dowiedzieć się bezpośrednio z katalogu MEDONE.PL. Nie trzeba już wertować setek stron internetowych zakładów opieki medycznej. Wszystko w jednym miejscu.
Kategoria:

Twoje dziecko ma problemy z wymową oraz nauką? Niepokoi Cię to? Nie czekaj - skontaktuj się z logopedą. Nasz gabinet logopedyczny mieści się Żorach, ale działamy w całym regionie (Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław, Miłków, Orzesze). Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz całe grono zadowolonych Klientów. Współpracujemy z kilkoma szkołami, przez co zyskujemy ogromne doświadczenie. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z troską.
Kategoria:

Potrzebujesz pomocy w zakresie doboru odpowiedniej dyscypliny sportowej? Chcesz skonsultować z kimś swój stan zdrowia? A może Ty sam jesteś lekarzem i chcesz skorzystać z wpisu do katalogu medycznego? W każdym z tych przypadków znakomicie sprawdzi się nasz solidny portal branżowy, jakim jest Atlas Zdrowia. Prowadzimy ogólnopolską bazę specjalistów, ale także publikujemy fachowe artykuły. Więcej na stronie.
Kategoria:

Salon Fryzjerski Figaro specjalizuje się we fryzjerstwie męskim oraz dziecięcym. Figaro mieści się w Pruszkowie. Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie i spore grono stałych klientów, którzy szalenie cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz zawodowe techniki strzyżenia. Wskazane jest zaakcentować, że bez ustanku śledzimy wszystkie nurty w stylizacji męskich fryzur oraz pomagamy zdobyć wymarzony look. Jeżeli Twoje dziecko boi się nożyczek tudzież nie usiedzi spokojnie podczas domowego strzyżenia - przyjdź z nim do Salonu Figaro. Wyczarujemy nie tylko piękną fryzurę u Twojej pociechy, ale sprawimy, iż spędzony u nas czas będzie wyśmienitą zabawą. Trzeba dopowiedzieć, że dbamy o komfort plus bezpieczeństwo naszych klientów. Wszelkie przybory i elementy wyposażenia są dezynfekowane oraz sterylizowane.
Kategoria:

Jeśli borykasz się z problemem wypadających włosów, powinieneś zapoznać się z ofertą naszej Kliniki. Posiadamy swoje oddziały w Niemczech a także Polsce. Nasza oferta to głównie mikropigmentacja skóry głowy, czyli po prostu trwały kamuflaż łysiny. O ile odczuwasz wstyd , którego przyczyną jest brakwłosów, straciłeś z tego powodu dobre samopoczucie - już teraz powinieneś zagłębić się w szczegóły naszej oferty. Ze swojej strony zapewniamy, że jest to zabieg w pełni odwracalny, to znaczy że przy użyciu lasera można efektywnie wybarwić barwnik, zaś sama skóra głowy powróci do stanu sprzed przeprowadzenia zabiegu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl