Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

Pojemnki plastikowe


 
Opis Firma nasza stawia sobie za cel, kompleksowe zaopatrzenie w opakowania jednorazowe głównie sieć sklepów osiedlowych na terenie naszego miasta, poprzez realizację telefonicznych zamówień własnym środkiem transportu. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego, dostarczając towar do klienta zgodnie z jego wcześniejszym zamówieniem złożonym telefonicznie, realizując je w tym samym dniu. Posiadamy nowy tabor dostawczy o różnej ładowności dający nam duże możliwości logistyczne.

 

Słowa kluczowe POJEMNIKI   PLASTIKOWE   OPAKOWANIA   PAPIEROWE   OZDOBNE   JEDNORAZOWE   PAPIEROWE   NOŻE   ODCINACZE   GASTRONOMIA   FOLIEI   TA�MY   TORBY   EKOLOGICZNE   WIELOKROTNEGO   UŻYTKU   ROLKI   KASOWE   METKI   lublin   lubelszczyzna  
Url http://www.aksel-lublin.pl
Kategorie Firmy wg branż > Chemia
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie
Inne > Opakowania prezentowe
Data wpisu Dec 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Chemia
Dbanie o czystość w swoim domu z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też warto jest przy tym skorzystać z oferty naprawdę godnego zaufania producenta, jakim jest Norenco, który może nam zaoferować cały szereg produktów takich jak środki czystości czy maszyny czystości. Głównym atutem może tutaj być ogromna wręcz różnorodność produktów tutaj dostępnych ? od tych najbardziej podstawowych, aż po takie rzeczy jak doskonałe środki dezynfekcyjne. Oczywiście, to proste produkty, jak chociażby zwykłe mydło w płynie również są niezwykle przydatne dosłownie w każdym domu, zatem śmiało możemy powiedzieć, że oferta firmy Norenco jest skierowana praktycznie do nas wszystkich, niezależnie od naszych potrzeb.
Kategoria:

Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna nowoczesna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych istnieje możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. Prócz produkcji firma zajmuje się handlem oferując pełną gamę nawozów zakładów chemicznych Police. W swoim asortymencie posiada również sól drogową luzem jak i workowaną. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych - 24 tony lub 6 ton oraz ciągników siodłowych. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Cetex dysponuje zarówno własnym zapleczem transportowym jak i współpracuje od wielu lat z największymi firmami z branży logistycznej. Gwarantuje to natychmiastową wysyłkę towaru oraz umożliwia klientom otrzymanie kompleksowych usług w zakresie zakupu i dostaw oferowanych dzianin, prześcieradeł, soli drogowej i nawozów.
Kategoria:

Firma Romex zajmuję się produkcją zniczy. Oferujemy znicze szklane na wkład termo i znicze zalewane oraz wkłady. Jesteśmy liderem w produkcji i dystrybucji zniczy na rynku polskim i zagranicznym. Współpracujemy z klientami biznesowymi jak i również klientami indywidualnymi. Posiadamy szeroką gamę zniczy oraz bogatą kolorystykę. Znicze zakupione u nas gwarantują wysoką jakość produktu. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w produkcji oraz handlu zniczami.
Kategoria:

Firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zwalczaniem szkodników takich, jak: gryzonie, owady czy ptactwo, zaprasza do skorzystania z naszych usług. Działamy od dłuższego czasu. Cieszymy się sporym zaufaniem pośród tych, którzy zdecydowali się oddać swoje problemy w nasze ręce. Lampy owadobójcze, ozonowanie mieszkań oraz dezynfekcja domostw i budynków gospodarczych. Skutecznie zwalczamy pleśnie oraz grzyby i nieprzyjemne zapachy. Radzimy sobie z ptakami a także ze szczurami, nornicami oraz z kretami. Zakładamy różnego typu pułapki oraz siatki, systemy elektryczne i dźwiękowe. Ponadto kolce, systemy żelowe i ruchome pręty. Powierz swoje problemy naszym ekspertom a nie będziesz żałował. Tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie.
Kategoria:

Jesteśmy częścią niemieckiej firmy GTG Hansa GmbH, która dba o swoich klientów i cieszy się wśród nich zaufaniem. Nasza sieć dystrybucji obejmuje Bardzo Dobre Sklepy oraz Brand Distribution. Dbamy także o ekologię, opierając swoje produkty zwłaszcza na odnawialnych źródłach. Wiemy jakie technologie są idealne do stworzenia naszych produktów, by nie szkodzić środowisku. Łączymy doświadczenie i technikę aby uzyskać 100% jakości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl