Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64773

Pęknięta prezerwatywa


 
Opis Bezpieczeństwo i zdrowie jest najistotniejszą rzeczą w życiu każdego człowieka. Dlatego też powstał serwis traktujący na tematy antykoncepcji i bezpiecznego uprawiania miłości. Dowiesz się u nas jak skutecznie się zabezpieczać oraz jak zachować się w razie ewentualnej wpadki. Na naszej witrynie opisane są również różne metody antykoncepcji.

 

Słowa kluczowe antykoncepcja   antykoncepcja doraźna   pigułka antykoncepcyjna
Url http://www.antykoncepcja.isf.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Fachowość, zaangażowanie, kompetencje oraz życzliwość - to wszystko znajdą Państwo w Specjalistycznym gabinecie dermatologicznym dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu. Naszym naczelnym zadaniem jest niesienie pacjentom pomocy w zakresie dermatologii oraz wenerologii. Poza leczeniem chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową przeprowadzamy zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki temu, iż rozszerzamy naszą ofertę, otrzymają Państwo u nas kompleksowe wsparcie w zakresie naszej działalności. Charakteryzuje nas doświadczenie, co jest gwarancją dobrze poprowadzonego leczenia oraz obietnicą dużej skuteczności naszych działań. Na naszej stronie internetowej są wszelkie informacje:
Kategoria:

Na naszej stronie internetowej, każdy znajdzie coś dla siebie i swoich znajomych. Pomagamy uwierzyć, że narkoman czy alkoholik to człowiek, któremu można i trzeba pomóc. Możesz to zrobić także Ty. Wystarczy skorzystać z naszej strony WWW i dowiedzieć się, jak takiej osobie pomóc, gdzie znajdują się ośrodki terapii a także, gdzie można przyłączyć się do
anonimowych hazardzistów lub też do anonimowych narkomanów lub alkoholików. Udostępniamy adresy różnorakich ośrodków terapii dla młodzieży cierpiącej na różnorakie uzależnienia (również lekomania, nikotynizm). Na naszej stronie znajdziecie Państwo ponadto szereg ciekawych artykułów związanych z wymienionymi uzależnianiami. Bohaterowie wywiadów to często osoby, które pokonały nałóg.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień i mamy nadzieję, że jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to zostaniesz naszym pacjentem. U nas na pomoc mogą liczyć osoby uzależnione od hazardu, alkoholu, leków i narkotyków. My nie osądzamy i nie dajemy nic nie znaczących rad. Po prostu działamy i przekonujemy osobę uzależnioną, że życie bez używek także może być przyjemne. Niektórzy nasi terapeuci są tego żywym dowodem. Sami bowiem borykali się z różnymi nałogami, a teraz wiodą normalne i spokojne życie. Jeśli i Ty tak chcesz, to nasz ośrodek dla uzależnionych jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji i zrób krok w dobrą stronę. Oferujemy Ci miesięczną terapię i mamy nadzieję, że leczenie nasze leczenie pomoże Ci wyjść na prostą. Jeśli chcesz sprawdzić nasze certyfikaty i referencje, to zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej dr Krzysztofa Rzepki przedstawiła dla klientów dużą różnorodność świadczeń związanych z ginekologią oraz ginekologią estetyczną. Działamy na rynku od bardzo wielu lat. Posiadane przez naszą firmę najnowocześniejsze sprzęty diagnostyczne umożliwiają dużą szybkość oraz skuteczność każdego podjętego działania. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy wszystkim pacjentom świetną opiekę medyczną. Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem maila lub telefonicznie.
Kategoria:

Laser Clinic. Dermatologia laserow, medycyna estetyczna, to klinika, w której pracują doktorowie specjaliści w aspekcie przeróżnych dziedzin medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w kilkunastu obrębach dermatologii takich jak np.: mikrodermabrazja, mezoterapia, toksyna botulinowa, cosmelan, terapia nadpotliwości, lipoliza iniekcyjna, a też peelingi. Dla poszczególnych kontrahentów proponujemy też napełnianie zmarszczek tuż przy zastosowaniu kwasu hialuronowego. W stosunku od modelu problemów nasi medycy łączą rzetelne metody kurowania. Używamy wypróbowane technologie i przetestowany sprzęt taki jak laser. Inwitujemy osoby zainteresowane na witrynę WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl