Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

PIOTR ROJEK Kancelaria adwokacka


 
Opis Kancelarię Adwokacką Piotr Rojek tworzy całość wykwalifikowanych adwokatów oraz prawników, jacy świadczą kompetentną usługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Legnicy, w bliskim sąsiedztwie sądów, urzędów oraz prokuratur. Wykonujemy sprawy sądowe na terenie całego Dolnego Śląska. Nasze znaczne doświadczenie zawodowe powiązane z fenomenalną znajomością obowiązujących przepisów zapewnia pewność uzyskania pomocy prawnej na wysokim poziomie. W naszych działaniach kierujemy się głównie dobrem Klienta, przestrzegamy zasad etyki adwokackiej i godności zawodu. Kancelaria trudni się w takich formach pomocy jak: tworzenie pism (wnioski, pozwy), analiza prawna dokumentów, reprezentacja klientów, doradztwo prawne i obsługa firm. Więcej szczegółów co do oferty mieści się na stronie internetowej kancelarii.

 

Słowa kluczowe Kancelaria adwokacka   Adwokat   Adwokat Legnica   Pomoc prawna   Usługi prawne   Obsługa prawna   Prawnik Legnica   Kancelaria prawna
Url http://www.adwokatrojek.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Chcesz wziąć kredyt, ale nie wiesz czy warunki jakie oferuje Ci bank są dobre, odpowiednie korzystne dla Ciebie? Nie przejmuj się, gdyż każda umowa kredytowa może być skonsultowana z takimi osobami jak radca prawny Gliwice lub adwokat Gliwice. W każdym bowiem z przypadków prawnik Gliwice posiada wiedzę, która wystarczy do zrozumienia takiej umowy i udzielenia informacji.
Kategoria:

Osoby szukające pomocy prawnej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Lex Patronum Kancelaria Prawna Sp. z o.o. Stanowimy zespół fachowców o charakterze interdyscyplinarnym, co sprawia, że możemy zaoferować klientom pomoc z wielu dziedzin prawa. Wyróżnia nas profesjonalizm a także precyzja działania, które wpływają na nienaganną klasę oferowanych usług. Współpracujemy z notariuszami i tłumaczami przysięgłymi, co zapewnia klientom kompleksową obsługę. Zachęcamy do współpracy klientów prywatnych a także przedsiębiorców.
Kategoria:

Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na terenie całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów oraz gminy wiejskiej Tarnów. Komornik przeprowadza postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, budynków mieszklanych, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych i ruchomości, takich jak samochody, sprzęt AGD i RTV na zasadach wyznaczonych przez wierzyciela. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki i czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym albo mailowym. Dane kontaktowe, obwieszczenia o licytacjach oraz wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Strona internetowa PrzyjaznyPrawnik.pl proponuje czytelnikom darmową pomoc prawną z licznych zagadnień prawa. Oferujemy możliwość zaznajomienia się z zadanymi przez czytelników pytaniami. Przedstawiamy dla Państwa na naszych łamach profesjonalnie przygotowaną odpowiedź, która jest zgodna z obowiązującymi w Polsce przepisami. Dzięki temu czytelnicy otrzymują błyskawiczną odpowiedź, bez potrzeby odpłatnej konsultacji. Udostępniliśmy także dla ludzi korzystających z naszej witryny duży wybór wzorów pism, które mogą okazać się potrzebne w wielu przypadkach.
Kategoria:

Kancelaria Radcy Prawnego JOANNA SZANSER jest uznaną i powszechnie szanowaną marką na rynku usług prawniczych w Krakowie. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, instytucji publicznych a także osób fizycznych zapewniając im zawsze wysoki poziom opieki prawnej.
Kancelaria należy do grona nielicznych na rynku usług prawniczych w Krakowie profesjonalnych, wyspecjalizowanych podmiotów świadczących pomoc prawną w zakresie materialnego prawa administracyjnego, a także procedur administracyjnych i sądowoadministracyjnych, w szczególności zaś w zakresie wspierania realizacji procesów deweloperskich oraz projektów inwestycyjnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl