Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

PenSoft.Com.PL - wszystko do Twojego pendrive'a :: programy portable i testy pendrive


 
Opis PenSoft - Wszystko do twojego pendrive'a. Pensoft - programy portable i testy pendrive, artykuły i faq

 

Słowa kluczowe Pensoft   pendrive   portable   usb drive   pamięć flash   programy portable   testy pendrive   artykuly   usb   faq i forum pendrive
Url http://www.pensoft.com.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Komputery > Tutoriale
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Abixen Systems zajmuje się projektowaniem systemów informatycznych dla biznesu w oparciu o nowoczesne rozwiązania IT. Propozycja firmy Abixen Systems obejmuje zaawansowane systemy informatyczne dla rynku finansowego, inwestycyjnego czy ubezpieczeniowego. Nasze rozwiązania IT wyróżniają się bezpieczeństwem i trwałością w związku z tym jako jedna z nielicznych firm udzielamy na wykonywane przez nas systemy informatyczne aż 5 lat gwarancji. Naszym odbiorcom oferujemy również wydajne serwery nadzorowane przez profesjonalnych administratorów co daje gwarancje ciągłej i poprawnej pracy projektowanych i wdrażanych przez nas systemów informatycznych. Specjaliści zatrudnieni w firmie Abixen Systems na co dzień mają do czynienia z projektowaniem systemów informatycznych o dużym stopniu skomplikowania, i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań IT dla biznesu, toteż bez większego problemu stworzą oni system nowoczesny i bezpieczny stosując przy tym najnowsze rozwiązania IT. Naszą propozycję adresujemy głównie do firm, którym zależy na jakości i bezpieczeństwie projektowanych i wdrażanych systemów informatycznych oraz pionierskich rozwiązaniach IT. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.abixen.com
Kategoria:

Strona poświęcona wprowadzaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. Tu znajdziesz stosowne imformacje o możliwościach jakie daje oprogramowanie tego typu. Witryna rozwieje wszelkie twoje wątpilwości o e-urzędach, EUP Elektronicznych Urządach Podawczych oraz ESP Elektronicznej skrzynce podawczej, a także o e-podpisie.
Kategoria:

RedDot Solutions - CMS Content Management System. Oferujemy systemy do tworzenia i zarządzania kompleksowym środowiskiem portalowym. Zapraszamy - cms, implementacja RedDot CMS wychodzi na przeciw wymaganiom W3C. RedDot Solutions - CMS Content Management System. Oferujemy systemy do tworzenia i zarządzania kompleksowym środowiskiem portalowym. Zapraszamy - cms, implementacja RedDot CMS wychodzi na przeciw wymaganiom W3C.
Kategoria:

Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. ALIENOR - program księgowy, deklaracje CIT i VAT, sprawozdania finansowe, raporty. Na stronie cennik, demo.
Kategoria:

Program Symfonia Finanse i Księgowość to cieszący się znakomitą marką produkt, który stworzony został na potrzeby rejestracji zdarzeń gospodarczych w firmach zobowiązanych z litery prawa do prowadzenia pełnej księgowości. Program jest stale modyfikowany stosownie do zmieniających się przepisów prawnych. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Ergonomiczny interfejs użytkownika ułatwia wprowadzanie danych oraz wspiera ich przeglądanie i weryfikację. Na podstawie zaewidencjonowanych dokumentów pozwala on na łatwe otrzymanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania dodatkowych ustawień parametrów księgowych przy wykorzystaniu raportów gotowych, jak i definiowanych na indywidualne zamówienie, sprostają wymaganiom sprawozdawczości każdej firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl