Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

PenSoft.Com.PL - wszystko do Twojego pendrive'a :: programy portable i testy pendrive


 
Opis PenSoft - Wszystko do twojego pendrive'a. Pensoft - programy portable i testy pendrive, artykuły i faq

 

Słowa kluczowe Pensoft   pendrive   portable   usb drive   pamięć flash   programy portable   testy pendrive   artykuly   usb   faq i forum pendrive
Url http://www.pensoft.com.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Komputery > Tutoriale
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
MagazynyInternetowe.pl to portal opisujący tworzenie stron internetowych, z którego skorzysta zarówno webmaster, jak i przeciętny użytkownik internetu. PHP, HTML, CSS, Flash, Java (webmastering) oraz grafika komputerowa to tylko
niektóre z zagadnień opisanych na portalu.
Kategoria:

Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. Wysoka jakość - przygotowane przez autorytety w swoich dziedzinach. Rekrutacja pracowników, testy psychologiczne, językowe, informatyczne, kompetencyjne, osobowościowe, kwalifikacyjne, numeryczne i testy zawodowe. Szybkiego pisania, rachunkowość, kultura osobista, analiza matematyczno-logiczna. Pytania rekrutacyjne, Kompleksowe testy excel. Zniżki i oferta na stronie - także testy języka angielskiego, Francuski, Niemiecki.
Kategoria:

Obsługa informatyczna - Jeton Warszawa, mazowieckie - Integrator systemów. Profesjonalna opieka informatyczna Warszawa - system CRM, system ERP, system sprzedażowy, program do biura rachunkowego i inne programy dla firm. program magazynowy i program księgowy a także program do biura rachunkowego. Zapraszamy Państwa po serwer do firmy - także wdrożenie oprogramowania, obsługa biura rachunkowego, obsługa informatyczna Warszawa.
Kategoria:

Zawartość strony www obejmuje sporą dawkę wiadomości dotyczących oprogramowania firmy Corel. Program Corel Draw x5 jest bardzo słynny. Usprawnia tworzenie ciekawej zawartości z bogatą grafiką ale najlepiej branym jest Corel Draw x5 obeznany chyba przez każdego twórcę grafiki. Edycja grafiki jeszcze nigdy nie była tak prosta. Do zabawy w producenta filmów video posłuży nam VideoStudio Pro X3.
Kategoria:

Firma BPS na rynku pojawiła się już dawno temu – swoje usługi świadczy bowiem od 2002 roku. Zajmuje się wyposażaniem hoteli, sklepów czy także gastronomii w sprzęt komputerowy oraz fiskalny. Firma zdążyła już zdobyć bardzo duże praktykę, dlatego jej usługi są całkowicie fachowe , a dodatkowo rozbudowane.Zakład produkcyjny BPS w chwili obecnej działa na terenie całego kraju, mimo tego że jej siedziba znajduje się w Toruniu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl