Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
33
65029

Pomoc drogowa Szczecin i Autoholowanie Szczecin


 
Opis Pomoc drogowa, autoholowanie ze Szczecina, przez 24h. Oferujemy kompleksową pomoc drogową, autoholowanie, holowanie tirów, lawetę, transport ponadgabarytowy, transport urządzeń, maszyn, sprzętu budowlanego, sztaplarek, wózków widłowych itp. Mamy duże, wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzony, pewny sprzęt do holowania, transportu i innych usług pomocy drogowej.

 

Słowa kluczowe autoholowanie   pomoc drogowa   holowanie   laweta   Szczecin   transport   transport ponadgabarytowy transport ładunków
Url http://www.introproject.net
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Data wpisu Jun 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym przewozem bagażowym. Świadczymy usługi na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.
Realizujemy przeprowadzki: mieszkań, budynków użyteczności publicznej, firm, urzędów, biur.
Naszym motto jest haslo: "Szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu!"
Odróżniamy się od konkurencji. Nie ukrywamy kosztów. Zawsze informujemy Klienta z góry o koszcie transportu.
Skorzystaj z naszych usług już dzisiaj. Zapoznaj się z naszym cennikiem.
Kategoria:

Na polskim rynku działamy od niemal dwudziestu lat, oferując zarówno sprzedaż, jak i serwis wózków widłowych. Oferowane przez nas wózki widłowe, to zarówno sprzęt nowy, jak i używany. Bez względu na to, którym w danym momencie interesuje się klient, my gwarantujemy mu rzetelna informacje o stanie technicznym. Osobom, które nie są zdecydowane na zakup wózków proponujemy natomiast ich wynajem. Nasze wózki widłowe wynajmujemy długoterminowo bądź krótkoterminowo, dostosowując za każdym razem ofertę do rzeczywistych potrzeb klienta. Poza sprzedażą oferujemy także pełen serwis, który obejmuje zarówno sprzęt zakupiony u nas, jak i wózki zakupione w zupełnie innych punkach. Te zakupione u nas otaczamy opieka gwarancyjną, w ramach której prowadzimy coroczne badania techniczne oraz darmowe naprawy awarii. Klientom, którzy natomiast trafiają do nas po raz pierwszy zapewniamy profesjonalną kompleksową renowację. Ważnym elementem naszej oferty jest także sprzedaż części zamiennych których asortyment jest naprawdę bogaty.
Kategoria:

Chcielibyśmy opisać Państwu ofertę firmy Stanzal, jaka jest firmą z zakresu przewozu i logistyki. Pracujemy na rynku od 2004 roku prężnie funkcjonując nie tylko na terenie kraju lecz również Unii Europejskiej. Jesteśmy do dyspozycji naszych odbiorców 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dzięki jakiej punktualnie i profesjonalnie realizujemy zlecone zadania. Zajmujemy się przewozem ładunków standardowych oraz ponadnormatywnych i ponadgabarytowych. Przygotowujemy wycenę transportu z uwzględnieniem ekonomicznych rozwiązań, zabezpieczymy ładunek, zagwarantujemy przyrządzenie dokumentów transportowych, zezwoleń związanych z nietypowym oraz specjalistycznym przewozem. Staramy się nieustająco podwyższać standardy świadczonych usług, zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę i dbając o otaczające nas środowisko. Zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:

Firma Mark SPEDITION Sp. z o.o. świadczy swoim odbiorcom nader rozległy wachlarz usług spedycyjnych oraz transportowych. Oferujemy naszym odbiorcom m.in.: odbiór oraz wydawanie materiałów, przechowywanie krótko- i długoterminowe artykułów, przeładunki, cross-docking, konfekcjonowanie, znakowanie i etykietowanie, a także obsługę celną. Posiadamy współczesny magazyn rozległego magazynowania z niepylącą podłogą, stabilną temperaturą przechowywania oraz fachowymi rozwiązaniami IT, dzięki czemu magazynowane w naszych magazynach produkty są bezpieczne. Gwarantujemy światowy poziom usług spedycyjnych. Więcej wiadomości o naszych usługach znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Certyfikat Kompetencji Zawodowych do dokument niezbędny w procesie ubiegania się o licencję przewoźnika drogowego w transporcie rzeczy. Dokument ten wydaje ITS po zdaniu egzaminu państwowego. Jeżeli nie masz czasu się uczyć i iść na egzamin możesz certyfikat kompetencji zawodowych użyczyć od nas. Jest to w 100% legalne. Oferujemy usługi zarządzania transportem w przedsiębiorstwie i użyczymy nasz certyfikat w procesie ubiegania się o licencję transportową lub spedycyjną. Szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl