Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

PINIO Ogród - projektowanie ogrodów


 
Opis Szukasz firmy, która w jak najkrótszym czasie oraz sprawnie stworzy projekt Twojego nowego ogrodu? PINIO Ogród, to spółka która świadczy usługi projektowania ogrodów. Mimo, że siedziba naszej firmy jest umiejscowiona się w Krakowie, nie ograniczamy się wyłącznie do tego terenu. Oprócz komputerowego zaprojektowanie ogrodu, zajmujemy się wszystkimi pozostałymi pracami, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z ustalonych usług. Zapraszamy do poznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie w internecie.

 

Słowa kluczowe projektowanie ogrodów kraków   zakładanie ogrodów kraków   ogródek domowy   ogrody przydomowe   projekt ogrodu
Url http://www.piniogrod.net
Kategorie Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów
Data wpisu Jan 15, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Firma zajmuje się kompleksowymi usługami ogrodniczymi.

PROJEKTY
Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego rodziny. Nie ograniczamy ilości konsultacji do 3-4 spotkań. Pracujemy do momentu pełnego zadowolenia z pracy. Wiemy, że tworzymy coś co zostanie z Tobą na lata.
Projektujemy zarówno zieleń jak i nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia czy oświetlenie.
ZAKŁADANIE OGRODÓW
Każdorazowo opuszczamy miejsce realizacji dopiero przy pełnej satysfakcji klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi ogródkami przydomowymi jak i zakładaniem ogrodów rezydencjonalnych. Urządzamy również zieleń przy firmach, hotelach i innych budynkach użyteczności publicznej. Prowadzimy rewaloryzację parków i założeń zabytkowych.
Urządzamy ogrody kompleksowo, od formowania terenu, rozłożenia czarnoziemu i ułożenia kostki brukowej, przez nasadzenia roślinne i montaż architektury ogrodowej, aż po strzyżenie soczyście zielonego trawnika.
PIELĘGNACJA
Doskonale rozumiemy, że czas jest najważniejszy dlatego nasza oferta obejmuje także zabiegi pielęgnacyjne zieleni. Zajmujemy się pielęgnacją pojedyńczych roślin (cięcia, opryski, nawożenie itd) jak i kompleksową pielęgnacją całego ogrodu.
USŁUGI OGRODNICZE
Świadczymy również usługi ogrodnicze takie jak np. usługi glebogryzarką, optymalizacja pH gleby czy odchwaszczanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.ogrody-olsztyn.pl

GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów
http://www.ogrody-olsztyn.pl
e-mail: biuro@ogrody-olsztyn.pl
tel: 510 066 175
Kategoria:

ORANGE GARDEN zajmuje się projektowaniem
i wykonywaniem ogrodów na terenie Warszawy i okolic.
Oczka wodne, kaskady, strumyki, trawniki siane i z rolki, korowanie, nasadzanie roślin, modernizacja istniejących ogrodów, tarasy, altany, pielęgnacja, nawadnianie automatyczne, ścieżki z kamienia naturalnego.
Kategoria:

Firma usługowa Jagbud oferuje prace z zakresu zaprojektowania ogrodów i konstrukcji domków drewnianych. Oferta firmy obejmuje projektowanie i wyprodukowanie domów jednorodzinnych z drewna, domów z drewna letniskowych, domków do ogrodu, altanek, oczek wodnych. Sprzedawane materiały wykonane są z drewna wysokiej jakości. Drewno ma parametry dostosowane do wymogów budowlanych. Operujemy dużą ilością schematów projektowych oraz realizujemy osobiste zamówienia klientów.
Kategoria:

Jesteśmy Pracownią Architektury Krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni, przydomowej i publicznej. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi i biurami projektowymi, wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne, oferujemy fachowe doradztwo. Zapraszamy!
Kategoria:

Tak samo jak projektowanie domów, tak i projektowanie wnętrz, którym zajmuje się nasza firma realizowane jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych programów komputerowych, które dają możliwość foto realistycznej wizualizacji przygotowywanego przez naszych pracowników projektu. Wizualizacja pomaga opracować dokładnie taki projekt wnętrza, który odpowiadać będzie naszym klientom. Projektanci opracowując go pod uwagę biorą wszelkie sugestie klientów. Z podobnych metod pracy korzystamy także wtedy, gdy realizujemy usługi takie jak projektowanie ogrodów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl