Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Podryw


 
Opis W obecnych czasach spora ilość młodzieńców idzie do knajpy zwłaszcza w jednym celu, na podryw. Częstokroć przypomina to wręcz obrządek godowy rozgrywający na afrykańskiej sawannie. Niestety po wielokroć ci biedni biedacy trudzą się całą noc, równolegle niczego nie zdobywając. Na dobitkę ażeby dodać sobie odwagi wydają na napoje alkoholowe spore pieniądze. Mimo, że niektórzy z nich nad wyraz się starają to nic z tego nie wychodzi.

 

Słowa kluczowe Jak poderwać dziewczynę   Kurs podrywania   Podryw   Podrywanie   Podrywanie dziewczyn   Sposoby na podrywanie   Szkoła uwodzenia   Sztuka podrywania   Uwodzenie   Uwodzenie kobiet
Url http://sagio.pl
Kategorie Internet > Portale
Data wpisu Mar 21, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Portale
Platforma internetowa B2B i B2C, przedstawiająca bezpłatne zapytania ofertowe osób prywatnych i firm. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, aby dotrzeć do większości firm w Polsce w kilka chwil. Serwis skierowany do wszystkich tych, którzy poszukują atrakcyjnych ofert kupna.
Kategoria:

Portal branżowy poświęcony spawalnictwu. Na stronie katalog firm spawalniczych, wszystko o spawaniu. Technologie spawalnictwa, aktualności, forum, targi i wystawy, giełda ogłoszeń. Wszystko co związane ze spawalnictwem, przepisy, normy, ustawy. Jedyny taki portal na rynku. www.e-spawalnictwo.pl Portal branżowy spawalnictwa.
Kategoria:

TerazMedycyna.pl - Portal Medyczny. Zawsze aktualne informacje. Dodaj swój serwis www za darmo. Katalog jest często moderowany. Znajdziesz tu wartościowe strony z branży medycznej. Medycyna i zdrowie w internecie. Bogata baza informacji dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów.
Kategoria:

Portal i forum są miejscem wsparcia społeczności, która stoi przed problemem organizacji ślubu i wesele. Można tu znaleźć poradę, wymienić się informacją czy polecić usługi takie jak fotografia ślubna czy catering. Zapraszamy serdecznie wszystkich a szczególnie społeczność wrocławską i z okolic Wrocławia.
Kategoria:

W obecnych czasach spora ilość młodzieńców idzie do knajpy zwłaszcza w jednym celu, na podryw. Częstokroć przypomina to wręcz obrządek godowy rozgrywający na afrykańskiej sawannie. Niestety po wielokroć ci biedni biedacy trudzą się całą noc, równolegle niczego nie zdobywając. Na dobitkę ażeby dodać sobie odwagi wydają na napoje alkoholowe spore pieniądze. Mimo, że niektórzy z nich nad wyraz się starają to nic z tego nie wychodzi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl