Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

pollena-paczkow.pl


 
Opis Pollena Paczków to firma funkcjonująca na rynku już od przeszło dwustu pięćdziesięciu lat i dostarczająca swoim klientom artykuły chemii gospodarczej poczynając od mleczek czyszczących i płynów do mycia naczyń, przez proszki i płyny do prania, a kończąc na proszkach do czyszczenia. Nasze produkty mogą służyć Państwu zarówno w domu jak w miejscach takich jak pralnie i hotele. Oferujemy Państwu zarówno produkty znanych marek jak i nasza własne, które uzyskujemy przy pomocy najnowocześniejszych metod produkcji. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą oferta na stronie internetowej., Zapraszamy do korzystania z usług firmy Pollena Paczków. Proponujemy Państwu duży wybór artykułów chemicznych zarówno do użytku domowego jak i do wykorzystania w pralniach, hotelach czy gastronomii. Polecamy w szczególności płyny do mycia naczyń i proszki do prania. Nasza oferta obejmuje zarówno znane marki jak i artykuły własnej produkcji. Pollena Paczków jest firmą z ogromnym doświadczeniem i dużą grupą zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że oferujemy Państwu najlepszą jakość za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zaznajomienia się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Słowa kluczowe Proszek do prania   Żel do prania   Proszek do szorowania   Płyn do mycia naczyń   Płyn do prania   Producent chemii gospodarczej   Producenci chemii gospodarczej
Url http://pollena-paczkow.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Chemia
Produkcja Przemysł
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Od wielu lat przeprowadzamy konserwcje, naprawiamy i otwieramy uszkodzone sejfy oraz kasy pancerne wszystkich dostępnych w naszym kraju marek krajowych oraz zagranicznych. Zajmujemy się również doradztwem z dziedziny doboru zabezpieczeń mechanicznych. Gdy otrzymamy zgłoszenie dotyczące awarii sprzętu zabezpieczeniowego działania w celu usunięcia usterki podejmujemy natychmiastowo. Na co dzień swoje usługi świadczymy w południowej części kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego.
Kategoria:

Pralnia Szczecin to najstarsza pralnia chemiczna w Szczecinie Pralnia Honoraty oferuje profesjonalne usługi czyszczenia chemicznego. Dbałośc o materiały i rzeczy, prasowanie. Szczecinanie wiedzą, że wyczyszcza u nas swoje najbardziej cenne i najlepsze materiały, odzież, o którą zadbamy z największą troską. Od wielu lat oferujemy czyszczenie narzut, koców, tóg, alb, swetrów, kurtek puchowych, płaszczy, futer, kombinezonów narciarskich, sukien ślubnych, garniturów i in. Prasujemy wyczyszczone rzeczy.
Kategoria:

Systemy Nawilżania Powietrza to oferta wysokiej jakości nawilżania powietrza jaka oferuje firma SYNAPO w Szczecinie, w oparciu o nawilżacze powietrza przemysłowe. Zapewniamy wszechstronną obsługę - od przygotowania projektu, montażu aż po serwis systemów. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczność i wysoką jakość prac i ich realizacji. Każdy sprzęt jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, dzięki czemu może w pełni spełnić jego potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z oferty!
Kategoria:

Tajemnica przedsiębiorstwa, szkolenie z ochrony informacji niejawnych, świadectwo, bezpieczeństwa przemysłowego czy ochrona informacji i danych osobowych to zasadniczy zakres działalności profesjonalnej kancelarii tajnej w Warszawie 4Tel Partner Sp. z o.o. Obsługujemy klientów wielu branż, m. in. telekomunikacyjnej, energetycznej, mieszkaniowej, budowlanej oraz agencje ochrony. Ponieważ znamy bardzo dobrze obowiązujący stan prawny, nasza oferta jest stosownie dobrana do potrzeb przedsiębiorcy. Dokładny zakres naszej współpracy z Państwem prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!
Kategoria:

Jeśli szukasz pełnych instalacji gazowych dedykowanych do pojazdu, pojedynczych podzespołów, elementów serwisowych tj. elektronika, wtryskiwacze czy reduktory, zapraszamy na stronę dołącz do profesjonalnej platformy e-commerce 24/7 - AG Sklep w Radomiu. W naszym sklepie masz dostęp do pełnego przekroju asortymentu branżowego dostępnego na rynku. Zapewniamy wszystko w jednym miejscu, a dla wygody udostępniamy 2 formy zakupów: bez rejestracji oraz z rejestracją. Dołącz do nas i testuj nowości - zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl