Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Pęknięta prezerwatywa


 
Opis Bezpieczeństwo i zdrowie jest najistotniejszą rzeczą w życiu każdego człowieka. Dlatego też powstał serwis traktujący na tematy antykoncepcji i bezpiecznego uprawiania miłości. Dowiesz się u nas jak skutecznie się zabezpieczać oraz jak zachować się w razie ewentualnej wpadki. Na naszej witrynie opisane są również różne metody antykoncepcji.

 

Słowa kluczowe antykoncepcja   antykoncepcja doraźna   pigułka antykoncepcyjna
Url http://www.antykoncepcja.isf.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Centrum medyczne Sofimed oferuje pomoc z zakresu ginekologii, prowadzi badania profilaktyczne oraz terapię chorób kobiecych. Poza podstawowymi wizytami ginekologicznymi, konsultacjami w zakresie prawidłowej higieny, antykoncepcji, proponujemy diagnostykę infekcji oraz innych chorób narządów płciowych. Wykonujemy badania USG, cytologię, posiewy, biopsje, testy genetyczne ryzyka zachorowania na nowotwory dodatkowo inne. Prowadzimy leczenie chorób kobiecych, również nowotworowych, stosując farmakoterapię i leczenie chirurgiczne. Istnieje możliwość szczepień przeciwko wirusowi HPV w korzystnych cenach.Udzielamy porad i gwarantujemy opiekę kobietom ciężarnym, uzyskujemy USG genetyczne, 3D, 4D oraz wszystkie niezbędne podczas ciąży badania. Przygotowujemy kobiety do rozwiązania ciąży oraz zapewniamy opiekę po porodzie. Inne informacje na stronie internetowej.
Kategoria:

Centrum Stomatologii B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii oraz leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W ofercie B-dental znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe , licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W Bdental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania.
Dla Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.
W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.
Kategoria:

Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości preparat leczniczy, który pozwala na uzyskanie zmniejszenia negatywnych skutków pojawiających się przy nieżytach błon śluzowych. Gwarantujemy naszym pacjentom naturalny preparat leczniczy, którego formuła oparta jest wyłącznie na wyciągach z roślin w postaci tymianku oraz podbiału. W ten sposób preparat zapewnia zarówno skuteczne działanie a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo przy jego stosowaniu. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!
Kategoria:

Produkty, które posiada nasz wyjątkowy sklep internetowy Beauty Planet są unikalne i rzadko spotykane w Polsce w tak szerokiej ofercie jaką prezentuje nasz sklep internetowy Beauty Planet. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi dostępnych produktów można zakupić między innymi termometry,ciśnieniomierze, pulsometry, aparaty ekg, wagi diagnostyczne oraz wszystkie potrzebne urządzenia dla pielęgnacji wyglądu i urody. Dzięki naszej pomocy, sprawiliśmy, że uszczęśliwiliśmy dziesiątki tysięcy Polaków. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Beauty Planet i zamawianie wyjątkowych produktów znanych producentów Beurer, Sanitas i Rio Beauty.
Kategoria:

Portal medyczny MedTube.pl adresowany jest do osób zawodowo związanych z branżą medyczną. Wierzymy, że cenne informacje i materiały znajdzie tutaj dla siebie każdy lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarka, student medycyny, rehabilitant, przedstawiciel medyczny, jednym słowem wszyscy ludzie profesjonalnie związani z medycyną.
Treść MedTube.pl to kompilacja Państwa zainteresowań, która będzie ewoluowała w kierunkach wyznaczanych właśnie przez użytkowników MedTube.pl.
Podstawowe zadanie MedTube.pl to edukacja realizowana poprzez dostęp do wiedzy medycznej, to możliwość wymiany poglądów, czy wyrażania opinii.
MedTube.pl to możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi Koleżankami i Kolegami.
Młodzi lekarze znajdą na MedTube.pl testy do egzaminów specjalizacyjnych.
Zawartość strony jest kreowana przez społeczność MedTube.pl – zachęcamy wszystkich do oglądania, ale także do skorzystania z możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
Każdy może opublikować swoje materiały. Może to być na przykład film video z przeprowadzonego zabiegu, zdjęcia z operacji, praca naukowa, czy prezentacja z wykładu naukowego. To Państwa materiał może być zaczątkiem ożywionej dyskusji, pomocą dla Koleżanek i Kolegów pracujących w innych ośrodkach naukowych, czy lecznicach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl