Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

personalnytrener24.pl - Trening personalny Warszawa


 
Opis Jesteśmy grupą przyjaciół, których wiąże wielka pasja do sportu, treningów i wszelkich tematów zwiazanych ze zdrowym stylem życia. W pracy z klientem jesteśmy maksymalnie skupieni na jego indywidualnym celu, potrzebach i możliwościach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwala bez ryzyka przystąpić do treningu każdej osobie, tj. początkującej, w trakcie urazu, po kontuzji, starszym, młodzieży, jak również osobom trenującym od lat chcących wzbogacić Swoją wiedzę na temat metod treningowych, odżywiania i suplementacji.

 

Słowa kluczowe trening   trener   personalny trener
Url http://personalnytrener24.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
AB FITNESS z Rybnika jest znakomicie wyposażonym salonem sprzętu sportowego. W całkowitym województwie Śląskim zarówno nasz najwyższej jakości wybór, jak również profesjonalni doradcy cieszą się poważaniem. Oferujemy nie tylko obszerny asortyment sprzętów niezbędnych do ćwiczenia we własnym domu, ale również m.in. przybory do zawodowego sprzętu siłowego. Dzięki wytrwałej współpracy z renomowanymi wytwórcami mamy szansę gwarantować Państwu osiągalne ceny i nadzwyczajnie szeroki zestaw sprzętu. Dla Państwa komfortu, proponujemy też możliwość spełniającego oczekiwania kupna oprzyrządowania pochodzącego z ekspozycji. Strona internetowa obejmuje każde niezbędne wiadomości.
Kategoria:

Sklep Internetowy Nessi oferuje szeroki wybór akcesoriów sportowych takich jak getry piłkarskie, getry fitness i balet, skarpety frotte, skarpetki stopki, skarpety narciarskie, frotki na nadgarstek itp. Oferta skierowana jest zarówno do odbiorców detalicznych jaki i firm. Na stronie można stworzyć własny projekt getrów i złożyć zamówienie. Ciekawa oferta skierowana jest do firm zajmujących się marketingiem i promocjami - na nasze produkty nanosimy znaki klubowe i firmowe klienta. Zapraszamy.
Kategoria:

Siłownie zewnętrzne naszej firmy (outdoor fitness) dedykowane są wszystkim, którzy wybierają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu od ćwiczeń w zamkniętych pomieszczenia. Nasze urządzenia aktywizują wszystkie grupy mięśni bez obciążenia oraz dostępne są 365 dni w roku.
Siłownie zewnętrzne to skuteczny i tani sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała i ducha.
Kategoria:

Artykuły na temat zestawów ćwiczeń fitness. Dzięki nim twoja sylwetka będzie wyglądała rewelacyjnie. Fitness jest to po prostu rodzaj gimnastyki uprawianej dla zdrowia. Poprzez wykonywanie zestawów fitness wzmacniamy nasze mięśnie, modelujemy sylwetkę i trenujemy ciało. Ćwicząc z nami z pewnością uzyskasz to, o czym zawsze marzyłas, czyli idealne ciało, zadowolenie z siebie, podziw w śród przyjaciół.
Kategoria:

Perfect Fitness Service to firma zajmująca się wszechstronnym zaopatrywaniem klubów fitness w różnego rodzaju sprzęt specjalistyczny. Działamy jako wyłączny dystrybutor na profesjonalny sprzęt fitness Matrix w Polsce. W bardzo bogatej ofercie odszukać można w szczególności: maszyny eliptyczne, rowery, bieżnie a także bardzo popularne steppery. Zachęcamy do zapoznania się ze sprzętem Light-commercial w systemie bezobsługowym o wyjątkowo długiej żywotności. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachowy serwis na sprzęt Matrix fitness. Jako pomoc w pokrywaniu kosztów zakupów, sugerujemy bardzo korzystne systemy leasingu. Do nawiązania współpracy zapraszamy nie tylko kluby fitness, ale również dobre hotele i ośrodki rekreacyjne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl