Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
41
65007

Pompy Ciepła IVT,Global-System


 
Opis Na koszty eksploatacji pompy ciepła przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii, pompy ciepła są bezkonkurencyjne.
Realizując system grzewczy można zrezygnować z niepotrzebnych, kosztownych elementów. Nie ma konieczności wykonania przyłączy gazowych ani też komina odprowadzającego spaliny. Nie trzeba składować paliw, co skutkuje nie tylko zaoszczędzeniem powierzchni i estetyką otoczenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników obiektu. Pompa ciepła nie wymaga konserwacji ani przeglądów technicznych i nie traci na sprawności z biegiem lat. To urządzenie bezobsługowe.

 

Słowa kluczowe Pompy ciepła   pompy cieplne   ogrzewania podłogowe   centralne ogrzewania   ogrzewania wodne   instalacje wodno-kanalizacyjne   piece na ekogroszek   odkurzacze centralne   odnawialne żródła energii
Url http://www.ogrzejdom.com
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Mar 14, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Jesteśmy firmą, która od wielu już lat stara się czerpać energię z natury. Energię tą wykorzystujemy do produkcji nowoczesnych systemów i urządzeń grzewczych. Choć jesteśmy przedstawicielstwem koncernu światowego, doskonale znamy potrzeby i wymagania polskich odbiorców. Na polskim rynku działamy bowiem od ponad trzydziestu lat. Lata te pozwoliły nam rozwinąć na tyle sieć dystrybucyjną i sieć dealerską, że niemal w każdym miejscu naszego kraju z łatwością można znaleźć naszych przedstawicieli. Wracając do naszego asortymentu, należy powiedzieć, że jest on niezwykle bogaty. Obejmuje zarówno urządzenia i systemy oparte na energii elektrycznej, jak również na źródła energii odnawialnej. W ramach tych ostatnich, szczególną uwagę naszych klientów zwracamy na pompy ciepła, które bez problemu potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych inwestorów. Poza tym nasza firma gwarantuje, że każda pompa ciepła, którą posiadamy w naszym asortymencie ,jest urządzeniem, które łączy w sobie nowoczesność technologiczną z estetycznym wzornictwem.
Kategoria:

ECOMOTYL - Pompy ciepła, kolektory słoneczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu i skrobi, separatory węglowodorów, biologiczne oczyszczalnie ścieków. Oferujemy profesjonalny montaż, sprzedaż i serwis.

Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu następujących urządzeń:

* przydomowych oczyszczalni ścieków firm: MALL, JPRSYSTEM, WOBET-HYDRET,
* pełnobiologicznych oczyszczalni ścieków firmy MALL,
* separatorów tłuszczów i substancji ropopochodnych firm: MALL,JPRSYSTEM,
* neutralizatorów kwasów firmy JPRSYSTEM,
* studzienek kanalizacyjnych i wodomierzowych firmy WOBET-HYDRET,
* przepompowni ścieków firmy WOBET-HYDRET,
* pomp ciepła firmy OCHSNER.
* kolektorów słonecznych THERMOSOLAR
Kategoria:

Na koszty eksploatacji pompy ciepła przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii, pompy ciepła są bezkonkurencyjne.
Realizując system grzewczy można zrezygnować z niepotrzebnych, kosztownych elementów. Nie ma konieczności wykonania przyłączy gazowych ani też komina odprowadzającego spaliny. Nie trzeba składować paliw, co skutkuje nie tylko zaoszczędzeniem powierzchni i estetyką otoczenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników obiektu. Pompa ciepła nie wymaga konserwacji ani przeglądów technicznych i nie traci na sprawności z biegiem lat. To urządzenie bezobsługowe.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo APVACUUM istnieje od ponad pięciu lat, ale pomimo krótkiego stażu na rynku może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży próżniowej. Nasza propozycja skierowana jest do klientów instytucjonalnych. Zajmujemy się dostarczaniem doskonałej jakości artykułów i systemów z aspektu techniki i technologii próżniowych oraz powiązanej z tym kompleksowej obsługi klientów. Proponujemy również świadczenia serwisowe dla wszystkich oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy działalność na terenie Polski. Charakteryzuje nas wysoka jakość oferowanych artykułów i usług oraz wysokie kwalifikacje zatrudnionych przez nas ludzi.
Kategoria:

Firma Hydro-Tech zajmuje się sprzedażą pomp ciepła jak i odnawialnych źródeł energii. Przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie, współpracuje też z wieloma sprawdzonymi producentami, w tym takimi jak Gefa. Firma posiada też wiele istotnych certyfikatów, szczyci się także dużym zaufaniem klientów. Osoby zainteresowane asortymentem przedsiębiorstwa będą mogły także zapoznać się z wysokiej jakości panelami bezpieczeństwa. Wszelkie produkty oferowane przez firmę zostały dokładnie omówione pod kątem technologicznym. Firma trudni się ponadto sprzedawaniem centrali wentylacyjnych, w tym między innymi aktywnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl