Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Pęknięta prezerwatywa


 
Opis Bezpieczeństwo i zdrowie jest najistotniejszą rzeczą w życiu każdego człowieka. Dlatego też powstał serwis traktujący na tematy antykoncepcji i bezpiecznego uprawiania miłości. Dowiesz się u nas jak skutecznie się zabezpieczać oraz jak zachować się w razie ewentualnej wpadki. Na naszej witrynie opisane są również różne metody antykoncepcji.

 

Słowa kluczowe antykoncepcja   antykoncepcja doraźna   pigułka antykoncepcyjna
Url http://www.antykoncepcja.isf.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. Wiemy, że budowa pięknego i zdrowego uśmiechu jest jak budowa domu. Musimy zacząć od dobrych fundamentów, którymi są zdrowe i prawidłowo ustawione zęby. W Ident Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej pamiętamy o Pacjentach, dlatego zawsze przed umówionym terminem dzwonimy aby potwierdzić wizytę. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Pacjentów podczas wykonywanych zabiegów.
Kategoria:

Nasz preparat leczniczy została przygotowany w celu zapewnienia możliwości ograniczenia negatywnych skutków występowania kataru. Zapewniamy produkt, który można stosować miejscowo, co pozwala na zmniejszenia między innymi przekrwienia błony śluzowej nosa, który może występować przy zapaleniu błon śluzowych nosa. Nasz preparat jest wygodny w stosowaniu, gdyż została przygotowany w formie aerozolu a jednocześnie bezpieczny w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do korzystania z naszych usług!
Kategoria:

W Salonie Optycznym PROMED możliwe jest zarówno poddanie się badaniom refrakcji, czyli komputerowego badania wzroku, jak również specjalistycznym testom okulistycznym z badaniem dna oka lub oceną ewentualnych schorzeń. W razie potrzeby lekarz okulista przeprowadza też badanie ultrasonograficzne oka czy też badanie w lampie szczelinowej. W propozycji firmy mieści się oprócz tego duży wybór opraw okularowych w przeróżnych stylach, zaś dla osób, które nie preferują okularów, również asortyment soczewek kontaktowych i kontaktowe soczewki kolorowe. Osoby zainteresowane wizytą w Salonie Optycznym PROMED mogą odkryć detaliczne wiadomości o profilu naszych usług na stronie www.
Kategoria:

Zmiany w DNA zarówno te, które pojawiają się podczas życia jak również te dziedziczone po przodkach odgrywają olbrzymią rolę w powstawaniu, oraz rozwoju chorób takich jak nowotwory, cukrzyca, choroby serca, choroba Alzheimera i wiele innych. Szansą na ich wyleczenie jest zidentyfikowanie genów będących ich przyczyną. Zbankowanie DNA daje szansę na prześledzenie zmian zachodzących w naszym genomie i wykrycie mutacji, które może ocalić życie.
Kategoria:

Centrum Medyczne Gamma znajdujące się w Warszawie, to wyspecjalizowana placówka służby zdrowia, oferująca zaawansowaną pomoc medyczną w wielu schorzeniach i problemach zdrowotnych. Nowoczesne wyposażenie i kompetentni, doświadczeni specjaliści ortopedzi, kardiolodzy, chirurdzy, reumatolodzy, dietetycy, specjaliści medycyny żywienia, medycyny estetycznej to gwarancja profesjonalizmu świadczonych usług. Centrum Medyczne Gamma specjalizuje się zwłaszcza w ortopedii, włączając w to ortopedię onkologiczną i dziecięcą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl