Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
5
65120

Pomoc drogowa Szczecin - 24h


 
Opis Profesjonalne usługi pomocy drogowej. Kompleksowa pomoc na drodze - drobne naprawy, awaryjne otwieranie aut, dowóz paliwa itp. Czym się zajmujemy:
- pomoc drogowa przez 24h - kraj i zagranica,
- autoholowanie ciężarówek, aut osobowych i innych pojazdów potrzebujących pomocy drogowej,
- usługi transportowe specjalne, przewożenie ładunków nietypowych,
- diagnostyka komputerowa, naprawy,
- assistance i inne.

Mamy sprawdzony, pewny i różnorodny sprzęt. Zawsze jesteśmy do dyspozycji.

 

Słowa kluczowe pomoc drogowa   autoholowanie   Szczecin
Url http://pomocdrogowa24.szczecin.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Motoryzacja > Diagnostyka
Data wpisu Mar 25, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Abc Przeprowadzki Łódź Zgierz Pabianice tanio - oferuje Państwu tanie przeprowadzki mieszkań, domów, firm, instytucji oraz utylizacja, montaż, demontaż, transport mebli. Zajmujemy się transportem na obszarze województwa łódzkiego a także Skierniewice i obrzeża. Oferujemy szybką i tanią szybką obsługę. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt w celu wyceny przeprowadzki.Zadzwoń lub napisz sms-a a my oddzwonimy i wycenimy Państwa przeprowadzkę. Tel 784 349 839. Sprawdź, naprawdę tanio !!
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym przewozem bagażowym. Świadczymy usługi na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.
Realizujemy przeprowadzki: mieszkań, budynków użyteczności publicznej, firm, urzędów, biur.
Naszym motto jest haslo: "Szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu!"
Odróżniamy się od konkurencji. Nie ukrywamy kosztów. Zawsze informujemy Klienta z góry o koszcie transportu.
Skorzystaj z naszych usług już dzisiaj. Zapoznaj się z naszym cennikiem.
Kategoria:

Przeprowadzka w Łodzi może być niezwykłym utrapieniem, lecz może również pójść sprawnie i szybko. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przygotujemy się do zmiany miejsca zamieszkania.

Jeszcze do niedawna przygotowania do przeprowadzki wiązały się z wielogodzinnym wertowaniem stron internetowych w poszukiwaniu informacji. Dziś sytuacja jest dużo prostsza ponieważ powstał niezależny serwis o przeprowadzkach w Łodzi, na którym zmieniające miejsce zamieszkania osoby mogą wymieniać się informacjami.

Nad całością serwisu pilną pieczę sprawują moderatorzy (są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży). To właśnie dzięki nim w serwisie publikowane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości artykuły, o dużym znaczeniu merytorycznym.
Kategoria:

Firma Fortis przeprowadzki to profesjonalna firma przeprowadzkowa działająca na terenie Łodzi. Siła firmy tkwi w zatrudnianiu pracowników którzy uwielbiają pracę z ludźmi i nowe wyzwania. Dzięki temu w firmie panuje miła rodzinna atmosfera, która mogą odczuć klienci zamawiający przeprowadzkę w firmie Fortis przeprowadzki.
Firma Fortis przeprowadzki posiada rozbudowaną ofertę która dedykowana jest do dwóch grup docelowych. Pierwszą z nich stanowią klienci indywidualni, obiektem ich zainteresowania może być przeprowadzka domu, mieszkania lub usługa polegająca na przywiezieniu i wniesieniu nowych mebli oraz utylizacji starych. Drugą grupę docelową stanowią klienci biznesowi, obiektem ich zainteresowania może być przeprowadzka firmy, powierzchni biurowych, magazynów, szwalni.
Cennik świadczonych przez firmę usług przeprowadzkowych polegają na umówieniu się z klientem na stawkę godzinową za wykonywanie usługi (ta opcja wybierana jest zazwyczaj przez klientów indywidualnych z uwagi na możliwość szybkiego zamówienia przeprowadzki) lub na zaproszeniu przedstawiciela firmy Fortis przeprowadzki na bezpłatną wycenę (opcja ta jest wybierana zazwyczaj przez klientów biznesowych z uwagi na konieczność wcześniejszej akceptacji kosztów usługi przeprowadzkowej przez zarząd firmy)
Firma Fortis przeprowadzki reklamuje się sloganem "Fortis siła twojej przeprowadzki" slogan ten ma upewniać klientów w przekonaniu, że Fortis przeprowadzki to rzetelny, sumienny, uczciwy kontrahent i dzięki temu przeprowadzka z tą firmą jest miła i przyjemna.
Kategoria:

Specjalnością przedsiębiorstwa TRANSPORT-SPEDYCJA24.COM jest przewóz towarów w kraju oraz za granicą. Długoletni staż jest zapewnieniem skuteczności naszych usług. Elastycznie dopasowujemy się do wymagań zleceniodawcy. Pakunki o różnych gabarytach i masie nie są dla nas przeszkodą. Wykwalifikowani kierowcy zapewniają ekspresowe dostarczenie przesyłek. Klienci mają możliwość śledzenia każdego transportu, dzięki przygotowanej usłudze monitorowania. Zapewniamy niezwykle konkurencyjne ceny oferowanych proponowanych przewozów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl