Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858


 
Opis Chcesz sprawdzić jak działa nasza firma? Jesteś kierowcą i lubisz być przygotowany na każdą ewentualność? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę. Od lat oferujemy pomoc drogową w Zgorzelcu, mamy stosowne kwalifikacje do holowania aut i dysponujemy nowoczesnymi autolawetami. Zapisz sobie nasz numer telefonu i w razie potrzeby nawiąż kontakt z naszymi specjalistami.

 

Słowa kluczowe pomoc drogowa zgorzelec   autopomoc drogowa zgorzelec
Url http://autopomoc-zgorzelec.pl/
Kategorie Motoryzacja
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 22, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Przedsiębiorstwo Pfi jest znanym, polskim, producentem welurowych dywaników do samochodów. W chwili obecnej dysponujemy w swojej ofercie chodniki do ponad 300 modeli najbardziej znanych marek samochodów. Oferujemy trzy serie dywaników: Classic, Lux i Lux Poliamid, w bogatej gamie wykończeń i odcieni. Nasze dywaniki charakteryzuje wysoka odporność oraz komfort użytkowania. Gwarantujemy bardzo rywalizujące ceny. Wszelkie produkowane przez nas chodniki samochodowe spełniają najbardziej surowe normy. Szeroka gama wytwarzanych przez nas dywaników samochodowych przyczyniła się do tego, że nasze towary znane są nie tylko wśród polskich użytkowników. Szczegółową oferta na stronie:
Kategoria:

Naukę jazdy lub fachowe szkolenia dla kierowców profesjonalnych powinno się powierzyć wielce wykwalifikowanym instruktorom i szkoleniowcom z wrocławskiego ośrodka MANEWR. Naszą firmę odróżnia nie tylko nadzwyczaj bogate doświadczenie poparte wieloma latami dynamicznego szkolenia Kursantów, ale również baza taboru samochodowego i własny, utwardzany plac manewrowy. Urządzamy kursy dotyczące kategorii A, B, C, D lub E, a nawet szkolenie instruktora prawa jazdy. Poza tym jesteśmy formalnym członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, co upoważnia nas do wydawania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Składniki całościowej propozycji znajdują się na stronie www.
Kategoria:

Branżą aktywności Firmy Handlowo-Usługowej JANMOT jest sprawna naprawa przekładni kierowniczych zarówno w samochodach osobowych albo dostawczych, jak i ciężarowych. Zgodnie z Państwa życzeniem rozmontowujemy nadwerężone elementy a w dalszej kolejności podmieniamy je na nowe albo regenerowane. Regeneracja maglownic umożliwia ich dalsze, długookresowe wykorzystywanie oraz jest rozwiązaniem w dużym stopniu zmniejszającym koszty reperacji. W ofercie sprzedaży mamy również regenerowane przekładnie do samochodów ciężarowych o różnorodnej zabudowie. w dodatku reperujemy pompy wspomagania firmy ZF. Na wykonane usługi udzielamy jednorocznej gwarancji. Zapraszamy na stronę www.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Stacja Gaz z Białegostoku. Od 1993 roku specjalizujemy się w montażu instalacji gazowych, serwisie klimatyzacji i sprzedaży detalicznej gazu propan - butan na stacjach tankowania LPG. Kompetentnie oraz profesjonalnie podchodzimy do każdego użytkownika, a instalacje gazowe instalujemy precyzyjnie. Nasza oferta z serwisu klimatyzacji to: komputerowa diagnostyka układu, przeglądy przed sezonem, dezynfekcja, odgrzybianie, czyszczenie, sprawdzanie szczelności układu, reperacja przewodów ciśnieniowych metalowych i elastycznych, napełnianie. Osoby chcące uzyskać więcej wiadomości zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego. Pełna propozycja opublikowana jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Poszukują Państwo firmy, jaka pomoże w doborze odpowiedniego oleju, płynów filtrów czy również części samochodowych? Firma MIR-OIL to gwarancja doskonałego wyboru i wysokiej jakości zakupionych towarów w atrakcyjnych cenach. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszystkich starań, żeby dokonali Państwo stosownego wyboru. W swojej ofercie posiadamy smary, filtry, płyny eksploatacyjne i akcesoria samochodowe. MIR-OIL posiada szeroki wybór olejów syntetycznych oraz mineralnych tylko renomowanych przedsiębiorstw. Jesteśmy przedstawicielem firm Statoil i Specol w naszym regionie oraz dysponujemy szeroką ofertą olejów, smarów czy płynów zarówno dla samochodów jak i maszyn rolniczych. Co więcej prowadzimy sprzedaż produktów innych znanych przedsiębiorstw m. in. Lotos, Castrol, Elf. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl