Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
4
65164


 
Opis Głównym przedmiotem działalności fotografa Patryka Wolańskiego jest wykonywanie fotografii weselnych. W propozycji klienci odnajdą również możliwość zrealizowania usługi zdjęciowej z sesji plenerowej oraz wielu innych okazji. Istnieje opcję wykonania usług na obszarze całego kraju a także podczas podróży na sesje ślubne. Dla klientów przygotowane zostały interesujące pakiety, które wykonywane są w atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej wyceny, według oczekiwań i potrzeb każdego klienta.

 

Słowa kluczowe fotografia ślubna katowice   fotograf ślubny śląsk   zdjęcia ślubne   fotografia ślubna   fotografia ślubna gliwice
Url http://www.patrykwolanski.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Jan 24, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Fotografia reportażowa, czyli Chrzty, Śluby oraz inne okoliczności, które chciałbyś uwiecznić wspomnieniach. Zajmuję się również fotografią kulinarną oraz krajobrazową. Robię również sesje zdjęciowe - zaręczynowe i noworodków. Zdjęcia dla ciebie i dla całej rodziny rodziny. Zobacz moje portfolio fotograficzne. Zapraszam do kontaktu szczególnie z okolic śląska
Kategoria:

Pani Jolanta Ryłko niezwykle chętnie uczestniczy w ślubach i przygotowaniach do wesela, lecz także w innych imprezach, równie podniosłych i wymagających odpowiedniej oprawy. Jej czujne oczy i zmysł estetyczny sprawiają, że zrobione przez nią fotografie pokazują całą gamę uczuć, barw, są idealnie zretuszowane i po prostu śliczne. Zdjęcia ślubne powinny być niezwykłe, toteż jeśli tylko masz możliwość, to skorzystaj z usług Jolanty Ryłko. Wybór odpowiedniego specjalisty jest niezwykle istotny, jeśli pragniesz dostać nietypowe pamiątki ze ślubu.
Kategoria:

krzysztof karkut | fotografia to strona internetowa poświęcona fotografii krajobrazowej i przyrodniczej. Znajdziesz tu przede wszystkim fotografie z regionu Beskidu Niskiego (Bieszczad) i okolic. W zbiorach znajdują się także inne ciekawe zdjęcia, np.: zwierząt czy martwej natury. Szczególnie polecam zdjęcia połonin Wetlińskiej, Caryńskiej, Bukowego Berda, potoków i strumieni.
Kategoria:

Fotografia ślubna w nowoczesnym wydaniu

Wiesz jak wygląda klasyczna sesja reporterska? Chcesz, żeby z Twojego ślubu i wesela nie umknął żaden ważny szczegół? Zdecyduj się na usługi naszej firmy i ciesz się zdjęciami ukazującymi prawdziwe emocje. Naszą najważniejszą zaletą jest praca w duecie. Dzięki temu każda zrobiona przez nas fotografia ślubna jest pełna wyrazu. Umów się z nami na spotkanie, obejrzyj dotychczasowe realizacje i opowiedz nam jakie chcesz mieć zdjęcia ślubne. Zapraszamy!
Kategoria:

Łukasz Sulka to popularny dolnośląski fotografik ślubny. Na rynku jest już od kilku lat, ma co niemiara spełnionych klientów oraz potężne doświadczenie. Fotografik ów wykonuje osobliwe reportaże z dnia wesela oraz klasyczne sesje zdjęciowe w plenerze. W pakiecie dostaną Państwo pełno zdjęć najwyższej rozdzielczości jak i cały reportaż wypalony na płyty dvd. Jest możliwość aby dotrzeć do większych miast kraju. Zapraszamy także na bloga gdzie znajdą Państwo obszerne reportaże fotograficzne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl