Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Porady prawne


 
Opis Porady prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, etc. Oferujemy porady prawne on-line jak również w naszym biurze.

 

Słowa kluczowe pozwy   pozew rozwodowy   rozwód   porady prawnicze   doradztwo prawne   porady prawne
Url http://www.porady-prawne.waw.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Wybierając doradztwo prawne w Oświęcimiu warto postawić na jakość i skuteczność. Kancelaria prawna prowadzona przez Monikę Śmigielską pomoże Ci w różnego typu sprawach dotyczących prawa cywilnego - gospodarczego, rodzinnego, spadkowego i innych. Dla przedsiębiorców adresowana jest między innymi obsługa sektora finansów publicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Adwokaci i radcowie prawni. Udzielamy porad prawnych (także online), opinii prawnych, zakładamy podmioty gospodarcze, obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, rodzinne. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:

Chcesz wziąć kredyt, ale nie wiesz czy warunki jakie oferuje Ci bank są dobre, odpowiednie korzystne dla Ciebie? Nie przejmuj się, gdyż każda umowa kredytowa może być skonsultowana z takimi osobami jak radca prawny Gliwice lub adwokat Gliwice. W każdym bowiem z przypadków prawnik Gliwice posiada wiedzę, która wystarczy do zrozumienia takiej umowy i udzielenia informacji.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci zakres usług kancelarii radcy prawnego i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, który od wielu lat pomaga osobom prywatnym i klientom biznesowym. Jeśli tylko masz jakiś problem prawny i jeżeli na przykład chcesz umówić jakiś artykuł z kodeksu pracy, prawa upadłościowego lub naprawczego, to czekamy na kontakt. Postaramy się najszybciej jak to możliwe znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.
Kategoria:

Działająca w Lublinie Kancelaria Notarialna not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego rozpoczęła funkcjonowanie 1 lutego 2007 roku, zaś jej podbudowę stanowiła indywidualna kancelaria prowadzona do tego czasu przez pierwszego z obecnych wspólników, a w jakiej Piotr Banderski pełnił funkcję aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria angażuje również asesora notarialnego Michała Rzączyńskiego, który może zastępować notariuszy przy wszystkich czynnościach notarialnych. Swoim Klientom kancelaria oferuje kompleksowe usługi takie jak sporządzanie aktów notarialnych, w przypadkach, gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawne lub istnieje taka wola stron, notarialne akty poświadczenia dziedziczenia oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, a także sporządza różnorodne poświadczenia, w tym miedzy innymi o własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu, czy zgodności odpisu z okazanym dokumentem. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl