Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Podeszwy i inne komponenty obuwnicze


 
Opis Elementy do produkcji obuwia firmy ATJ-RT - podeszwy, podpodeszwy, obcasy, monobloki, podsówki.
W ofercie firmy można znaleźć komponenty obuwnicze następujących typów: obcasy z mazonitu, podsówki ze styrogumu, spody z otokiem, dotryskiem, klejone; podpodeszwy nacinane, „jaszczurka”, z gąbką; monobloki. Wszystkie komponenty wykonujemy na zamówienie ściśle dopasowane do potrzeb kontrahenta.

 

Słowa kluczowe producent komponentów obuwniczych   wyrób elementów do produkcji obuwia   komponenty obuwnicze   elementy do produkcji obuwia   spody obuwnicze   spód obuwniczy   podeszwy   podeszwy obuwnicze   podpodeszwy   obcasy z mazonitu   monobloki   podsówki ze styrogumu   po
Url http://atj-rt.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 15, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. Z o. o. zostały założone w Gliwicach. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn, na jakich powstają artykuły z tworzyw termoplastycznych. Oferta obejmuje, przede wszystkim, sprzęt do wyrobu towarów z tworzyw sztucznych oraz gumy, m. in. twardych oraz miękkich profili, rur oraz granulatów lub regranulatów. Do tego zajmujemy się projektowaniem i budową całych linii technologicznych. Dostarczamy również części zamiennych, układów uplastyczniających i podzespołów do wytłaczarek, wtryskarek, tokarek, dziurkarek, frezarek i innych maszyn. Realizujemy też zlecenia na przeróżne materiały wytwarzane w oparciu o obróbkę chemiczną lub cieplną oraz skrawanie. Troszczymy się o dostarczanie wysokiej jakości materiałów i usług. Szczegóły o ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Gwarant-Eko posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie ochrony powietrza atmosferycznego. Produkuje wszelkiego typu wkłady do urządzeń odpylających, takie jak: filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, worki filtracyjne, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe, włókniny polipropylenowe. Przedsiębiorstwo stawia sobie jako fundamentalny cel dalszy prężny rozkwit na rynku produkcji wszelkiego typu rękawów filtracyjnych, dążąc do tego aby powietrze wokół największych zakładów przemysłowych świadczyło o naszej wspólnej trosce o środowisko.
Kategoria:

Wysokiej klasy pędzle malarskie oraz szczotki - wyłącznie w firmie Wysocki z siedzibą w miejscowości Siepraw. Już od 1992 r. słyniemy z produkcji i eksportu tych produktów. Zaufały nam tysiące klientów zarówno krajowych, jak oraz cudzoziemskich. Nasza produkcja jest oparta na manualnym montażu. Wszelki z wyrobów cechuje się dbałością o najmniejszy szczegół i spełnia standardy europejskie. Zapewniamy terminowość, fachowe konsulting oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Zapewniamy, że nie zawiedziemy Państwa zawierzenia! Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Farm - Pak to fabrykant opakowań dla farmacji. Przedsiębiorstwo zaistniało w 1987 roku w Luboniu. Wszelkie wyroby posiadają Świadectwa Pozwolenia Do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie. Nasze artykuły to: butelki, słoiki, dozowniki do płynnych środków farmaceutycznych, łyżeczki do podawania leków, miarki. Artykuły nasze posiadają: wieczko zatrzaskowe, pojedynczą nakrętkę, podwójną nakrętkę, plombę, zabezpieczenie przed dziećmi bądż też nakrętkę gwarancyjną (membrana aluminiowa, taśma zrywana, pierścień zrywający). Nasi fachowcy to specjaliści z wieloletnim stażem w branży. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Osoby zaciekawione pozyskaniem gruntownych informacji dotyczących naszej działalności i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Ancygier z Rybnika to energicznie rozwijająca się firma, która od 1992 roku bezustannie specjalizuje się w sprzedaży artykułów opałowych i węgla. Proponowany przez nas opał spełnia najwyższe standardy jakościowe. Każdy z naszych nabywców może liczyć na transport zakupionego opału (węgla, ekogroszku, koksu i miału) we wskazane przez siebie miejsce.
Wyróżnia nas kolosalna elastyczność działania i to, że każdego Kontrahenta traktujemy indywidualnie, dlatego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje szansa przewozu towaru w innych godzinach. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonywane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl