Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

pielęgnacja zieleni


 
Opis Usługi pielęgnacji i wycinki drzew, usługi pielegnacji zieleni, nasadzenia drzew, pielęgnacja drzew pomników przyrody, usługi wysokościowe, inwentaryzacja zieleni, nadzór inspektorski.

 

Słowa kluczowe pielęgnacja zieleni   wycinka drzew   warszawa   usługi pielęgnacji   pielęgnacja drzew
Url http://www.biotop.net.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu fachowe przedsiębiorstwo Usługi Ogrodnicze Jacek Sobik z Rybnika. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania oraz ogrodnictwa. Działamy pomyślnie w swojej branży od przeszło dziesięciu lat. Realizujemy cięcia roślin, nawożenie, koszenie trawników bądź odchwaszczanie. Zakładanie trawników z siewu czy montaż oraz obsługa systemów nawadniających firmy GERDENA to także jedne z elementów naszej propozycji. Wszystkich zainteresowanych dla uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Projektowanie ogrodów, układanie kostki brukowej, oczka wodne, kaskady alpinaria, działalność: Mława, woj. Mazowieckie, ogrody świata, grile, kominki, wędzarnie, murki oporowe, kostka kamienna, betonowa, aranżacje świetlne, automatyczne systemy nawadniania ogrodów
Kategoria:

Dombal to połączenie nowoczesności z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na fachowców i wysokie standardy, toteż nawiązujemy współpracę tylko z wykwalifikowanym personelem oraz renomowanymi producentami. Zajmujemy się architekturą drewnianą, w szerokim zakresie rozumianym drewnem ogrodowym oraz małą architekturą miejską i parkową. Sferą naszego funkcjonowania jest nie tylko dystrybucja, prowadzimy także profesjonalne podpowiedzi jak również montaż zamówionych elementów.
Możemy poszczycić się dużą liczbą realizacji w dziedzinie instalowania drewnianych elementów architektury.
Jeśli chodzi o elewacje, nasze propozycje to cała gama rozwiązań, w zakresie drewnianych fasad. Działalność naszej firmy w sferze elewacji to kompleksowa oferta, od doradztwa po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą desek elewacyjnych: zobacz nasze rozwiązania w zakresie deski i desek elewacyjnych wejdź na www.dombal.com.pl/elewacje/elewacja-thermowood/deska-elewacyjna-termo-jesion.html.Czytaj całość!
Kategoria:

Internetowy Sklep Nort-Bis oferuje sztuczne żywopłoty które mogą służyć jako osłony balkonowe, indywidualne skrzynki na listy (Mailbox, Letter box), sejfy ścienne i sejfy gabinetowe. Sprawdź nas teraz, Okazja skorzystaj - Kliknij i zobacz więcej. Sprzedaż skrzynek pocztowych na listy w Warszawie - skrzynki pocztowe to nierdzewne skrzynki lokatorskie i skrzynki zbiorcze. Zapraszamy Państwa - sztuczne żywopłoty, sejfy i skrzynki na listy Warszawa. Wysokiej jakości sztuczny żywopłot (Sztuczne liście i rośliny artificial ) jako osłona balkonu.
Kategoria:

Przydomowy ogródek jest miejscem, gdzie chcemy zaznać chociaż ociupinkę wyciszenia, pdprężyć się oraz sycić odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Jak wiadomo najlepiej relaksuje się w miejscach, w których jest porządek i które są zadbane. Nieraz nie mamy czasu, żeby zadbać o swój przydomowy ogród jak należy, z tej przyczyny często przekształca on się w gąszcz badyli oraz przerośniętej trawy czy wręcz w pustynię. Jeśli pragnęlibyśmy przywrócić mu należyty wygląd, lecz nie mamy na to czasu lub dostatecznej wiedzy, dobrym pomysłem jest najęcie doświadczonej firmy - przykładowo Bioarchitektura.pl. Specjalizują się one w projektach ogródków, a także w ich aranżacji, a także eksperci będą służyć nam poradą odnośnie pielęgnacji roślin. Na skutek tego zdobędziemy pewność, iż wszystko odbędzie się odpowiednio natomiast zasadzone rośliny będą dobrze rosły.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl