Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048

POLPAK SP. Z O.O. linie pakujące


 
Opis POLPAK Sp. z o.o., proponuje nowoczesne maszyny pakujące egzekwowane są z najwyższej klasy towarów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Aktualnie jesteśmy jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników a także zestawienia maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Eksportujemy nasze produktów do bogatych krajów europejskich, dzięki czemu nasza marka rozpoznawalna jest w wielu Państwach. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, a również usług. Osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości wyrobów pakujących zapraszamy na stronę WWW.

 

Słowa kluczowe doypack   naważarka   stabilopak   kartoniarka
Url http://www.polpak.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Data wpisu Oct 18, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Jednostka Hillob z Gdyni jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski czy Ukrainy firmy Cutex produkującej przyrządy do cięcia tkanin, pasków, gumy, sznurka. Naszą specjalnością jest wwóz maszyn do szycia i produktów szwalniczych z Azji. Poza obszerną gamą produktów, specjaliści zaangażowani w naszym przedsiębiorstwie służą też pomocą jeżeli chodzi o naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn tudzież urządzeń szwalniczych. Bezpośredni import pozwala nam błyskawicznie realizować zamówienia i oferować bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić się z całą ofertą naszej firmy, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Mateco Polska z siedzibą w Tychach jest polskim przedstawicielem marki Genie. Jesteśmy respektowanym dystrybutorem i serwisantem podnośników nożycowych, masztowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, na przyczepach samochodowych a także ładowarek teleskopowych. Służymy profesjonalnym doradztwem i obsługą posprzedażową na terenie całego kraju. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i towarów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Więcej wiadomości o ofercie i firmie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Sprzedaż serwis przecinarek taśmowych bomar , piły taśmowe , części , piece sas , siłowniki bomar , sterowniki bomar , koła zębate do przecinarek , koło prowadzące do przecinarki bomar , wiertarki , wariatory, szczotki czyszczące , agregaty hytos
Kategoria:

Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem - Oferta Becpak to drukowanie taśm pakowych oraz ogrodzeniowych z nadrukiem. W ofercie taśmy ogrodzeniowe, taśma samoprzylepna z nadrukiem i taśma pakowa z logo idealna jako zabezpieczenie przesyłek. Zapraszamy Państwa po taśmy klejące, taśmy pakowe, ogrodzeniowe i taśmy samoprzylepne z nadrukiem logo. W ofercie także folia stretch, folia bąbelkowa, Tuby do pakowania, tektura falista, opakowania tekturowe, pianki polietylenowe, bandowanie oraz wypełniacz polietylenowy. Sprawdź co polecamy i jaka jest oferta na taśmy grodzeniowe.
Kategoria:

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem lini do bułek firmy Koenig. Linie do chleba firmy Koenig pozwalają piec każdy rodzaje bułek i są dostępne w różnych konfiguracjach co pozwala spełnić oczekiwania każdej piekarni. Bułka - odmiana delikatnego pieczywa, najczęściej pszennego w formie niewielkiej nieco spłaszczonej kulki o masie od około 30 do 100 gramów. Czasem może być posypana makiem lub sezamem, może też zawierać w środku słodkie nadzienie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl