Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
5
65012


 
Opis Jesteśmy przedsiębiorstwem, które para się pełnym wsparciem dla rolnictwa w sporej ilości zakresów. Na przykład oferta naszej firmy obejmuje skup zbóż, rzepaku a także innych płodów rolnych. Współpracę bardzo często staramy się podejmować na uczciwych a także przejrzystych zasadach. Zapewnia to zachwycenie każdego z naszych klientów. W razie konieczności jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań , które stawiają nam klienci. Mamy personel pracowników, którzy z całą pewnością mają możliwość odpowiednio podejść do wszystkich klientów. Podjęcie z nami kooperacji na 100% się opłaca.

 

Słowa kluczowe eksport zboża   kukurydza   wołek   paszowych   rzepak
Url http://www.polishagri.pl
Kategorie Inne
Data wpisu May 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne
Przedsiębiorstwo wielofunkcyjne P.W. AGROUNIMA, z siedzibą główną w Krotoszynie, poleca rozległy zakres usług z dziedziny produkcji maszyn i urządzeń rolniczych. Mamy własny park maszynowy oraz specjalistyczne urządzenia peryferyjne umożliwiające obróbkę mechaniczną, plastyczną, a nawet usługi ślusarskie oraz spawalnicze. Poza tym prowadzimy sprzedaż m.in. artykułów do produkcji rolnej oraz ogrodniczej, produktów do wyposażenia stajni bądź chlewni i podstawowych narzędzi gospodarczych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zamieściliśmy więcej wiadomości oraz szczegółów o naszych usługach i ofercie.
Kategoria:

Firma Linie.pl świadczy specjalistyczne usługi maszynowego malowania pasów. Zasięg jej działalności obejmuje całą Polskę a klientami są właściciele hal przemysłowych czy magazynowych a oprócz tego zakładów produkcyjnych, parkingów czy garaży. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem pasów, odświeżaniem a także usuwaniem starych oznaczeń. W pracy używa specjalistycznego, precyzyjnego sprzętu a ponadto trwałych i sprawdzonych materiałów. Zapewnia profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zlecenia. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z firmą, wystrczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu profesjonalne przedsiębiorstwo Lomania specjalizujące się w sprzedaży i skupie pieczarki świeżej. Siedziba jednostki znajduje się w rejonie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy dla Państwa już od ponad 23 lat. Nasze wyroby są wyprzedawane w 14 krajach Europy. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najlepszą jakością artykułów ale także sumiennym oraz odpowiedzialnym podejściem do wszelkich zleceń klientów. Nasi kontrahenci mogą liczyć na dostawy zawsze ściśle z wyznaczonym terminem oraz uzgodnioną specyfikacją czy na szybki czas reakcji na zgłoszone potrzeby. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową albo telefoniczną. Pełen zakres usług jednostki znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu ofertę firmy MieMar. Przedsiębiorstwo rozwija się nieprzerwanie od ponad 30 lat, ciągle poszerzając zakres swojej działalności tak żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Nasz zakład położony jest w miejscowości Mirków, w województwie dolnośląskim. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z obróbką metali. Wykonujemy między innymi spawanie gazowe, a dodatkowo spawanie metali metodą TIG oraz MIG. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą, szczegóły dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Mark-Arko założona w 2003 roku w Markach pod Warszawą, z filią w Toruniu, prowadzi produkcję oraz sprzedaż tkanin krawieckich, również importowanych z takich krajów jak: Korea, Chiny, Tajwan, Indonezja. Oferuje usługę pikowania ultradźwiękowego czy też niciowego na przeróżnego typu tkaninach oraz wypełnieniach. Zapewnia mocne oraz estetyczne połączenie ze sobą wielu warstw tkaniny. W przypadku wątpliwości bądź pytań, służy doświadczonym i fachowym doradztwem powiązanym z doborem optymalnych i nowatorskich rozwiązań krawieckich. Aby poznać pełną ofertę firmy zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl