Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290


 
Opis Szukasz niebanalnej przestrzeni na imprezę zamkniętą? Piękno to właściwy wybór. Mieści się w centrum Warszawy, na terenach dawnej fabryki czekolady Wedla. Na miejscu można zorganizować spotkania biznesowe, konferencje, wystawy i wernisaże, szkolenia i warsztaty, imprezy okolicznościowe, spotkania autorskie, sesje zdjęciowe i filmowe. Zapewniamy ciekawą oprawą muzyczną i artystyczna po to, aby zadowolić i spełnić wszystkie oczekiwania naszych gości. Dużym ułatwieniem jest nowoczesne zaplecze techniczne, jak również bogaty catering.

Szpitalna 8A
00-020 Warszawa
22 468 00 00
NIP: 9512296126
https://piekno.com.pl/

 

Słowa kluczowe wynajem   przestrzeń   imprezy   impreza   catering   sala   konferencja   wernisaż  
Url http://www.piekno.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Data wpisu Oct 22, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Apartamenty to komfortowo wyposażone nieruchomości przeznaczone dla jednej osoby. Cechuje je najwyższy komfort oraz wygoda. Jeżeli poszukują Państwo tego typu apartamentu w Warszawie to zapraszam do zainteresowanie się ofertą Developera Elmis-Invest, w ofercie którego można takowe apartamenty znaleźć. Zapraszam serdecznie do odwiedzin oraz do skorzystania z oferty firmy.
Kategoria:

Strona skierowana jest dla ludzi szukających mieszkania, domu bądź działki w Warszawie lub jej okolicach. Zawiera codziennie aktualizowaną
bazę danych z ofertami najmu, wynajmu oraz sprzedaży mieszkań. Licząc na bezpieczną i pewną transakcję nie można tej strony pominąć.
Kategoria:

Strona internetowa powstała, by zaprezentować nowe osiedle domów jednorodzinnych - Oazę Kampinos. Osiedle składa się z ergonomicznych i w dodatku bardzo przytulnych domków i willi zlokalizowanych w Małocicach, blisko Warszawy. Niezaprzeczalnym atutem nowego osiedla jest właśnie jego lokalizacja - blisko stolicy i na dodatek w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Oaza Kampinos to rewelacyjne miejsce do zamieszkania dla osób, które chciałyby odpocząć od miejskiego zgiełku, nie oddalając się jednakże za bardzo od wygód oferowanych przez duże miasta.
Kategoria:

Darmowe Ogłoszenia Nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kupno mieszkania, domu, działki, lokalu lub innego obiektu. Oferty mieszkań do wynajęcia, ogłoszenia z chęcią zakupu nieruchomości. Zarejestruj się za darmo i zamieść ogłoszenie lub znajdź odpowiednią dla siebie ofertę.
Kategoria:

Portal gdzie przedstawiamy nowe mieszkania deweloperskie w Poznaniu (także Biedrusko, Bnin, Strzeszyn, Jeżyce, Rataje). Na stronie oferta deweloperska, rynek pierwotny w Poznaniu Centrum i okolicach - opis oferty, zdjęcia, lokalizacja, cena. Deweloperzy w Poznaniu zapraszają do wizyty w naszym portalu - nowe mieszkania Poznań sprzedaż, Plewiska, Luboń, Komorniki i nowe mieszkania Swarzędz. W portalu zawsze atrakcyjne ceny. Kliknij, sprawdź i zobacz co polecamy na stronie intrenetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl