Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106

personalnytrener24.pl - Trening personalny Warszawa


 
Opis Jesteśmy grupą przyjaciół, których wiąże wielka pasja do sportu, treningów i wszelkich tematów zwiazanych ze zdrowym stylem życia. W pracy z klientem jesteśmy maksymalnie skupieni na jego indywidualnym celu, potrzebach i możliwościach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza pozwala bez ryzyka przystąpić do treningu każdej osobie, tj. początkującej, w trakcie urazu, po kontuzji, starszym, młodzieży, jak również osobom trenującym od lat chcących wzbogacić Swoją wiedzę na temat metod treningowych, odżywiania i suplementacji.

 

Słowa kluczowe trening   trener   personalny trener
Url http://personalnytrener24.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Ćwiczenia na mięsnie brzucha mogą być bardzo przydatne wówczas, gdy chcemy otrzymać lepszą sylwetkę. Sam sprawdź jak możesz poprawić swój wygląd stosując odpowiednie ćwiczenia na brzuch. Strona powstała dla wszystkich osób, które chcą poprawić wygląd swoich mięsnie brzucha. Tylko sprawdzone i skuteczne sposoby na uzyskanie płaskiego brzucha. Na stronie znajdziesz wiele praktycznych porad, które będziesz mógł wcielić w swoje życie.
Kategoria:

Swoją ofertę kieruję do osób chcących zadbać o swoją kondycję, wygląd ciała, pozbyć się tkanki tłuszczowej czy zwiększyć masę mięśniową. Ofertą główną są treningi osobiste. Jest to forma treningu prowadzona pod okiem instruktora, gwarantująca najwyższą skuteczność. Trening może się odbywać na jednej z zaprzyjaźnionych siłowni, czy na świeżym powietrzu, np. bieganie połączone z ćwiczeniami w lesie. Do treningu zawsze dopasowuję odpowiednią dietę, rozpisaną z uwzględnieniem rozkładu zajęć w ciągu dnia i preferencji klienta. Tel: 793-018-862
Kategoria:

Jeśli szukasz trenera o wielkim doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, nic nie powinno stać na przeszkodzie aby poprosić o pomoc trenera osobistego Marka Jędrzejewskiego. Jeden z najbardziej uzdolnionych trenerów młodego pokolenia w Łodzi poprowadzi Cię do uzyskania wymarzonej formy oraz rzeźby swojego ciała. W razie potrzeby dobierze idealną dietę, aby Wasz efekt końcowy był naprawdę imponujący.
Kategoria:

Należymy do Polskiego Związku Fitness , Wellness .Jesteśmy na rynku fitness już kilkanaście lat .Teraz nasz nowy ośrodek nazwaliśmy FITNESS PLANET Tworząc ten ośrodek mieliśmy na celu stworzyć obiekt przyjazny dla Pań. Czy nam się to udało?...czas pokaże. Staramy się indywidualnie podchodzić do problemów naszych Pań
Nowoczesny klimatyzowany klub przeznaczony tylko dla Pań to Fitness Planet sala do ćwiczeń i osobne pomieszczenia z kabinami infrared.Kilka rodzajów zajęć grupowych o trzech stopniach intensywności pozwala każdej kobiecie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadających jej ćwiczeń
Oprócz zajęć grupowych można korzystać z treningów indywidualnych .Jako pierwsi we Wrocławiu udostępniliśmy kabinę infrared (sauna).
Koordynatorem zajęć jest absolwentka AWF o specjalności wychowanie zdrowotne , dyplomowany instruktor aerobiku z wieloletnią praktyką , doskonały szkoleniowiec mgr Katarzyna Przychocka - Kusek
Szkolimy przyszłych instruktorów fitness , a dysponując profesjonalną kadrą robimy to na wysokim poziomie . Organizujemy warsztaty fitness dla nauczycieli .
Kategoria:

Szkoła pływania dla niemowląt i dzieci w Warszawie oferuje: zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, nauka pływania niemowląt i dzieci od 3 miesięcy, fizjoterapia w wodzie, pływanie przedszkolaków, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach OSiR Olsztyn, OSiR Targówek (pływalnia Polonez) i OSiR Dobre Miasto.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl