Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20819
415
4
64966


 
Opis Pomoc Drogowa Maja to kompleksowe usługi z zakresu holowania i transportu pojazdów. Oferujemy usługi auto-lawetą na terenie całego kraju. Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, głównie miasta: Toruń, Grudziądz, Ciechocinek, Włocławek, Inowrocław, Aleksandrów Kujawski, Lisewo, Warlubie, Nowe Marzy, Kopytkowo, Malankowo, Turzno, Pelplin, Lubicz, Kleszczewko, Olsze, Gajewo, Drzonowo, Nowy Dwór, Nowa Wieś, Górsk, Rozgarty, Mała Nieszawka, Wielka Nieszawka, miejscowości okoliczne oraz autostrada A1. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy - 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

 

Słowa kluczowe pomoc drogowa   laweta   holowanie   auto pomoc   toruń   grudziądz   a1   lisewo   warlubie   Inowrocław   Aleksandrów
Url http://https://www.torunpomocdrogowa.pl/
Kategorie Motoryzacja
Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Data wpisu Oct 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez fachowy zakład blacharsko-lakierniczy ROBERT RADECKI. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Wiedziemy swoją aktywność z sukcesem od 1989 roku. Specjalizujemy się w przeróżnego rodzaju naprawach lakierniczych i blacharskich. Dysponujemy wykwalifikowaną załogą pracowniczą, której głównym zadaniem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług. Zapewniamy Państwu, że auto po wypadku naprawione w naszym zakładzie zostanie przekazane zarówno w idealnym stanie technicznym jak i estetycznym. W celu pozyskania większej ilości informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Obecnie użytkowane samochody to bardzo skomplikowane konstrukcje. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu na kursach prawa jazdy uczono jak naprawić najczęściej pojawiające się usterki w samochodach. Dziś nawet pasjonaci motoryzacji mogą mieć istotny problem ze zdiagnozowaniem usterki, a co dopiero naprawą. Dziś po otwarciu maski naszym oczom ukazują się jedynie plastikowe obudowy silnika i podzespołów. Każda awaria wymaga ingerencji specjalisty. Co zrobić w przypadku problemów? Najprościej wezwać pomoc drogową. Wykwalifikowany specjalista spróbuje naprawić auto na miejscu, gdy nie będzie to możliwe auto zostanie zabrane na lawetę i zdiagnozowane w serwisie. Do napraw pojazdów potrzebne są specjalistyczne i drogie narzędzia do których nie mają dostępu wszyscy mechanicy. Warto zatem wybierać sprawdzone i dobre warsztaty.
Jeżeli znalazłeś się w sytuacji gdy potrzebna Ci pomoc na drodze dzowń do firmy Speed-Bus Mazur Dariusz z Lublina.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo pomocdrogowa-autoserwis.pl oferuje kontrahentom profesjonalne świadczenia powiązane z pomocą drogową. Gwarantujemy także szybkie usuwanie drobnych awarii na miejscu. Funkcjonujemy głównie na obszarze centralnej części naszego kraju, ale proponujemy również pomoc na obszarze całego kraju. Wszystkie wykonywane przez nas działania charakteryzuje szybkość oraz konkurencyjne ceny. Dzięki dużej różnorodności czynności, zapewniamy pomoc niemal dla każdego kontrahenta. Oferujemy klientom także możliwość dostarczenia samochodu zastępczego oraz wynajmu hotelu.
Kategoria:

Zachęcamy do przejrzenia propozycji Ośrodka Szkolenia Kierowców Al- Car w Gdyni. Oferujemy przede wszystkim kursy pozwalające na przygotowanie się do egzaminów państwowych potrzebnych do uzyskania prawa jazdy kategorii B. Nasze kursy prowadzimy w wielu grupach liczących po kilka-kilkanaście osób, wykłady rozpoczynają się zawsze o godz., 17:30,a jazdy indywidualne umawiane są w przystępnych dla Kursantów porach. Wykorzystujemy nowoczesne metody szkoleniowe. Umożliwiamy też korzystanie z wyjątkowego symulatora nauki jazdy, który pozwala na bezstresowe opanowanie manewrów, które w czasie egzaminu trzeba wykonać na placu, a także pozawala na naukę prowadzenia samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych. Zachowując wysoką jakość kształcenia, dbamy o utrzymanie konkurencyjnych, atrakcyjnych cen. Serdecznie zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Dzięki odpowiednim procesom produkcyjnym takim jak destylacja i uszlachetnianie, olej napędowy zyskuje właściwości idealnych do napędzania silników. Dzięki uszlachetnieniom paliwo to nadaje się zarówno do stosowania w okresie letnim jak i zimowym. Olej opałowy jest to paliwo do spalania zewnętrznego w piecach do tego przystosowanych w celu uzyskania efektu cieplnego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl