Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996

PIOTR ROJEK Kancelaria adwokacka


 
Opis Kancelarię Adwokacką Piotr Rojek tworzy całość wykwalifikowanych adwokatów oraz prawników, jacy świadczą kompetentną usługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Legnicy, w bliskim sąsiedztwie sądów, urzędów oraz prokuratur. Wykonujemy sprawy sądowe na terenie całego Dolnego Śląska. Nasze znaczne doświadczenie zawodowe powiązane z fenomenalną znajomością obowiązujących przepisów zapewnia pewność uzyskania pomocy prawnej na wysokim poziomie. W naszych działaniach kierujemy się głównie dobrem Klienta, przestrzegamy zasad etyki adwokackiej i godności zawodu. Kancelaria trudni się w takich formach pomocy jak: tworzenie pism (wnioski, pozwy), analiza prawna dokumentów, reprezentacja klientów, doradztwo prawne i obsługa firm. Więcej szczegółów co do oferty mieści się na stronie internetowej kancelarii.

 

Słowa kluczowe Kancelaria adwokacka   Adwokat   Adwokat Legnica   Pomoc prawna   Usługi prawne   Obsługa prawna   Prawnik Legnica   Kancelaria prawna
Url http://www.adwokatrojek.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Woźniak - kancelaria prawna Poznań, woj. Wielkopolskie. Dochodzenie odszkodowań. Adwokat Poznań, radca prawny Marcin Woźniak - obszar działania to Poznań oraz cała Wielkopolska. Prawnik serdecznie zaprasza - odszkodowania Poznań, województwo Wielkopolskie.
Kategoria:

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI proponuje klientom szeroki zakres świadczeń powiązanych z wieloma aspektami prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z łamaniem praw autorskich oraz kradzieżą własności intelektualnej. Zatrudniamy doskonale przygotowanych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałe standardy proponowanych świadczeń. Mamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wysoką kwotę, co stanowi dla klientów dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z naszej pomocy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług kontrahentów prywatnych a także korporacyjnych.
Kategoria:

Kancelaria Lexim, której siedziba usytuowana została w Lublinie, oferuje klientom dużą różnorodność usług z zakresu prawa. Zakres naszej działalności obejmuje pomoc klientom firmowym oraz kontrahentom prywatnym. Poza reprezentacją w sporach sądowych, proponujemy także doradztwo prawne oraz pomoc w przygotowywaniu dokumentów. Trudnimy się także odzyskiwaniem odszkodowań. Bardzo profesjonalnie podchodzimy do każdej zleconej przez klienta sprawy, dlatego możemy zapewnić doskonałe efekty wszystkich podejmowanych działań.
Kategoria:

Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza z Gniezna należą usługi z obszaru opiniowania oraz weryfikacji dokumentów, a ponadto porozumień, uchwał i regulaminów oraz protokołów. Reprezentują oni klienta w kwestiach sądowych i administracyjnych, a oprócz tego biorą udział w negocjacjach i mediacjach. Zajmują się windykacją należności oraz dochodzeniem należności w postępowaniach nakazowych. Prowadzą postępowania zabezpieczające i egzekucyjne, a także pomagają w pozyskiwaniu zezwoleń i koncesji. Jeżeli chodzi o spółki prawa handlowego zajmują się otwieraniem, a także przekształcaniem, łączeniem oraz likwidacją spółek handlowych i ich rejestracją w Krajowym Rejestrze Handlowym. O ile zaistnieje taka potrzeba mają możliwość dojazdu do klienta. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów to zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Kancelaria w Gliwicach specjalizuje się w praktyce adwokackiej. Zajmuje się prowadzeniem spraw w sądach powszechnych, administracyjnych, gospodarczych, a nawet rodzinnych. Oprócz tego oferuje sporządzanie pism procesowych, umów i kontraktów, wydaje ekspertyzy prawne. Kancelaria przygotowuje również skargi oraz odwołania w przeróżnych obszarach prawnych. Świadczy pomoc prawną w przypadku naruszenia praw autorskich, dóbr osobistych oraz majątkowych oraz dobrego wizerunku w mediach. Jeżeli jest to możliwe, podejmuje się negocjacji w wszelkiego typu sporach. Udziela porad prawnych zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. W celu uzyskania bardzie szczegółowych wiadomości zapraszamy na stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl