Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996

Porady prawne


 
Opis Porady prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, etc. Oferujemy porady prawne on-line jak również w naszym biurze.

 

Słowa kluczowe pozwy   pozew rozwodowy   rozwód   porady prawnicze   doradztwo prawne   porady prawne
Url http://www.porady-prawne.waw.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Witryna internetowa należy do sosnowieckiej kancelarii prawnej, która przede wszystkim obsługuje osoby prywatne oraz firmy z obszaru Zagłębia. Jeżeli zatem chciałbyś powiększyć swoją wiedzę z zakresu prawa, np. dowiedzieć się więcej o świadczeniach alimentach, podważaniu testamentu czy sprawie rozwodowej, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z radcą prawnym, który w dni powszechnie czeka na wszystkich od 10 rano do 20. Można śmiało do niego telefonować, a jeżeli jest taka możliwość oraz potrzeba, oczywiście warto porozmawiać z nim w cztery oczy. Bardzo często ludzie w Polsce oszczędzają na prawnikach, a potem niestety są z tego powodu spore nieprzyjemności - nie popełnij tego błędu!
Kategoria:

Osoby, które szukają wiarygodnych informacji dotyczących prawa spadkowego mogą znaleźć je na blogu zachowek.biz.pl. Blog prowadzony jest przez wrocławskiego adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się w prawie spadkowym, posiada również indywidualną kancelarię prawną we Wrocławiu. Adwokat trudni się prowadzeniem spraw sądowych, w tym między innymi z obszaru stwierdzenia nabycia spadku, oferuje też fachowe porady w tym zakresie. Odwiedzający stronę mogą również skorzystać z formularza mailowego i skorzystać z bezpłatnej porady prawnej online, albo też porozumieć się z adwokatem telefonicznie.
Kategoria:

Działająca w Lublinie Kancelaria Notarialna not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego rozpoczęła funkcjonowanie 1 lutego 2007 roku, zaś jej podbudowę stanowiła indywidualna kancelaria prowadzona do tego czasu przez pierwszego z obecnych wspólników, a w jakiej Piotr Banderski pełnił funkcję aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria angażuje również asesora notarialnego Michała Rzączyńskiego, który może zastępować notariuszy przy wszystkich czynnościach notarialnych. Swoim Klientom kancelaria oferuje kompleksowe usługi takie jak sporządzanie aktów notarialnych, w przypadkach, gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawne lub istnieje taka wola stron, notarialne akty poświadczenia dziedziczenia oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, a także sporządza różnorodne poświadczenia, w tym miedzy innymi o własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu, czy zgodności odpisu z okazanym dokumentem. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Osoby szukające pomocy prawnej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Lex Patronum Kancelaria Prawna Sp. z o.o. Stanowimy zespół fachowców o charakterze interdyscyplinarnym, co sprawia, że możemy zaoferować klientom pomoc z wielu dziedzin prawa. Wyróżnia nas profesjonalizm a także precyzja działania, które wpływają na nienaganną klasę oferowanych usług. Współpracujemy z notariuszami i tłumaczami przysięgłymi, co zapewnia klientom kompleksową obsługę. Zachęcamy do współpracy klientów prywatnych a także przedsiębiorców.
Kategoria:

Woźniak - kancelaria prawna Poznań, woj. Wielkopolskie. Dochodzenie odszkodowań. Adwokat Poznań, radca prawny Marcin Woźniak - obszar działania to Poznań oraz cała Wielkopolska. Prawnik serdecznie zaprasza - odszkodowania Poznań, województwo Wielkopolskie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl