Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

pollena-paczkow.pl


 
Opis Pollena Paczków to firma funkcjonująca na rynku już od przeszło dwustu pięćdziesięciu lat i dostarczająca swoim klientom artykuły chemii gospodarczej poczynając od mleczek czyszczących i płynów do mycia naczyń, przez proszki i płyny do prania, a kończąc na proszkach do czyszczenia. Nasze produkty mogą służyć Państwu zarówno w domu jak w miejscach takich jak pralnie i hotele. Oferujemy Państwu zarówno produkty znanych marek jak i nasza własne, które uzyskujemy przy pomocy najnowocześniejszych metod produkcji. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą oferta na stronie internetowej., Zapraszamy do korzystania z usług firmy Pollena Paczków. Proponujemy Państwu duży wybór artykułów chemicznych zarówno do użytku domowego jak i do wykorzystania w pralniach, hotelach czy gastronomii. Polecamy w szczególności płyny do mycia naczyń i proszki do prania. Nasza oferta obejmuje zarówno znane marki jak i artykuły własnej produkcji. Pollena Paczków jest firmą z ogromnym doświadczeniem i dużą grupą zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że oferujemy Państwu najlepszą jakość za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zaznajomienia się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Słowa kluczowe Proszek do prania   Żel do prania   Proszek do szorowania   Płyn do mycia naczyń   Płyn do prania   Producent chemii gospodarczej   Producenci chemii gospodarczej
Url http://pollena-paczkow.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Chemia
Produkcja Przemysł
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Firma EWEREST od ponad 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług w sektorze przemysłu i budownictwa. Podejmujemy się realizacji prac specjalistycznych na dużych wysokościach techniką tradycyjną jak i alpinistyczną. Posiadane przez nas doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiają, że szybko i profesjonalnie wykonujemy najtrudniejsze prace pod względem wysokościowym jak i ze względu na możliwość dostępu. Ponadto zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych, sprzedażą elementów hydrauliki siłowej. Zapraszamy także do zakupu myjek wysokociśnieniowych firmy DEN JET.
Kategoria:

Zachęcamy do złożenia zamówienia w sklepie internetowym niemieckiej firmy Dr. Thiel. Nasza propozycja obejmuje plandeki przepuszczające powietrze, siatki taśmowe i siatki do ochraniania ładunków. Produkujemy bardzo zaawansowane jakościowo układy zabezpieczeń kontenerów, skrzyń i przyczep, a dodatkowo akcesoria do zabezpieczania ładunków. Stale rozszerzamy naszą ofertę oraz dopasowujemy ją do zmieniających się oczekiwań odbiorców. Dlatego można u nas znaleźć także plandeki oraz siatki o rozmiarach nietypowych, jakie tworzymy na zlecenie. Wszystkich, którzy pragnęliby dowiedzieć się więcej o ofercie naszego sklepu internetowego, zachęcamy do zajrzenia na stronę.
Kategoria:

Pracownia Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku oferuje kompleksowe usługi w zakresie badań opinii lokalnych mieszkańców. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami, organami samorządów, szkołami oraz miejscowymi politykami. Oferujemy wykonanie drobiazgowych i rzetelnych badań i analizę zebranych informacji odnośnie do wizerunku przedsiębiorstw oraz usług przez nie świadczonych, wśród miejscowych mieszkańców, a również diagnozujemy stan edukacji w gminach i sugerujemy strategie jego rozwoju, badamy też wymagania i opinie na temat funkcjonowania samorządów lokalnych. Podejmujmy się organizowania przeróżnych szkoleń, praktycznie z każdej branży, również tych finansowanych ze środków unijnych. Jesteśmy rzetelną firmą, której usługi są pozytywnie oceniane przez wielu klientów. Dokładne informacje umieszczono na stronie.
Kategoria:

Centrum Hobbystyczne DecoKreacje ze Szczecina, zaprasza do skorzystania z różnorodnej propozycji prowadzonego sklepu internetowego. W sprzedaży znajdują się materiały oraz półprodukty do kreatywnego tworzenia w takich technikach jak filcowanie na mokro bądź sucho, decoupage, postarzanie i dekoracyjne malowanie mebli, scrapbooking bądź ręcznie sporządzana biżuteria. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysokiej klasy farb, wosków i pędzli firmy Chalk Paint Annie Sloan, umożliwiające profesjonalną stylizację przedmiotów i mebli, w zaciszu własnego domu. Sklep dla kreatywnych DecoKreacje.pl zaprasza do zakupów!
Kategoria:

Producent i dystrybutor oferujący oświetlenie dla biur Warszawa a także źródła światła dla magazynów. Od ponad 10 lat staramy się być jak najbliżej klienta oraz jego wymagań, aby nasze produkty były dopasowane idealnie do każdej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl