Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23641
415
4
65736

Pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego


 
Opis Liwax - Ośrodek Szkolenia BHP. Specjalizacja to: Bhp Warszawa, kompleksowa obsługa firm - ocena ryzyka zawodowego, ochrona przeciwpożarowa, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, kursy, szkolenia bhp i ppoż. nadzór i audyt, usługi. Zapraszamy - szkolenia bhp.

 

Słowa kluczowe bhp Warszawa   bhp   szkolenia bhp   kursy bhp   bhp okresowe   usługi bhp   wypadki   bhp współpraca
Url http://www.liwax.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Profesjonalne szkolenia IT oferowane na terenie całej Polski (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice, Kielce, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i dowolnym innym miejscu wybranym przez Klienta).

Działamy na rynku od 2005r. Specjalizujemy się w szkoleniach Excel, VBA, SQL w bazie danych Oracle oraz MySQL a także w kursach zarządzania projektami (Ms Project) i CMS Joomla.
Kategoria:

Strona firmy, która proponuje profesjonalne szkolenia biznesowe. Jeśli zainteresowało Cię doskonalenie takich obszarów jak np.: procesy rekrutacyjne, motywowanie pozafinansowe dla menedżerów, optymalne zarządzanie czasem czy promocja w sieci, z pewnością znajdziesz w tej ofercie coś odpowiedniego. Wszystkie oferowane szkolenia prowadzi się w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta. Należy zaznaczyć, że przedsiębiorstwo trudni się nadto doradztwem biznesowym i audytami. Szczegóły oferty znajdziemy na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka chińska, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń podstawowych i zaawansowanych dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Łódzka firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami. W ofercie firmy znajdują się szkolenia miękkie i informatyczne oraz szkolenia integracyjne. Szkolenia są prowadzone w formie zamkniętej i otwarte. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie przedstawiony jest szczegółowy program dostępnych szkoleń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl