Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Podeszwy i inne komponenty obuwnicze


 
Opis Elementy do produkcji obuwia firmy ATJ-RT - podeszwy, podpodeszwy, obcasy, monobloki, podsówki.
W ofercie firmy można znaleźć komponenty obuwnicze następujących typów: obcasy z mazonitu, podsówki ze styrogumu, spody z otokiem, dotryskiem, klejone; podpodeszwy nacinane, „jaszczurka”, z gąbką; monobloki. Wszystkie komponenty wykonujemy na zamówienie ściśle dopasowane do potrzeb kontrahenta.

 

Słowa kluczowe producent komponentów obuwniczych   wyrób elementów do produkcji obuwia   komponenty obuwnicze   elementy do produkcji obuwia   spody obuwnicze   spód obuwniczy   podeszwy   podeszwy obuwnicze   podpodeszwy   obcasy z mazonitu   monobloki   podsówki ze styrogumu   po
Url http://atj-rt.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 15, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W kwietniu 2004 roku działalność swą zapoczątkowała na rynku świętokrzyskim firma MIX Dystrybucja z siedzibą w Kielcach. Jednostka ta specjalizuje się w dystrybucji nowoczesnych lakierów wodnych i konwencjonalnych lakierów samochodowych 2K. Zyskają tu Państwo możliwość komputerowego doboru lakieru,a także zaopatrzenia serwisów blacharsko-lakierniczych, zakładów produkcyjnych oraz sklepów i mieszalni. Oferta obejmuje: lakiery wodne, samochodowe i przemysłowe Koncernu PPG; artykuły i akcesoria pomocnicze oraz osprzęt blacharsko-lakierniczy. Ponadto firma przeprowadza profesjonalne szkolenia dla lakierników, a także lokalne akcje promocyjno-szkoleniowe u kontrahentów. Obszar działalności MIX Dystrybucja obejmuje zarówno region świętokrzyski jak i małopolski. Więcej szczegółów o firmie i ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się produkcja i sprzedażą palet drewnianych. Działamy w okolicach Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Jesteśmy właścicielem dynamicznej ciągle rozwijającej się firmy, która ciągle ulepsza swoje usługi, aby dostosować się do otaczającego nas ciągle zmieniającego się rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Skup palet - woj.śląskie. Renowacja, naprawa, recykling palet - drewniane palety, nadstawki paletowe, Nadstawki drewniane, palety jednorazowe oraz przemysłowe. Zapraszamy Państwa - europaleta używana, paleta przemysłowa, pojemnik siatkowy, palety śląskie.
Kategoria:

Jesteś bardzo konkretną osobą? Masz swoją firmę i wiesz, że żeby osiągnąć sukces, musisz prezentować wysoką jakość usług? My także wychodzimy z takiego założenia i prowadząc skup złomu na Śląsku oferujemy Ci bardzo korzystne warunki. Jesteśmy profesjonalistami w tej branży, zatrudniamy sporą ekipę pracowników i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:

Kompletnie sprawne i niesamowicie efektywne w działaniu są urządzenia do pakowania w technologii bag in box, od więcej niż dwudziestu lat dostarczane poprzez niepomiernie doświadczone przedsiębirstwo „BAG N BOX”. Siedziba firmy mieści się w Lublinie, jednak jednostka wytwarza swoje przetestowane, nowoczesne urządzenia wielu przedsiębiorstwom umiejscowionym na terenie całego kraju. Wszystkie wyroby naszej firmy spełniają surowe wymogi reguł bezpieczeństwa. Szczegółowy profil usług kreowania projektów maszyn do pakowania czy wszechstronnego ich wykonawstwa opublikowano na stronie internetowej jednostki „BAG IN BOX”.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl