Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921

Porady prawne


 
Opis Porady prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, etc. Oferujemy porady prawne on-line jak również w naszym biurze.

 

Słowa kluczowe pozwy   pozew rozwodowy   rozwód   porady prawnicze   doradztwo prawne   porady prawne
Url http://www.porady-prawne.waw.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Znajdująca się w Lublinie Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Jedlińskiej-Goławskiej proponuje klientom szeroki zakres usług związanych z prawem rodzinnym, cywilnym, spadkowym i karnym. Zapewniamy różnorodne porady oraz możliwość reprezentowania zleceniodawców przed sądem. Długoletni staż pracy zapewnia doskonałe rezultaty każdych podejmowanych czynności. Precyzyjnie zapoznajemy się z problemami kontrahentów, oferujemy szereg dostępnych możliwości działania. Priorytetowo podchodzimy do każdej sprawy, zapewniając satysfakcję zleceniodawców.
Kategoria:

Kancelaria w Gliwicach specjalizuje się w praktyce adwokackiej. Zajmuje się prowadzeniem spraw w sądach powszechnych, administracyjnych, gospodarczych, a nawet rodzinnych. Oprócz tego oferuje sporządzanie pism procesowych, umów i kontraktów, wydaje ekspertyzy prawne. Kancelaria przygotowuje również skargi oraz odwołania w przeróżnych obszarach prawnych. Świadczy pomoc prawną w przypadku naruszenia praw autorskich, dóbr osobistych oraz majątkowych oraz dobrego wizerunku w mediach. Jeżeli jest to możliwe, podejmuje się negocjacji w wszelkiego typu sporach. Udziela porad prawnych zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. W celu uzyskania bardzie szczegółowych wiadomości zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Potrzebna jest Ci pomoc z zakresu prawa pracy? Jeśli tak to serdecznie zachęcamy do zapoznania się możliwościami naszej kancelarii prawnej znajdującej się we Wrocławiu. Ekipa prawników pracujących w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie w zakresie porad dotyczących tego rodzaju prawa. Dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się realizacji usług nawet w przypadku bardzo trudnych spraw. Mamy możliwość pomóc w sprawach dotyczących umów, optymalizacji zatrudnienia a także mobbingu. Do każdej sprawy podchodzimy zgodnie z najwyższymi standardami i dbamy o to, aby rozwiązać ją na korzyść naszego klienta. Zapraszamy do nas.
Kategoria:

Kancelaria Lexis oferuje Państwu profesjonalną pomoc prawną związaną między innymi ze sprawami spadkowymi, rozwodowymi itp. Zatrudnieni u nas adwokaci mają wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów z całego kraju. Zapewniamy elastyczne podejście oraz fachową pomoc wszystkim kontrahentom. Wszystkie spotkania ustalamy na konkretną godzinę, co sprawia, że przyjmujemy kontrahentów zawsze na czas. Jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcami, co zapewnia informowanie na bieżąco o wszelkich postępach związanych ze sprawą.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński proponuje dużą różnorodność świadczeń prawniczych dla kontrahentów prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz klientów prywatnych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Obszar naszego działania to cały kraj. Oferujemy także pomoc prawną dla kontrahentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną zapewnia doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań kontrahentów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl