Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048


 
Opis Pomoc Drogowa Maja to kompleksowe usługi z zakresu holowania i transportu pojazdów. Oferujemy usługi auto-lawetą na terenie całego kraju. Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, głównie miasta: Toruń, Grudziądz, Ciechocinek, Włocławek, Inowrocław, Aleksandrów Kujawski, Lisewo, Warlubie, Nowe Marzy, Kopytkowo, Malankowo, Turzno, Pelplin, Lubicz, Kleszczewko, Olsze, Gajewo, Drzonowo, Nowy Dwór, Nowa Wieś, Górsk, Rozgarty, Mała Nieszawka, Wielka Nieszawka, miejscowości okoliczne oraz autostrada A1. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy - 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

 

Słowa kluczowe pomoc drogowa   laweta   holowanie   auto pomoc   toruń   grudziądz   a1   lisewo   warlubie   Inowrocław   Aleksandrów
Url http://https://www.torunpomocdrogowa.pl/
Kategorie Motoryzacja
Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Data wpisu Oct 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Stylizacja nadwozia przy użyciu inowacyjnej metody jaką jest oklejanie samochodów foliami stosowane głównie jako całopowierzchniowa zmiana koloru nadwozi w celu eliminacji oryginalnego koloru lakieru, to najmodniejszy i najszybszy sposób na stworzenie indywidualnej modyfikacji i swobodne kreowanie wizerunku auta. Posiadamy ogromne doświaczenie w zakresie foliowania pojazdów!
Kategoria:

AB-Car Niezależny Serwis Volvo w miejscowości Konik Stary to 22-letnie doświadczenie w serwisie i naprawie aut marki Volvo. U nas zaopatrzą się Państwo w oryginalne części zamienne ewentualnie wysokiej klasy zamienniki czołowych producentów. Zapewniamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a w swoich strukturach posiadamy własną wypożyczalnię aut oraz myjnię. Zajmujemy się poza tym sprzedażą aut marek premium, naprawą systemów klimatyzacji oraz diagnostyką i serwisem systemów elektronicznych. Oferujemy też bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych w pakiecie OC i AC. Zapraszamy!
Kategoria:

Masz dużą odległość do pokonania? Nie wiesz w jaki sposób bezpiecznie przetransportować qauda lub motocykl? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Bez względu na to czy skorzystasz z naszej wypożyczalni czy też zdecydujesz się na zakup naszych przyczep gwarantujemy Ci wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że motocykle mają bardzo specyficzną budowę i są dosyć kosztownymi pojazdami. Na naszych przyczepach można przewozić nie jeden, a nawet kilka motorów. Odbywa się to w komfortowych warunkach i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Serdecznie zapraszamy Cię na stronę autopakagd i do sprawdzenia jak prezentują się nasze przyczepy samochodowe. Jeżeli będziesz chciał poznać dokładną specyfikę takiego produktu, to wystarczy, że wejdziesz na jego stronę.
Kategoria:

Mateusz Wlazło Serwis BMW i MINI przynależy do grupy sprofilowanych serwisów samochodów firmy BMW. Nasz serwis mieści się w województwie podkarpackim, ale nasza marka i wyśmienita opinia pośród kierowców samochodów BMW powoduje, że przybywają do nas użytkownicy z całej Polski. Mamy nader wysokie doświadczenie w naprawie mechanicznej oraz blacharskiej tych samochodów, gdyż działamy od 1988 roku. Powyżej 25 lat doświadczenia w serwisowaniu firmy BMW powoduje, iż podejmujemy się reperacji każdej usterki. U nas naprawisz auto firmy BMW oraz MINI również kilku letnie jak i kilkunasto letnie. Zapraszamy na stronę po więcej informacji na temat naszych usług.
Kategoria:

Pomoc Drogowa "BEN" to firma, którą założyłem w dwutysięcznym piątym roku. Terenem realizowania powierzonych mi zadań obejmuję przede wszystkim Wrocław oraz okoliczne miejscowości. Zajmuję się świadczeniem usług pomocy drogowej dwadzieścia cztery godziny na dobę oraz holowaniem pojazdów. To dwa główne piony mojej działalności. Oprócz tego jednak trudnię się wykonywaniem diagnostyki komputerowej silników,a także posiadam serwis ogumienia. Wszystkie naprawy mechaniczne, które wykonuję są objęte gwarancją. Współpracuję wraz z gronem wyspecjalizowanych fachowców. Wszystko co robimy, składa się na jeden profesjonalny zakład. Mamy już rzeszę stałych Klientów, a dzięki najniższym cenom i sumiennym wykonaniom nieprzerwanie pozyskujemy zaufanie nowych. Oprócz tego Klient dostaje książeczkę serwisową, w której odnotowywane są wszystkie wymiany i naprawy. Dla stałych Klientów przewiduję rabaty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl