Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048


 
Opis Jest wiele rzeczy, które są ważne, gdy spodziewasz się dziecka. Badania w ciąży, właściwą dieta, przygotowanie domu na potrzeby nowego członka rodziny. Bardzo ważna jest szkoła rodzenia. To tutaj można liczyć na porcję wiedzy, porady, ćwiczenia w ciąży. Aktywna Mama oferuje wszechstronną opiekę i wsparcie – od fizycznego przygotowania na trud porodu, przez porady zdrowotne różnego rodzaju, po wsparcie psychologiczne mam oraz badania noworodków. Ta kompleksowość to wygoda i bezpieczeństwo. Doświadczona położna – Lublin ma niejedną – będzie przez cały ten czas wsparciem jak rodzina.

 

Słowa kluczowe plan porodu   wzór planu porodu   położna lublin
Url http://www.aktywnamama.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Kobiety
Zdrowie Uroda
Data wpisu Aug 7, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Ciąża
Chcesz dowiedzieć się coś na temat ciąży i jej rozwoju? Nasza strona gwarantuje wam to za pośrednictwem znajdującego się kalendarza. Taki kalendarz ciąży to doskonały sposób aby sprawdzić jak płód powinien się prawidłowo rozwijać i zaobserwować to u siebie. Kalendarz ciąży który znajdziecie u nas jest oferowany jak najbardziej za darmo, a więc każda przyszła mama może pozwolić sobie na jego stosowanie. Dzięki nie mu możecie wiedzieć jak ciąża tydzień po tygodniu zmienia się dzięki prawidłowemu rozwojowi dziecka.
Kategoria:

Wszelkie informacje o antykoncepcji dostępne w jednym miejscu. Zestawienie najpopularniejszych metod antykoncepcji. Metody naturalne, hormonalne, chemiczne i mechaniczne. Porównanie produktów - prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne, termometry owulacyjne, zastrzyki hormonalne, globulki. Wszystko opisane zrozumiałym i przyjaznym językiem.
Kategoria:

Sprawdź dokładny przebieg całej ciąży - od momentu zapłodnienia aż po narodziny! Dowiesz się jak tydzień po tygodniu zmienia się Twoje ciało i dokładnie prześledzisz rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się co w każdym kolejnym tygodniu ciąży dzieje się z Twoim dzieckiem. Możesz także zobaczyć jak z tygodnia na tydzień zmienia się wygląd Twojego maleństwa! Sprawdź nasz kalendarz ciąży, który szczegółowo opisuje każdy tydzień ciąży!

Możesz także wymienić informacja na naszym Forum lub skorzystać z bezpłatnych porad psychologa dziecięcego.
Kategoria:

Przyrząd Lady-comp to efektywna metoda dla wszystkich miłośników naturalnej antykoncepcji. Pozwala precyzyjnie określić dni płodne podczas kilkusekundowego pomiaru. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej jakości produktu. Serdecznie zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Celem twórców aplikacji Better Mum jest pomoc kobietom w ciąży a także młodym mamom. Stworzony przez nasz zespół program można stosować zarówno w komputerze domowym, jak również w formie aplikacji mobilnej. Gwarantujemy bardzo dużą ilość informacji, które będą potrzebne dla rodziców i dzieci, na wszystkich etapach rozwoju. Przygotowaliśmy między innymi możliwość prowadzenia pamiętnika, opis ciąży a także propozycje zabaw. zapraszamy do korzystania z funkcjonalnych usług, które dostępne są nieodpłatnie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl