Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

PHU GEO-DETAL geodezja


 
Opis Opracowanie map i dokumentacji do celów prawnych, projektowych i opiniodawczych wykonuje dla swoich klientów Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Korda. Ta firma z siedzibą w Sierakowicach, działa na terenie całego województwa pomorskiego. Powierzyć im można również inwentaryzację powykonawczą budynków, przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp. Oprócz tego zajmują się także tyczeniem tras, uzbrojenia podziemnego (gazu, prądu, wody, kanalizacji itp.), a także wykrywaniem instalacji już istniejących. Do realizowania tych prac mają wymagane uprawnienia. W swojej dyscyplinie posiadają rozległą wiedzę, a także biegłość, dzięki którym mogą podejmować nawet najbardziej wymagające wyzwania. Do współpracy zapraszają tak klientów indywidualnych, instytucje i firmy. Skontaktować się można z nimi telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie:

 

Słowa kluczowe geodeta   pomiary geodezyjne   podział nieruchomości   rozgraniczenie nieruchomości   obsługa placów budowy   tyczenie tras   usługi geodezyjne   geodezja
Url http://geo-detal-korda.ngb.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Urbodomus to firma projektowo-budowlane architektów z pasją. Zaprzątamy się kompleksową obsługą doradczo architektoniczną, projektujemy wszelkiego typu pomieszczenia mieszkalne świadczymy pełen rozmiar usług remontowo budowlanych pod klucz. Nasze funkcjonowania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych nabywców w fascynującej cenie. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na pracę przy wielu nowatorskich projektach, a grono naszych nabywców z roku na rok zwiększa się co dodatkowo motywuje nas do wzmożonej i kreatywnej pracy. Opracowujemy projekty indywidualne, klient może liczyć na rzetelne i kompetentne podejście oraz wiele ciekawych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się najlepszą brygadą wykwalifikowanych specjalistów w tym architektów, stolarzy, glazurników, hydraulików, elektryków oraz malarzy. W naszej propozycji znajdziecie Państwo także plany mebli na wymiar, wymieniamy okna i drzwi. Zapraszamy na naszą stronę, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Kategoria:

Od ponad 40 lat na rynku krajowym i zagranicznym swoje usługi poleca biuro projektowe PROZAP, jakiego siedziba zlokalizowana jest w Puławach. Zajmujemy się projektami, opracowujemy kosztorysy, prowadzimy całą dokumentację i nadzór nad budową oraz podwykonawcami, a również pomagamy wdrożyć nowe technologie. Sporządzamy wszelkie projekty instalacji dla całych budynków i zakładów fabrycznych, w branży chemicznej, budowlanej, technologicznej, elektrycznej, instalacyjno-sanitarnej, montażowej, konstrukcji stalowych i wielu innych. Przygotowujemy oraz prowadzimy szkolenia dla pracowników oraz proponujemy specjalistyczne doradztwo. Nasze projekty tworzone są z najwyższą dokładnością oraz z użyciem najnowszych rozwiązań, dzięki czemu wielu klientów ciągle decyduje się na rozpoczęcie współpracy właśnie z nami. W celu znalezienia szczegółowych informacji zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Best-bud to prężnie rozwijający się partner biznesowy w dziedzinie ogrodzeń oraz bram wjazdowych oraz w brukarstwie.

Od lat Best-bud produkuje ogrodzenia klinkierowe, gabiony, ogrodzenia panelowe, siatkowe, drewniane.

Współpraca z fachowcami w dziedzinie elektroniki do bram podnosi poziom świadczonych usług firmy Best-bud.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy.
Kategoria:

Już od lat firma Alustolbud dostarcza Państwu profesjonalne rozwiązania z zakresu stolarki aluminiowej. Nasze systemy zabudowy tarasów i balkonów, zadaszenia i balustrady spełnią oczekiwania każdego, kto ceni sobie estetykę i funkcjonalność swojego domu. Alustolbud jest firmą rodzinną, z tej przyczyny mogą Państwo liczyć na całkowite zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do zleconych zadań. Wysokie kwalifikacje i duża wiedza ułatwiają nam rozwiązywanie nawet trudnych problemów. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymali Państwo produkty wysokiej jakości i żeby zlecenia były realizowane terminowo. Zapraszamy na naszą stronę internetową - to najlepsze źródło informacji:
Kategoria:

Posiadający swą siedzibę w Soczewce niedaleko Płocka Zakład Usługowo - Handlowy oferuje swoje usługi. Nasza propozycja to: asenizacja, czyszczenie oraz udrażnianie kanalizacji ciśnieniowe i mechaniczne, wywóz nieczystości ciekłych bytowych oraz przemysłowych, wywóz szamba, dezynfekcja zsypów, inwentaryzacje oraz ekspertyzy. Nasze usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Mamy odpowiednie samochody specjalistyczne do przewozu nieczystości. Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Dobra komunikacja to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl