Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

PIOTR ROJEK Kancelaria adwokacka


 
Opis Kancelarię Adwokacką Piotr Rojek tworzy całość wykwalifikowanych adwokatów oraz prawników, jacy świadczą kompetentną usługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Legnicy, w bliskim sąsiedztwie sądów, urzędów oraz prokuratur. Wykonujemy sprawy sądowe na terenie całego Dolnego Śląska. Nasze znaczne doświadczenie zawodowe powiązane z fenomenalną znajomością obowiązujących przepisów zapewnia pewność uzyskania pomocy prawnej na wysokim poziomie. W naszych działaniach kierujemy się głównie dobrem Klienta, przestrzegamy zasad etyki adwokackiej i godności zawodu. Kancelaria trudni się w takich formach pomocy jak: tworzenie pism (wnioski, pozwy), analiza prawna dokumentów, reprezentacja klientów, doradztwo prawne i obsługa firm. Więcej szczegółów co do oferty mieści się na stronie internetowej kancelarii.

 

Słowa kluczowe Kancelaria adwokacka   Adwokat   Adwokat Legnica   Pomoc prawna   Usługi prawne   Obsługa prawna   Prawnik Legnica   Kancelaria prawna
Url http://www.adwokatrojek.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mackiewicz funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala na zapewnienie doskonałej jakości proponowanych czynności. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w szerokim aspekcie doradztwa prawnego dla firm. Mamy świetnie przygotowaną grupę prawników. Obszar naszej działalności to przede wszystkim cała Polska. Oferujemy również świadczenia dla firm międzynarodowych. Biegle mówimy w kilku językach, co ułatwia międzynarodową współpracę. Szczegóły propozycji umieściliśmy na witrynie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych - Szymański Wspólnicy - kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla klientów korporacyjnych (Obsługa firm) i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Szymon Wnętrzak, Łukasz Surma, Sławomir Stojek, Katarzyn Rękas, Maciej Szymański. Także zakładanie spółek. Zapraszamy - prawnik od rozwodów, radca prawny, adwokat Częstochowa i wrocław. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta też dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk.
Kategoria:

Ochrona prawna własności intelektualnej jak i przemysłowej jest niesamowicie ważna w przypadku działalności różnych korporacji, placówek naukowych i badawczych, czy też przedsiębiorstw, bez względu na ich rozmiar. Gwarantuje im komfort i bezpieczeństwo działania, chroniąc przed oszustwami nieuczciwej konkurencji. Jeżeli szukasz Kancelarii, która zapewniłaby Ci tę ochronę, polecamy usługi Kancelarii Patent mieszczącej się w Rybniku. Jest to jedna z pierwszych kancelarii tego typu, w związku z tym może pochwalić się niebywałą znajomością rynku a także wielkim doświadczeniem. Swoim klientom zapewnia najwyższy standard usług i dostarcza dokładnie tego, czego potrzebują. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat gwarantowanej przez nią oferty, powinieneś odwiedzić tę stronę internetową. Serdecznie zapraszamy:
Kategoria:

Prawo gospodarcze, doradztwo prawne oraz obsługa prawna firm. Kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa gospodarczego: prawa spółek handlowych oraz prawa umów w obrocie gospodarczym, prawa cywilnego, administracyjnego, prawa nieruchomości, prawa zamówień publicznych, upadłościowego i naprawczego,... Kancelaria Prawna Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław. Radca Prawny Joanna SZANSER
Kategoria:

Potrzebujesz porady prawnej w sprawie adopcji dziecka? Nie wiesz jakie przysługują Ci prawa jako osobie ze statusem osoby niepełnosprawnej? Szukasz porady w jakikolwiek innej spawie? Skontaktuj się z prawnikami kancelarii adwokackiej Acta Vera w Łodzi. Świadczymy kompleksowe i fachowe usługi w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa spadkowego. Doradzamy i pomagamy również w kwestiach prawa rodzinnego oraz w przypadku odszkodowań. Zatrudniamy specjalistów prawników oraz adwokatów. Cechuje nas doświadczenie. Na rynku istniejemy od roku 2006. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji na naszej stronie WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl