Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Pomoc drogowa Szczecin - 24h


 
Opis Profesjonalne usługi pomocy drogowej. Kompleksowa pomoc na drodze - drobne naprawy, awaryjne otwieranie aut, dowóz paliwa itp. Czym się zajmujemy:
- pomoc drogowa przez 24h - kraj i zagranica,
- autoholowanie ciężarówek, aut osobowych i innych pojazdów potrzebujących pomocy drogowej,
- usługi transportowe specjalne, przewożenie ładunków nietypowych,
- diagnostyka komputerowa, naprawy,
- assistance i inne.

Mamy sprawdzony, pewny i różnorodny sprzęt. Zawsze jesteśmy do dyspozycji.

 

Słowa kluczowe pomoc drogowa   autoholowanie   Szczecin
Url http://pomocdrogowa24.szczecin.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Motoryzacja > Diagnostyka
Data wpisu Mar 25, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Asik to firma, która specjalizuje się w transporcie osób oraz w wynajmie autokarów i busów. Na rynku działamy od 1985 roku. Proponujemy Państwu nowoczesne i wygodne busy marki Merceds, Iveco, Ford oraz autobusy marki Setra. Posiadamy upoważnienia do realizowania przewozu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przejazdów pasażerskich. Prowadzimy wynajem autobusów i busów na różnorodne okazje, w tym: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy, targi, konferencje oraz wyjazdy pielgrzymkowe. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Kompletna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy do zaciekawienia się ofertą, jaką przygotowali wykwalifikowani fachowcy przedsiębiorstwa transportowego Sawpol. Z nami nie tylko Twoje artykuły dotrą na miejsce szybko, sprawnie i bezpiecznie- możemy zrobić dla Ciebie dużo więcej. Nasi kierowcy zdołają przetransportować towary również w dowolny punkt na obszarze kraju, jak i do dowolnego miejsca w całej niemal Europie. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i indywidualnymi Klientami, którym możemy pomóc w organizacji przeprowadzki na obszarze Polski oraz Europy. Nasza flota składa się z nowoczesnych aut, jakie utrzymujemy w najlepszym stanie technicznym, aby zagwarantować Twojej przesyłce bezpieczeństwo. Konkretniejsze wiadomości znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Trawers - ADR to firma, która zajmuje się prowadzeniem kursów ADR, kursów na transport rzeczy/osób, kursów HDS, prawo jazdy, certyfikat kompetencji zawodowych, kursów na operatora maszyn budowlanych. Współdziałamy z ośrodkami kształcenia kierowców prowadzącymi kurs na wszystkie kategorie prawa jazdy. Certyfikat kompetencji zawodowych jest dokumentem potwierdzającym posiadanie przez przewoźnika kwalifikacji i wiedzy niezbędnych do podjęcia bądż wykonywania działalności gospodarczej w charakterze transportu drogowego. Dysponujemy nowoczesnym symulatorem jazdy ciężarówką i autobusem. Nasz symulator gwarantuje odbywanie realistycznych jazd treningowych według różnych scenariuszy z użyciem rozmaitych rodzai pojazdów, w odmiennych warunkach terenowo-pogodowych. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Green Transport - zapewnia okazjonalny przewóz osób w Poznaniu oraz wynajem busów i autobusów.Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, posiada wieloletnie doświadczenie w przewozach pasażerskich.Obsługuje transport osobowy w kraju i za granicą.Swoje usługi świadczy nowymi, komfortowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne siedzenia, dvd, indywidualne oświetlenie.Współpracuje z biurami podróży, szkołami, instytucjami, firmami i osobami indywidualnymi.Gwarantuje bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny.Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Firma Przeprowadzki Transport F. Radzaj z Białegostoku wykonuje kompleksowe przeprowadzki oraz świadczy usługi transportowe na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Specjalizacja firmy to transport pianin. Oferujemy również takie usługi jak transport mebli, wynajem samochodu z kierowcą, wynajem pracowników do załadunku i rozładunku, pakowanie. Jeśli masz zaplanowaną przeprowadzkę, ale nie masz czasu zająć się nią, dzwoń do nas, a otrzymasz fachową pomoc.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl