Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Platforma handlowa win2.pl to miejsce, które łączy ze sobą sprzedawców oraz kupujących. Jako sprzedawca możesz wygodnie wystawić swoje produkty w naszym serwisie bez ponoszenia żadnych kosztów. Z kolei kupujący mogą przeglądać oferty wielu sprzedawców w jednym miejscu i porównywać je między sobą, aby wybrać tę, która spełni jego oczekiwania. W naszym serwisie oferujemy produkty z takich kategorii, jak dom i wnętrze, zdrowie, uroda, moda, biżuteria, ogród, budowa i remont, motoryzacja oraz wiele innych. Już dziś odwiedź nasz serwis i sprawdź aktualne oferty.

 

Słowa kluczowe platforma handlowa   win2   sprzedaż przez internet
Url http://win2.pl/
Kategorie Budownictwo
Firmy wg branż > Odzież
AGD RTV
Data wpisu Oct 16, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Napędy do bram uchylnych i przesuwnych. Bramy uchylne obsługiwane są przez napędy do bram Novomatic, do bram przesuwnych stosujemy napęd Novogate. Novogate służy do obsługi bram o masie do 400kg, co standardowo przekłada się na Bramy o długości około 4 m. Bramy poruszają się z prędkością 17 cm na sekundę, czyli całkowite otwarcie standardowej Bramy nie zajmuje więcej niż 30 sekund. Napędy wymagają prądu 230 Vat, zużycie nie przekracza 4W.
Kategoria:

Wykonujemy Kompleksowe Remonty Mieszkań w Warszawie i okolicach. Oferujemy aranżacje wnętrz: glazura terakota regipsy malowanie instalacje eib - inteligentny budynek. Projektujemy i wdrażamy intstalacje EIB - sterowanie światłem ogrzewaniem roletami i innymi urządzeniami domowymi przez telefon, internet, komputer. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
Kategoria:

Serwis DZWIGI.info.pl – przedstawia dla Państwa katalog firmy związanych z branżą dźwigową – wszystko w jednym miejscu. Firmy z którymi współpracujemy między innymi wynajmują podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe czy sprzedają windy osobowe. Każda firma przedstawia swój asortyment, publikuje zdjęcia co z łatwością pozwoli Państwu podjąć decyzje, odnośnie wyboru firmy. Nasz serwis to nie tylko Katalog Firm ale również centrum wiedzy branżowej – publikujemy na bieżąco nowinki branżowe.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego Domus-Plan, zlokalizowanego w Tychach. Podejmujemy się zamówień dotyczących wykonania projektów budynków mieszkalnych, jedno- i wielorodzinnych, użyteczności publicznej, usługowych oraz przemysłowych. Korzystamy zarówno z nowatorskich, jak i tych tradycyjnych technik projektowania. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i zezwolenia do zajmowania się nadzorem budowlanym. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a nasze projekty cechują się innowacyjnością oraz funkcjonalnością. Każdy projekt przygotowujemy w stałym kontakcie z Klientami, biorąc pod uwagę ich wymagania oraz udzielając praktycznych wskazówek. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

MINERAL to europejska marka renomowanego koncernu STRAGBAG SE. Składa się na nią 170 zakładów produkcyjnych, znajdujących się w kraju oraz zagranicą. Ich wytworem jest wysokojakościowe kruszywo, stosowane w sektorach budownictwa drogowego oraz kolejowego. Firma wydobywa przede wszystkim: bazalt, melafir, granit, żwir a także piasek. Posiada specjalistyczny osprzęt, obsługiwany przez doświadczonych fachowców branży. Posiadane liczne atesty oraz certyfikaty są poświadczeniem najlepszego standardu usług, realizowanych przez firmę. Jej wydajność jest niesamowicie wysoka. Wynosi ona bowiem ponad 4,5 mln ton kruszywa rocznie. Cały proces produkcji odbywa się pod nadzorem Zakładowej Kontroli Produkcji. Zapraszamy na stronę internetową firmy, zawierającą szczegóły jej działalności:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl