Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

Porady prawne


 
Opis Porady prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, etc. Oferujemy porady prawne on-line jak również w naszym biurze.

 

Słowa kluczowe pozwy   pozew rozwodowy   rozwód   porady prawnicze   doradztwo prawne   porady prawne
Url http://www.porady-prawne.waw.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Potrzebna jest Ci pomoc z zakresu prawa pracy? Jeśli tak to serdecznie zachęcamy do zapoznania się możliwościami naszej kancelarii prawnej znajdującej się we Wrocławiu. Ekipa prawników pracujących w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie w zakresie porad dotyczących tego rodzaju prawa. Dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się realizacji usług nawet w przypadku bardzo trudnych spraw. Mamy możliwość pomóc w sprawach dotyczących umów, optymalizacji zatrudnienia a także mobbingu. Do każdej sprawy podchodzimy zgodnie z najwyższymi standardami i dbamy o to, aby rozwiązać ją na korzyść naszego klienta. Zapraszamy do nas.
Kategoria:

Kancelarię Prawną Aleksandra Koźlińska cechuje sprawna i efektywna obsługa prawna z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Radcy prawni gwarantują kompletną pomoc przy dokonywaniu optymalnych i skutecznych rozwiązań w zakresie doradztwa prawnego, przy sporządzaniu pism na potrzeby procesów oraz konkretnych umów. Reprezentacja w zastępstwie klienta przed sądami powszechnymi, cywilnymi, rodzinnymi i gospodarczymi należy do zadań prawników z kancelarii Aleksandry Koźlińskiej. Firma świadczy również pomoc przy postępowaniach dotyczących uzyskania rozwodu kościelnego z zakresu prawa kanonicznego. Oprócz spotkań umawianych wcześniej w biurze kancelarii, klienci mogą skorzystać z porady prawnej online dzięki znajdującemu się w witrynie internetowej formularzowi. Klienci mogą także otrzymać poradę prawną telefonicznie i pocztą elektroniczną.
Kategoria:

Ochrona prawna własności intelektualnej jak i przemysłowej jest niesamowicie ważna w przypadku działalności różnych korporacji, placówek naukowych i badawczych, czy też przedsiębiorstw, bez względu na ich rozmiar. Gwarantuje im komfort i bezpieczeństwo działania, chroniąc przed oszustwami nieuczciwej konkurencji. Jeżeli szukasz Kancelarii, która zapewniłaby Ci tę ochronę, polecamy usługi Kancelarii Patent mieszczącej się w Rybniku. Jest to jedna z pierwszych kancelarii tego typu, w związku z tym może pochwalić się niebywałą znajomością rynku a także wielkim doświadczeniem. Swoim klientom zapewnia najwyższy standard usług i dostarcza dokładnie tego, czego potrzebują. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat gwarantowanej przez nią oferty, powinieneś odwiedzić tę stronę internetową. Serdecznie zapraszamy:
Kategoria:

Obsługa prawna: Procesy o stwierdzenie nieważności małżeństwa
www.kancelariaprawna-kornat.pl
Pranwik kanonista, adwokat kościelny,
"rozwód kościelny" unieważnienie małżeństwa, prawo kanoniczne, skarga powodowa.
Proszę o kontakt. Prawnik kanonista
rafal.kornat@wp.pl.
Kategoria:

Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej z siedzibą w Warszawie świadczy usługi prawne w Polsce oraz zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, zwłaszcza zamówień publicznych. Obsługuje firmy oraz klientów prywatnych. W ofercie także porady prawne (również przez Internet) oraz doradztwo w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktowych (FIDIC). Celem kancelarii jest optymalne dostosowanie rozwiązań prawnych do oczekiwań Klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl