Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248

personalnytrener24.pl - Trening personalny Warszawa


 
Opis Jesteśmy grupą przyjaciół, których wiąże wielka pasja do sportu, treningów i wszelkich tematów zwiazanych ze zdrowym stylem życia. W pracy z klientem jesteśmy maksymalnie skupieni na jego indywidualnym celu, potrzebach i możliwościach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwala bez ryzyka przystąpić do treningu każdej osobie, tj. początkującej, w trakcie urazu, po kontuzji, starszym, młodzieży, jak również osobom trenującym od lat chcących wzbogacić Swoją wiedzę na temat metod treningowych, odżywiania i suplementacji.

 

Słowa kluczowe trening   trener   personalny trener
Url http://personalnytrener24.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Jesteśmy firmą produkcyjną działającą na rynku solaryjnym i fitness od 1998 roku. Nasza oferta z roku na rok staje się coraz bardziej obszerna, przez co staramy się trafić do szerszego grona potencjalnych klientów.

Zajmujemy się produkcją urządzeń do likwidacji cellulitu w podciśnieniu, Body Space jak i również w podczerwieni InfraRed, solariami Space Sun, a także urządzeniami do wibrotreningu. Działamy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Zawsze uczestniczymy w branżowych, międzynarodowych imprezach targowych, aby zaprezentować nasze produkty oraz nowości.

Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija, mamy wiele nowych pomysłów, a także na bieżąco udoskonalamy nasze urządzenia. Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie, pomagamy w aranżacji lokalu, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, a na życzenie klienta przygotowujemy projekty reklamowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i komunikatywni, więc każdy nasz kontrahent może liczyć na profesjonalne podejście przy doborze asortymentu. Posiadamy własny serwis na terenie całego kraju, dlatego każdy klient może liczyć na szybkie rozwiązanie zaistniałego problemu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług oraz do współpracy.
Kategoria:

Jeśli szukasz trenera o wielkim doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, nic nie powinno stać na przeszkodzie aby poprosić o pomoc trenera osobistego Marka Jędrzejewskiego. Jeden z najbardziej uzdolnionych trenerów młodego pokolenia w Łodzi poprowadzi Cię do uzyskania wymarzonej formy oraz rzeźby swojego ciała. W razie potrzeby dobierze idealną dietę, aby Wasz efekt końcowy był naprawdę imponujący.
Kategoria:

Ania Matusik to trener osobisty, który prowadzi zajęcia na terenie Warszawy i okolic. Od wielu lat sport jest dla mnie pasją, a trening wyzwaniem tudzież pokonywaniem słabości. Zajęcie trenera personalnego to ogromna odpowiedzialność i ogromny kredyt zaufania ze strony klienta. Fundamentalny oraz kluczowy etap przy zainicjowaniu współpracy, to zidentyfikowanie wszelkich oczekiwań klienta, rozpoznanie nawyków żywieniowych i aktualnego stanu zdrowia. Następnie projektowany jest dobrany do potrzeb tudzież możliwości klienta szkic treningowy ponadto kompletnie skomponowana oraz zbilansowana dieta. Trener Personalny Ania Matusik w trakcie treningu posiada niezwykłą sztukę stosownego zmotywowania ćwiczących do wytężonej pracy nad sobą. Częstokroć uczestnicy zajęć niesłychanie szybko przełamują swoje słabości w dążeniu do doskonałej i zdrowej sylwetki. Ania Matusik sprawi, że ćwiczenie będzie najlepszym oraz dającym najwięcej satysfakcji punktem dnia.
Kategoria:

Klub Fitness Smolna 10 to rewelacyjne miejsce dla tych osób, które troszczą się o swoją formę. Klub jest położony w ścisłym centrum stolicy. Wysoki poziom usług, przyjazna atmosfera i bardzo urozmaicona oferta to mocne strony tego miejsca. Cały lokal zajmuje ok. 500 m2, na których możemy znaleźć obecnie m.in.: solarium warszawa, saunę suchą, siłownię i gabinet masażu. Warto zaznaczyć, że wszystkie zajęcia fitness prowadzone są w stosunkowo niewielkich grupach - do 12 osób. Z tego względu instruktorzy mogą indywidualnie podejść do wszystkich ćwiczących.
Kategoria:

Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy dobrze znają się na prowadzeniu zajęć fitness i jeśli szukasz miejsca do którego będziesz mógł przychodzić późnym wieczorem, a nawet w nocy, to bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci wizytówkę naszej siłowni w Warszawie i gwarantujemy, że u nas będziesz mieć do czynienia z przyjazną atmosferą i zadbanym sprzętem treningowym. Na stronie znajdziesz dane adresowe oraz wiele innych szczegółów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl