Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

PHU GEO-DETAL geodezja


 
Opis Opracowanie map i dokumentacji do celów prawnych, projektowych i opiniodawczych wykonuje dla swoich klientów Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Korda. Ta firma z siedzibą w Sierakowicach, działa na terenie całego województwa pomorskiego. Powierzyć im można również inwentaryzację powykonawczą budynków, przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp. Oprócz tego zajmują się także tyczeniem tras, uzbrojenia podziemnego (gazu, prądu, wody, kanalizacji itp.), a także wykrywaniem instalacji już istniejących. Do realizowania tych prac mają wymagane uprawnienia. W swojej dyscyplinie posiadają rozległą wiedzę, a także biegłość, dzięki którym mogą podejmować nawet najbardziej wymagające wyzwania. Do współpracy zapraszają tak klientów indywidualnych, instytucje i firmy. Skontaktować się można z nimi telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie:

 

Słowa kluczowe geodeta   pomiary geodezyjne   podział nieruchomości   rozgraniczenie nieruchomości   obsługa placów budowy   tyczenie tras   usługi geodezyjne   geodezja
Url http://geo-detal-korda.ngb.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Aby wszelkie budowy mogły być odpowiednio zaaranżowane, powinny dostać specjalne garaże, ogrodzenia i mechanikę do sterowania bramami. Wszystkie wymienione elementy oferuje działalność Pro-Bau, która zajmuje się profesjonalnym produkowaniem bram, automatyki i pozostałych elementów, które są niezbędne do pełnego wykończenia budowy. Firma figuruje w kraju, ale pracuje na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizuje elementy, które dla przedsiębiorstw budowlanych będą niezbędne, aby obiekty mieszkalne mogły sprawnie funkcjonować.
Kategoria:

Od powyżej 10 lat świadczymy usługi powiązane z najmem dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy i Oleśnicy i w innych miejscowościach. Jesteśmy profesjonalną firmą mającą w posiadaniu obszerny wybór dźwigów. Obsługujemy potężne jaki drobne firmy z okolic Dolnegośląska, dysponujemy referencjami znanych oraz prestiżowych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Trzebnicy, Kątów Wrocławskich i okolic. Za sprawą zaangażowania całego zespołu każdy interesant używający naszych usług jest usatysfakcjonowany ze współpracy, w związku z wynajmem dźwigów. Za sukcesem naszej firmy stoi profesjonalna kadra składająca się z techników ale również operatorów dźwigów z wieloletnią wprawą i optymalny sprzęt. Te trzy czynniki są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy ekspertami. Zapraszamy do wynajmu dźwigów przedsiębiorstwa z sektora budowlanego i również klientów indywidualnych.
Kategoria:

Urbodomus to firma projektowo-budowlane architektów z pasją. Zaprzątamy się kompleksową obsługą doradczo architektoniczną, projektujemy wszelkiego typu pomieszczenia mieszkalne świadczymy pełen rozmiar usług remontowo budowlanych pod klucz. Nasze funkcjonowania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych nabywców w fascynującej cenie. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na pracę przy wielu nowatorskich projektach, a grono naszych nabywców z roku na rok zwiększa się co dodatkowo motywuje nas do wzmożonej i kreatywnej pracy. Opracowujemy projekty indywidualne, klient może liczyć na rzetelne i kompetentne podejście oraz wiele ciekawych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się najlepszą brygadą wykwalifikowanych specjalistów w tym architektów, stolarzy, glazurników, hydraulików, elektryków oraz malarzy. W naszej propozycji znajdziecie Państwo także plany mebli na wymiar, wymieniamy okna i drzwi. Zapraszamy na naszą stronę, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Kategoria:

Kontener Serwis to Szczecińska firma zajmująca się wynajmem, a także sprzedażą wysokiej jakości kontenerów używanych jako zaplecza budowlane, hotele pracownicze oraz budynki biurowe i inne obiekty. Działa na rynku od 2001 roku i przez ten czas zdobyła szerokie grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Dzięki profesjonalnej obsłudze i atrakcyjnym cenom, zajmuje czołową pozycję na rynku. W rozbudowanym asortymencie posiada kontenery typu socjalne, biurowe, magazynowe, sanitarne, modułowe. Wszystkie oferowane produkty są dowożone do wskazanego miejsca oraz rozładowywane i montowane przez pracowników firmy. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:

Instalacje centralnego odkurzania w domach jednorodzinnych, pensjonatach, hotelach, lokala usługowych.
Największy na śląsku sklep z materiałami do centralnego odkurzania. W swojej ofercie posiada odkurzacze firm BEAM, DISAN, ALLEGRO, VENTON, oraz szczotki, węże, akcesoria.
Swoją ofertę poszerzyliśmy o Trójwarstowe Systemy Kominowe, oraz wszystkie worki papierowe do odkurzaczy domowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl