Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
46
65007


 
Opis Jest wiele rzeczy, które są ważne, gdy spodziewasz się dziecka. Badania w ciąży, właściwą dieta, przygotowanie domu na potrzeby nowego członka rodziny. Bardzo ważna jest szkoła rodzenia. To tutaj można liczyć na porcję wiedzy, porady, ćwiczenia w ciąży. Aktywna Mama oferuje wszechstronną opiekę i wsparcie – od fizycznego przygotowania na trud porodu, przez porady zdrowotne różnego rodzaju, po wsparcie psychologiczne mam oraz badania noworodków. Ta kompleksowość to wygoda i bezpieczeństwo. Doświadczona położna – Lublin ma niejedną – będzie przez cały ten czas wsparciem jak rodzina.

 

Słowa kluczowe plan porodu   wzór planu porodu   położna lublin
Url http://www.aktywnamama.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Kobiety
Zdrowie Uroda
Data wpisu Aug 7, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Ciąża
Polska Rada Bioetyczna, informacje o bezpłodności i zapłodnieniu in vitro. Strona zawiera informacje na temat sztucznego zapłodnienia, jest kompedium wiedzy na temat polskiej rady bioetycznej którą powołać zamierza polski rząd. Istnieje możliwość współtworzenia zawartości lub kupna domeny. Zapraszamy.
Kategoria:

Badzokowa Strefa Klubowa - pigułka oraz antykoncepcja jest OK. Pragniesz zapytać ginekologa dla Pewności o środki i pigułki antykoncepcyjne. Na stronie - polacy o partnerstwie, forum, pytania do eksperta. Serdecznie zapraszamy - pigułka, zabezpieczenie, ciąża.
.
Kategoria:

Istotą planowania dziecka jest poznanie pracy zarówno kobiecych, jak i męskich organów rozrodczych. Świadome zaplanowanie wiąże się z podjęciem pewnych kroków, które mają na celu wykluczenie zapłodnienia lub też jego zaplanowanie. Istnieją zarówno naturalne, jak i sztuczne sposoby antykoncepcji. To drugie to głównie prezerwatywy i pigułki antykoncepcyjne. Do świadomych natomiast należy prowadzenie kalendarza, dzięki któremu możemy określić okresy płodne i niepłodne. Podczas kobiecego cyklu, owulacji występuje 8-10 dni płodnych. Inną spotykaną metodą antykoncepcji jest wykorzystanie ciepłoty ciała, w której to czas niepłodny określa podwyższona temperatura. Wszelkie istotne wiadomości, które mogą pomóc w świadomym planowaniu dziecka mogą znaleźć Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Poród to bardzo ważny moment w życiu dziecka, ponieważ zapewnione wtedy warunki mogą mieć wpływ na całe jego życie. Na stronie znana-polozna znajdziesz wiele interesujących propozycji dla siebie, jeśli poszukujesz specjalisty od położnictwa. Warto jest sprawdzić te rozwiązania, aby dzięki nim w efektywny sposób radzić sobie z tematem położnych różnego typu. Zdobądź te niesamowite rozwiązania, aby dzięki nim w prosty i skuteczny sposób zdobyć opiekę nad dzieckiem i matką.
Kategoria:

Kiedyś młode pary podejmujące współżycie, drżały aby nie skończyło się ono niechcianym zapłodnieniem. Pomimo zabezpieczeń „wpadki” tego typu były dość częstym zjawiskiem. Dziś często bywa odwrotnie: pomimo regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych, zapłodnienie nie następuje. Jeśli pragniesz się dowiedzieć jak zajść w ciążę, to poczytaj literaturę na ten temat, skorzystaj ze stron internetowych oferujących suplementy, które mogą w tym pomóc. Jeśli wciąż nie wiesz, jak zajść w ciążę, skorzystaj z pomocy lekarza.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl