Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Pomoc drogowa Szczecin i Autoholowanie Szczecin


 
Opis Pomoc drogowa, autoholowanie ze Szczecina, przez 24h. Oferujemy kompleksową pomoc drogową, autoholowanie, holowanie tirów, lawetę, transport ponadgabarytowy, transport urządzeń, maszyn, sprzętu budowlanego, sztaplarek, wózków widłowych itp. Mamy duże, wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzony, pewny sprzęt do holowania, transportu i innych usług pomocy drogowej.

 

Słowa kluczowe autoholowanie   pomoc drogowa   holowanie   laweta   Szczecin   transport   transport ponadgabarytowy transport ładunków
Url http://www.introproject.net
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Data wpisu Jun 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową. Zajmujemy się usługami związanymi z transportem. Organizujemy przeprowadzki, jak i też oferujemy usługi transportowe na terenie całego kraju. Świadczymy także usługi w zakresie montażu i demontażu, zajmujemy się też wywozem zbędnych rzeczy, a nawet czyszczeniem pomieszczeń. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i do firm czy instytucji. Klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas powracają. Wykonujemy swoją pracę sumiennie i fachowo, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy usługi transportu zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą. Posiadamy ponad 16 lat doświadczenia, co pozwala nam na świadczenie bezpiecznych usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy również realizowanie przewozu osób na specjalnych trasach krajowych. Obsługujemy również obsługę wycieczek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do korzystania z usług naszej firmy!
Kategoria:

Czas aby w Polsce podróżni korzystający z kolei mogli godnie podróżować. Firma Arriva PCC jest nowoczesnym przewoźnikiem z którego na pewno będziemy zadowoleni. Świadczymy usługi transportu kolejowego, nasze pociągi są czyste i bezpieczne. Na stronie znajdziecie Państwo zarówno rozkłady pociągów naszych jak i rozkład jazdy PKP.
Kategoria:

Profesjonalny przewóz ładunków i towarów do Armenii oferuje firma transportowa Bagat z Białegostoku. Naszą firmę wyróżnia terminowość, niezawodność, profesjonalizm oraz doświadczenie. Rodzaj środka transportu, trasę oraz zabezpieczenia towaru dobieramy indywidualnie w zależności od Państwa wymagań, potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

W razie kolizji albo defektu samochodu na autostradzie a1 lub a2 czy okolicach, polecamy świadczenia pomocy drogowej, które są oferowane przez naszą firmę Zapewniamy profesjonalne czynności, które charakteryzuje szybki czas reakcji. Obsługujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe. Naprawiamy drobne awarie na miejscu, mamy lawety, holujemy. Pracujemy każdego dnia roku, co oznacza, że również w dni świąteczne jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia tak szybko jak jest to możliwe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl