Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310


 
Opis Głównym przedmiotem działalności fotografa Patryka Wolańskiego jest wykonywanie fotografii weselnych. W propozycji klienci odnajdą również możliwość zrealizowania usługi zdjęciowej z sesji plenerowej oraz wielu innych okazji. Istnieje opcję wykonania usług na obszarze całego kraju a także podczas podróży na sesje ślubne. Dla klientów przygotowane zostały interesujące pakiety, które wykonywane są w atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej wyceny, według oczekiwań i potrzeb każdego klienta.

 

Słowa kluczowe fotografia ślubna katowice   fotograf ślubny śląsk   zdjęcia ślubne   fotografia ślubna   fotografia ślubna gliwice
Url http://www.patrykwolanski.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Jan 24, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
W naszej firmie zapewniamy wykonanie dla naszych klientów fotografii biznesowej. Możemy zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi począwszy od fachowego doradztwa przy realizowaniu dla naszych klientów fotografii produktowej, wizerunkowej czy modowej. Zapewniamy wykonanie zdjęć w nowoczesnym studio fotograficznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą!
Kategoria:

Foto Ars jest firmą trudniącą się fotografowaniem. Fotografowie pracujący w przedsiębiorstwie mają adekwatne wykształcenie, ukończyli bowiem fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecną ofertę przedsiębiorstwo kieruje do wszystkich klientów, którzy cenią w szczególności jakość wykonania w sprzyjającej cenie. W usłudze znajduje się fotografia z okazji ślubów, na potrzeby reklam, czy portretów. Dodatkowo firma realizuje także zlecenia na zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Interesanci mogą oprócz tego zwrócić się do firmy w celu zrobienia profesjonalnej fotografii wnętrz pomieszczeń oraz architektury.
Kategoria:

Yannkes Polska ART - agencja fotograficzna z Poznania. Profesjonalna dokumentacja fotograficzna z wydarzeń medialnych. Fotograf na konferencje prasową. Sesje zdjęciowe dla biznesu. Fotografia kongresów medycznych. Fotograf na targi poznańskie, wieczory branżowe, bankiety. Fotografia koncertowa, pokazy mody, turnieje tańca. Na zamówienie wykonujemy zdjęcia architektury dla firm.
Kategoria:

Sukcesem firmy, która opiera się na sprzedaży internetowej jest fotografia produktowa.
Tym właśnie zajmuje się firma Dobry Packshot, czyli fotografią produktową przeznaczoną do sprzedaży produktów reklamowych. Taka fotografia to doskonały sposób na to, by produkt wyróżnił się spośród tysiąca innych produktów. Celem firmy jest wyeksponowanie zalet danego produktu oraz mieszczeniu go na białym tle lub każdym innym wybranym przez klienta w taki sposób aby zachęcały do kupna.
Jeśli chcesz zwrócić uwagę na swoją firmę to zgłoś się do Dobry Packshot i umów na profesjonalną sesję reklamową.
Kategoria:

Dzień ślubu to dla narzeczonych zdarzenie o bardzo dużym znaczeniu. Odpowiednie utrwalenie tego doniosłego dnia na zdjęciach czy wideo jest więc niezwykle ważne.
Fotografia ślubna to nietypowa dziedzina. Poza odpowiednim warsztatem i doświadczeniem wymaga dużej inwencji. Jako następstwo rozpowszechnienia się fotografii cyfrowej pojawiło się wielu amatorów udających profesjonalnych fotografów ślubnych. Szczęśliwie popularna stała się praktyka zamieszczania portfolio na stronach internetowych co pozwala skutecznie ocenić doświadczenie danego fotografa. Nie ma potrzeby posiadać tutaj jakiejś specjalistycznej wiedzy, wystarczy jedynie że znajdziemy portfolio, które najbardziej nam się spodobało.
Jako że często zajmujemy się fotografią portretową potrafimy również w atrakcyjny sposób podejść do zdjęć samej Panny Młodej. Mamy duże doświadczenie również z takim rodzajem zdjęć jak fotoreportaż z przyjęcia weselnego, fotoreportaż ślubny, przygotowania przedślubne młodych, więc sprostamy wszystkim wymaganiom. Jeśli chodzi o fotoreportaż, to tutaj liczy się przede wszystkim niestandardowe podejście do kadru i dynamika wykonywanych zdjęć. Fotografia ślubna to nie tylko pozowanie, ale przede wszystkim uwiecznienie niepowtarzalności momentu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl