Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
12
65504

Pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego


 
Opis Liwax - Ośrodek Szkolenia BHP. Specjalizacja to: Bhp Warszawa, kompleksowa obsługa firm - ocena ryzyka zawodowego, ochrona przeciwpożarowa, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, kursy, szkolenia bhp i ppoż. nadzór i audyt, usługi. Zapraszamy - szkolenia bhp.

 

Słowa kluczowe bhp Warszawa   bhp   szkolenia bhp   kursy bhp   bhp okresowe   usługi bhp   wypadki   bhp współpraca
Url http://www.liwax.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
DobreSzkolenie.com to portal dla każdego, kto chciałby zmienić swoje życie, zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności, poszerzać horyzonty i rozwijać się. DobreSzkolenie.com to baza szkoleń, na bieżąco aktualizowana o nowe oferty, które możesz również dodawać samodzielnie. Jeżeli organizujesz konferencje, kursy lub szkolenia, DobreSzkolenie.com pomoże dotrzeć Ci do szerokiego grona osób i zapewnić wysoką frekwencję zainteresowanych.
DobreSzkolenie.com to nie tylko szkolenia dla bezrobotnych, jeżeli prowadzisz firmę, w szerokiej bazie ofert na pewno znajdziesz takie, które pozwolą na podniesienie kwalifikacji Twoich pracowników i rozwój firmy.
Na portalu znajduje się zaawansowana wyszukiwarka szkoleń, która pomoże Ci odnaleźć kursy najbliżej Ciebie, w interesującej Cię kategorii i cenie, a nawet szkolenia za darmo. Ponadto, portal zawiera zbiór artykułów i materiałów o tematyce samorozwoju, motywacji i pracy.
Zapraszamy do odwiedzin DobreSzkolenie.com i zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria:

Dzięki naszej strony internetowej będziesz miał okazję dowiedzieć się o luksusowym centrum kongresowym, które mieści się na warszawskim Mokotowie. Jeśli doceniają Państwo luksus, świetne warunki i dogodną lokalizację, już teraz trzeba skorzystać z naszej oferty. Znaleźć ją można na witrynie WWW, która zawiera w sobie również galerię zdjęć, wiadomości o nas, a także dane kontaktowe. Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże, do korzystania z przygotowanych usług, które są kompleksowe i zawsze odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do korzystania z opracowanej witryny internetowej.
Kategoria:

Organizacja brainstorm.biz.pl specjalizuje się w świadczeniu doradztwa biznesowego, strategicznego , jak również w szkoleniach. Wdrażane przez naszą organizację rozwiązania podpowiadają podwyższyć efektywność działania operacyjnego oraz podniesienia wyniku finansowego firmy. Specjalizujemy się w tworzeniu autorskich rozwiązań, dopasowanych idealnie do sytuacji i kultury organizacyjnej każdego przedsiębiorstwa. angażujemy dobrze wykształconych pracowników wykształconych interdyscyplinarnie oraz współpracujemy z wieloma zewnętrznymi specjalistami.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Centrum Edukacyjne Get Better. Mamy już dwie filie- w Ustroniu i w Wiśle. Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze? Wznieść kwalifikacje, odmienić pracę, wyjechać? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie odnajdziesz kompetentnie prowadzone kursy języków obcych, lecz możemy Cie także nauczyć autopromocji i podnieść Twoje umiejętności na kursach językowych uwzględniających styl Twojej pracy. Największą grupę naszych Kursowiczów stanowią dzieci w wieku 10- 12 - dbamy o to, żeby zajęcia nie były dla nich ciężkim obowiązkiem, a przyjemnością i dobrą zabawą. Zarazem używamy najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania, aby umożliwić naszym Uczniom uzyskanie pożądanych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Po dalsze wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Portal Firm MSP to strona poświęcona małym firmom i mikroprzediębiorstwom. Na portalu dowiemy się jak uwydatnić system pracy w naszej firmie dzięki rózmegorodzaju wdrożeniom, dowiemy się jak skorzystać i poprawić umiejętności naszych pracowników dzięki Europejskiemu Funduszowi Strukturalnemu, czy będziemy na bieżąco z wszystkimi nowościami na rynku biznesowym. Portal ukazuje zalety oprogramowania firmy Microsoft, promuje legalne oprogramowanie i z pewnością pomoże młodym, niedoświadczonym biznesmenom jak w pełni wykorzystać zalety internetu, a przy tym skonfigurować sieć, serwer firmy tak, by praca była jak najbardziej wydatna i efektywna.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl