Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Pojemnki plastikowe


 
Opis Firma nasza stawia sobie za cel, kompleksowe zaopatrzenie w opakowania jednorazowe głównie sieć sklepów osiedlowych na terenie naszego miasta, poprzez realizację telefonicznych zamówień własnym środkiem transportu. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego, dostarczając towar do klienta zgodnie z jego wcześniejszym zamówieniem złożonym telefonicznie, realizując je w tym samym dniu. Posiadamy nowy tabor dostawczy o różnej ładowności dający nam duże możliwości logistyczne.

 

Słowa kluczowe POJEMNIKI   PLASTIKOWE   OPAKOWANIA   PAPIEROWE   OZDOBNE   JEDNORAZOWE   PAPIEROWE   NOŻE   ODCINACZE   GASTRONOMIA   FOLIEI   TA�MY   TORBY   EKOLOGICZNE   WIELOKROTNEGO   UŻYTKU   ROLKI   KASOWE   METKI   lublin   lubelszczyzna  
Url http://www.aksel-lublin.pl
Kategorie Firmy wg branż > Chemia
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie
Inne > Opakowania prezentowe
Data wpisu Dec 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Chemia
Firma PERFEKT jest dostawcą kompleksowych technologii lakierniczych oraz materiałów dla przemysłu, rzemiosła oraz klientów indywidualnych. Działamy na rynku od 1992 roku. Wykształcona kadra oraz wieloletnie doświadczenia umożliwiają skuteczną realizację zamówień.

W naszej ofercie handlowej znajduje się kilka tysięcy produktów wielu producentów i marek. Oferta ta jest stale poszerzana uwzględniając rosnące potrzeby rynku oraz naszych klientów. Współpracujemy z laboratoriami chemicznymi wiodących producentów lakierów i co za tym idzie jesteśmy w stanie opracować prawie każdą aplikację technologiczną z uwzględnieniem najbardziej wyszukanych wymagań odbiorców.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu aktywnie rozwijającą się jednostkę Dydona. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Osowiec w regionie województwa opolskiego. Jesteśmy z jednostką z wieloletnim stażem. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera bogaty asortyment odzieży ochronnej. Zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy kontrahent znalazł w naszym sklepie fartuch przystosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Najważniejszym celem firmy jest satysfakcja każdego klienta. W tym celu absorbujemy się także realizacją zamówień o niestandardowych oraz nietypowych rozmiarach lub w dużej ilości. Cała oferta przedsiębiorstwa jest dostępna na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zwalczaniem szkodników takich, jak: gryzonie, owady czy ptactwo, zaprasza do skorzystania z naszych usług. Działamy od dłuższego czasu. Cieszymy się sporym zaufaniem pośród tych, którzy zdecydowali się oddać swoje problemy w nasze ręce. Lampy owadobójcze, ozonowanie mieszkań oraz dezynfekcja domostw i budynków gospodarczych. Skutecznie zwalczamy pleśnie oraz grzyby i nieprzyjemne zapachy. Radzimy sobie z ptakami a także ze szczurami, nornicami oraz z kretami. Zakładamy różnego typu pułapki oraz siatki, systemy elektryczne i dźwiękowe. Ponadto kolce, systemy żelowe i ruchome pręty. Powierz swoje problemy naszym ekspertom a nie będziesz żałował. Tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie.
Kategoria:

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Clean World. Siedziba firmy mieści się w Wołominie nieopodal Warszawy. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat udało nam się zdobyć zaufanie okazałego grona klientów, którzy respektują sobie najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Do obszaru naszych obowiązków należy w szczególności wywóz nieczystości stałych oraz płynnych oraz segregowanie odpadów. Oferta jednostki jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Gruntowne informacje oraz pełna oferta przedsiębiorstwa zawiera się na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma nasza stawia sobie za cel, kompleksowe zaopatrzenie w opakowania jednorazowe głównie sieć sklepów osiedlowych na terenie naszego miasta, poprzez realizację telefonicznych zamówień własnym środkiem transportu. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego, dostarczając towar do klienta zgodnie z jego wcześniejszym zamówieniem złożonym telefonicznie, realizując je w tym samym dniu. Posiadamy nowy tabor dostawczy o różnej ładowności dający nam duże możliwości logistyczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl