Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

pirotoks.com.pl


 
Opis Poszukują Państwo firmy, która całościowo opracuje plan ochrony przeciwpożarowej Waszej firmy lub budynku mieszkalnego? Zapraszamy do współpracy z firmą Pirotoks Sp. Z o.o. w Katowicach, która wykonuje projekty systemów PPOŻ, oświetlenia ewakuacyjnego czy instalacji hydrantowych. Współpracę standardowo rozpoczyna od uzgodnieniu dokumentacji, opieki podczas realizacji aż po montaż i wyposażenie w sprzęt gaśniczy. W ramach usług znakujemy obiekty znakami bezpieczeństwa i PPOŻ oraz realizujemy usługi serwisowe, m. in. konserwację gaśnic i agregatów gaśniczych. Zapraszamy do współpracy!

 

Słowa kluczowe instrukcje bezpieczeństwa pożarowego Katowice   kompleksowe usługi ppoż Katowice   szkolenia BHP Katowice   szkolenia ppoż. Katowice   sprzęt ppoż. Katowice   instrukcje BHP Katowice   instrukcje ppoż Katowice   znaki bhp Katowice   znaki bezpieczeństwa Katowice   znaki ew
Url http://pirotoks.com.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Oct 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Mieszcząca się w Mysłowicach firma Abaco to profesjonalna lakiernia, jaka oferuje także usługi z zakresu metaloplastyki, kowalstwa artystycznego oraz ślusarstwa. Zajmujemy się nanoszeniem powłok lakierniczych metodą proszkową na powierzchnie stalowe, żeliwne, aluminiowe, ocynkowane oraz szklane. Malujemy drobne elementy oraz wielkogabarytowe przedmioty. Szeroki asortyment zaufanych farb pozwala na wybór dowolnego koloru. Doświadczenie oraz umiejętności pracowników pozwoliły nam na rozszerzenie oferty o wykonanie kutych balustrad, ogrodzeń, stojaków na wino, kwietników i świeczników. Oferujemy swój profesjonalizm oraz solidne wykonanie prac. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami, kościołami, osiedlami. Jeśli chcieliby Państwo lepiej poznać oferowane usługi zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Firma EWEREST od ponad 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług w sektorze przemysłu i budownictwa. Podejmujemy się realizacji prac specjalistycznych na dużych wysokościach techniką tradycyjną jak i alpinistyczną. Posiadane przez nas doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiają, że szybko i profesjonalnie wykonujemy najtrudniejsze prace pod względem wysokościowym jak i ze względu na możliwość dostępu. Ponadto zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych, sprzedażą elementów hydrauliki siłowej. Zapraszamy także do zakupu myjek wysokociśnieniowych firmy DEN JET.
Kategoria:

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, chcesz być zapamiętany, chcesz zagościć w świadomości jeszcze większego grona potencjalnych odbiorców? Zamów firmowe wizytówki u doświadczonego usługodawcy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi setek szablonów i druku wizytówek. Masz swój projekt – zleć go nam do profesjonalnego wydruku. Korzystaj z opcji uszlachetniania wizytówek. Zapraszamy.
Kategoria:

Chcesz kupić atrakcyjny brokat, który to wykorzystasz do stylizacji swoich paznokci? Warto jest skorzystać z pomocy strony, na której to znajdziesz już ofertę sklepu. Sklep ma już przygotowaną bardzo atrakcyjną ofertę, z której to na pewno wybierzecie odpowiedni rodzaj brokatu. Taki brokat znajdziemy już w bardzo różnej kolorystyce, którą to możecie już wybrać odpowiednio do naszych potrzeb. Sklep ma już przygotowany wysokiej jakości brokat.
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę PREFER S.C.. Nasza firma została założona w 1991 roku, a siedzibę mamy w Gliwicach. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi projektowania oraz wykonywania instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Zajmujemy się również innymi pracami w zakresie serwisowania, obsługi oraz pomiarów instalacji. Projektujemy instalacje dla obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Posiadamy atestowane urządzenia. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy JUWENT-RYKI. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia, miłą i kompetentną obsługę, fachowe doradztwo, a także niskie ceny. W celu konsultacji bądź dokonania zamówienia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Dodatkowe informacje umieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl