Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

POLPAK SP. Z O.O. linie pakujące


 
Opis POLPAK Sp. z o.o., proponuje nowoczesne maszyny pakujące egzekwowane są z najwyższej klasy towarów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Aktualnie jesteśmy jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników a także zestawienia maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Eksportujemy nasze produktów do bogatych krajów europejskich, dzięki czemu nasza marka rozpoznawalna jest w wielu Państwach. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, a również usług. Osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości wyrobów pakujących zapraszamy na stronę WWW.

 

Słowa kluczowe doypack   naważarka   stabilopak   kartoniarka
Url http://www.polpak.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Data wpisu Oct 18, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Osprzęt do elektronarzędzi sprzedaje e-sklep - Elektro-osprzet.com.pl. W ofercie profesjonalne wiertła: doskonale wiertła cylindryczne, trwale wiertła do ceramiki, wiertła do drewna, wiertła do granitu, wiertła koronowe udarowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Kategoria:

Specjalizacja Asi Polska to utrzymanie ruchu, transfer linii przemysłowych, instalacje przemysłowe, relokacja oraz serwis maszyn i urządzeń. W ofercie także pełne wsparcie techniczne, uruchomienia, remonty i modernizacje oraz naprawa maszyn i urządzeń.
Kategoria:

Mechanizmy śrubowo-toczne należą do najczęściej stosowanych mechanizmów śrubowych w maszynach przemysłowych i precyzyjnych. Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów CNC z zakresu techniki liniowej oraz elementów przeniesienia napędu. W naszym asortymencie znajdują się różnego typu nakrętki i śruby kulowe oraz trapezowe. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na naszej firmowej stronie internetowej.
Kategoria:

Zajmujemy się produkcją sprzętu do maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdują się także zamiatarki – zarówno te drogowe jak i uliczne i używane w parkach i na terenach zamkniętych. Dzięki naszym produktom łatwiej jest zachować czystość zarówno w mieście jak i na posesjach prywatnych. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy sprawiają, że nasze zamiatarki są urządzeniami niezawodnymi i o dużej sprawności.
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, którą dla swoich klientów przygotowała firma Danbud, mająca swoją siedzibę w Rykach w województwie lubelskim, specjalizująca się w dystrybucji maszyn rolniczych. Jeśli szukasz ciągników, traktorów lub ładowaczy, pochodzących od najlepszych i wypróbowanych producentów, to idealnie trafiłeś. Oferta jest jednak znacznie szersza, obejmuje bogaty wybór sprzętu rolniczego, jak na przykład widły, widłaki i chwytaki, a także różnego rodzaju naprawy i sprzedaż części do maszyn. Pracownicy przedsiębiorstwa Danbud swoją pracę wykonują rzetelnie i skutecznie, a przy okazji służą kompetentnym doradztwem. Na Twoje życzenie zorganizują dostawę oraz montaż. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat firmy i jej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl