Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

PenSoft.Com.PL - wszystko do Twojego pendrive'a :: programy portable i testy pendrive


 
Opis PenSoft - Wszystko do twojego pendrive'a. Pensoft - programy portable i testy pendrive, artykuły i faq

 

Słowa kluczowe Pensoft   pendrive   portable   usb drive   pamięć flash   programy portable   testy pendrive   artykuly   usb   faq i forum pendrive
Url http://www.pensoft.com.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Komputery > Tutoriale
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. proponuje kontrahentom aplikację do zarządzania projektami Merito. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Gwarantujemy prostotę korzystania z aplikacji. Podstawowym założeniem przygotowanej przez nas aplikacji jest zmniejszenie czasu potrzebnego na wykonanie każdego projektu. Gwarantujemy osobom kierującym projektem sposobność monitorowania bieżącego stanu realizacji poszczególnych czynności. Proponujemy zainteresowanym klientom możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację, na której pokazane są możliwości programu.
Kategoria:

Specjalizujemy się w utrzymaniu i obsłudze infrastruktury informatycznej w firmie. Doradzamy i wdrażamy rozwiązania poprawiające funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno oprogramowania jak i sprzętu. Nasza firma zajmuje się również webdevelopingiem (projektowanie stron WWW, portali korporacyjnych, sklepów internetowych, systemów CRM), pozycjonowaniem w wyszukiwarkach oraz optymalizacją serwisów internetowych, doradztwem. Trzonem usług jest outsourcing IT. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie.
Kategoria:

Zapewnij swojej gminie odpowiednie wsparcie ze strony informatycznej i już teraz zgłoś się do naszego zespołu. Sesje live prosto z posiedzeń rad miasta, czy gminy mogą docierać bezpośrednio do Twoich wyborców. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz zaplecze, dzięki któremu udaje nam się realizować transmisje z każdego zakątka Polski. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem, który posiada duże doświadczenie w swojej branży.
Kategoria:

Katalog programów komputerowych z aktualizowaną na bieżąco bazą aplikacji dla systemu Windows. Każdy program jest sprawdzany i opisywany przez edytorów. Katalog podzielony jest na szereg kategorii tematycznych, ułatwiających wyszukiwanie programów. Posiada też własną wyszukiwarkę. Autorzy i producenci oprogramowania mogą zgłaszać własne aplikacje poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy lub za pomocą plików PAD.
Kategoria:

ESKOM Autoryzowany Partner Sage Symfonia. Dostarczamy usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie dla rozwiązań Symfonia. W naszej ofercie posiadamy pełną gamę produktów systemów Symfonia we wszystkich liniach produktowych, a mianowicie: Symfonia Start, Symfonia Premium i Symfonia Forte.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl