Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24334
415
3
65893

Pazera-Software - darmowe programy


 
Opis Strona z darmowymi programami komputerowymi: Free Video Downloader - pobiera filmy z YouTube, Wrzuta.pl i innych serwisów video, konwerter FLV do AVI, konwerter 3GP do AVI, konwerter MP3. Dostępnych jest także więcej konwerterów audio i video (większość bazuje na darmowym koderze FFmpeg i LAME), a także programy narzędziowe, stoper i inne.

 

Słowa kluczowe darmowe   programy   freeware   konwertery video   konwertery audio   YouTube downloader   FLV   AVI   FLV do AVI   3GP do AVI   stoper   lame   frontend   ID3V2   Tag   koder   dekoder   konwerter   MP3   anagramy   krzyżówki
Url http://www.pazera-software.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Jun 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Firma DPK System powstała w 1998 roku i specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla transportu zbiorowego, komunikacji miejskiej, transportu kołowego oraz dla kolei.

Nasze produkty skierowane są głównie do:
- przewoźników (miejskich, kolejowych),
- Zarządów Miast (wydział komunikacji),
- firm transportowych.

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszelkich norm prawnych oraz wew. ustaleń i regulaminów przedsiębiorstwa. Nasze systemy IT są stale unowocześniane z uwzględnieniem najnowszych trendów i możliwości technologicznych.
Kategoria:

Oferujemy programy do kosztorysowania Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Prowadzimy szkolenia z programu Norma. Norma STANDARD szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA STANDARD. Sklep z oprogramowaniem.
Kategoria:

AgroSoft Poland Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem funkcjonującą w specjalizacji tworzenia i wdrażania oprogramowania przeznaczonego dla specjalistycznych gałęzi rolnictwa, którymi są hodowla świń czy produkcja pasz. W nowoczesnym rolnictwie usprawnienie codziennej pracy, obniżenie kosztów produkcji, potrzebuje dostępu do efektywnych narzędzi informatycznych. Jesteśmy obecni na rynku oprogramowania dla rolnictwa od przeszło 25 lat. Proponujemy Państwu specjalistyczny program WinPig ułatwiający sprawowanie pełnej kontroli nad produkcją trzody. Moduły programu obejmują hodowlę, rozród, odchów i tucz aż do uboju. Dostarczamy również oprogramowanie do optymalizacji receptur paszowych i dawek pokarmowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
Kategoria:

Wypełnij swój PIT w ekspresowym tempie! Zdecyduj się na doskonałe rozwiązanie! Wejdź na stronę www.pitng.pl i zdobądź program. To kreator, który poprowadzi Cię przez całość prac. Nic nie będziesz musiał robić, poza wpisaniem danych. Daj szansę sobie i swojej rodzinie. Zapomnijcie o kłopotach z PITami. Zapewnijcie sobie niezawodne narzędzie. Macie je na wyciągnięcie ręki. Nie ma na co czekać. Wejdź na stronę!
Kategoria:

Firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. proponuje kontrahentom aplikację do zarządzania projektami Merito. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Gwarantujemy prostotę korzystania z aplikacji. Podstawowym założeniem przygotowanej przez nas aplikacji jest zmniejszenie czasu potrzebnego na wykonanie każdego projektu. Gwarantujemy osobom kierującym projektem sposobność monitorowania bieżącego stanu realizacji poszczególnych czynności. Proponujemy zainteresowanym klientom możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację, na której pokazane są możliwości programu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl