Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082


 
Opis Szukasz niebanalnej przestrzeni na imprezę zamkniętą? Piękno to właściwy wybór. Mieści się w centrum Warszawy, na terenach dawnej fabryki czekolady Wedla. Na miejscu można zorganizować spotkania biznesowe, konferencje, wystawy i wernisaże, szkolenia i warsztaty, imprezy okolicznościowe, spotkania autorskie, sesje zdjęciowe i filmowe. Zapewniamy ciekawą oprawą muzyczną i artystyczna po to, aby zadowolić i spełnić wszystkie oczekiwania naszych gości. Dużym ułatwieniem jest nowoczesne zaplecze techniczne, jak również bogaty catering.

Szpitalna 8A
00-020 Warszawa
22 468 00 00
NIP: 9512296126
https://piekno.com.pl/

 

Słowa kluczowe wynajem   przestrzeń   imprezy   impreza   catering   sala   konferencja   wernisaż  
Url http://www.piekno.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Data wpisu Oct 22, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
ałki, lokale w Bydgoszczy. Kredyty, darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje.
Mieszkania, działki, lokale w Bydgoszczy. Kredyty, darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje.
ocena:
ocena gości:
page rank:

Bydgoskie Forum Obrotu Nieruchomościami - Forum umożliwia wprowadzanie darmowych ogłoszeń przez osoby prywatne jak również przez biura nieruchomości. Ponadto umożliwia zaprezentowanie swojej firmy , usług. Na forum znajdziesz informacje na temat kredytów hipotecznych , mieszkaniowych oraz innych. Polecamy aukcje kredytowe, które są nowością na polskim rynku kredytów.
Kategoria:

Wynajem powierzchni handlowej - Andbud Salon Wnętrz w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika. Bogata ekspozycja, nowoczesny obiekt z dużą powierzchnią ekspozycyjną. Wynajem lokali handlowych, do wynajęcia I i II piętro - lokale i powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg, Podkarpackie. Łatwo dostępne parkingi, obiekt ma 3 kondygnacje które mają ponad 2000 m2. Centrum wnętrz - sklepy, lokale do wynajęcia, powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg - wynajem powierzchni handlowych. Click - sprawdź ofertę i zobacz co polecamy, zapraszamy.
Kategoria:

Jest to adres, pod którym znajdziemy firmę, która zajmuje się dostarczaniem wszechstronnych rozwiązań biznesowych z zakresu inwestycji w nieruchomości. Jest to firma, której fundament tworzy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy świadczą usługi doradcze nie tylko inwestorom polskim, ale także z zagranicy. W zakresie świadczonych usług odnajdziemy między innymi inwestycje w nieruchomości. Wiedza na temat branży nieruchomości w kraju pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlatego firma cieszy się tak ogromną popularnością i niemałą listą klientów.
Kategoria:

Jurajskie Wzgórze - wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych. Nowe domy 9 km od centrum Krakowa; malownicza lokalizacja, wysoki standard wykończenia, sprawdzony developer. Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji.
Kategoria:

Agencja nieruchomości Jartom. Logistyka, pośrednictwo i wynajem magazynów. Pośrednicy nieruchomości, do wynajęcia magazyn, mls, hala, biuro z magazynem, budynki magazynowe, magazyn z rampą, doki przeładunkowe, hale do wynajęcia, obiekt magazynowy, magazyn z biurem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl