Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

Portal Budowlany


 
Opis Budujesz-Kupujesz.pl to profesjonalny portal oferujący firmom z branży budowlanej usługi wspomagające oraz reklamujące ich działalność.
Do głównych działów portalu możemy zaliczyć
Przetargi budowlane – przetargi budowlane - codziennie aktualne, prezentowanych w Polsce, wysyłana na skrzynkę mailową klienta po dokonaniu selekcji wg wybranych przez niego kryteriów (np. województwa, branży, itp.). Nowością jest tu podawanie informacji o przybliżonej wartości ogłoszenia przetargowego.
Zlecenia budowlane klientów indywidualnych oraz oferty budowlane, zamieszczane przez firmy. Dział ten daje możliwość spotkania się popytu z podażą czyli osób potrzebujących wykonawców robót lub dostarczycieli materiałów budowlanych z firmami szukającymi klientów.
Dział firmy budowlane – to prezentacja danych firm budowlanych i innych związanych z szeroko rozumianym budownictwem.
Ponadto Budujesz-Kupujesz.pl to także miejsce, w którym osoby prywatne znajdą fachową pomoc podczas budowy czy remontu domu/mieszkania.
Dla osób szukających informacji proponujemy np.: poradniki budowlane, prawne i finansowe, kalkulatory budowlane, porównywarka cen usług budowlanych.

 

Słowa kluczowe portal budowlany   zlecenia budowlane   przetargi budowlane   roboty budowlane   informacje budowlane   praca w budownictwie   budownictwo
Url http://www.budujesz-kupujesz.pl
Kategorie Internet > Portale
Budownictwo > Usługi budowlane
Biznes Ekonomia > Przetargi
Data wpisu Jun 20, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Portale
Turystyka to jeden z głównych obszarów, jaki jest szeroko promowany w obrębie Partnerstwa dla Polski Wschodniej. Samorządy nawiązały współpracę, której zamysłem jest reklamowanie atrakcyjnych regionów wschodnich. Obszary te wyróżniają się dogodnym położeniem geograficznym i przyrodniczym, które może być wykorzystywane przez podmioty gospodarcze, które ulokują swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodniej Polski są nadal niedoceniane przez inwestorów, a tymczasem jest w nich znaczący potencjał. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej witryny oraz do zapoznania się z treściami reklamowymi.
Kategoria:

Chcesz znaleźć dobry portal informacyjny o Płocku? Nie wiesz jak trafić na sprawdzone newsy? Interesują Cię różne tematy publicystyczne? Prezentujemy Ci naszą stronę i zapewniamy, że na naszych łamach znajdziesz to czego szukasz. Od nas dowiesz się jak zaplanować idealną podróż, jak jeździ komunikacja miejska i w jaki sposób wybrać dobry węgiel na zimę. Zainteresowany takimi poradami? Czekamy na Ciebie na naszej stronie.
Kategoria:

Nasi pracownicy to fachowcy znający się na swojej robocie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Gwarantujemy zadowolenie. Zgłoś się do naszej firmy, jeżeli potrzebujesz maszyn przemysłowych najwyższej jakości. Możemy pochwalić się doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem. Mamy najlepsze materiały i najnowocześniejsze urządzenia do produkcji. Wykonamy każde zamówienie.
Kategoria:

Jeżeli wejdziesz na stronę serwisu internetowego NoweMoto, masz sposobność bliższego zapoznania się z wysokiej klasy lekturą specjalistycznych tekstów, poświęconych tematyce motoryzacji. Motoryzacja to główna nasza działka, w oparciu o którą powstają artykuły poradnikowe, dotyczące między innymi trzech głównych kategorii tematycznych, w tym: samochody, motocykle oraz akcesoria. Gwarantujemy skuteczne wskazówki udzielane przez naszych najlepszych redaktorów treści.
Kategoria:

Szukasz miejsca, gdzie codziennie będziesz mógł liczyć na prawdziwie sportowe emocje i mecze na żywo? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ na meczeonline.com.pl z pewnością nie zabraknie Ci wspaniałej rozrywki. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, to już teraz zobacz szczegóły na naszej witrynie www. Skontaktuj się z naszymi konsultantami już teraz !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl