Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
7
65194

Partnersoft - kursy: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, MS Project...


 
Opis Organizujemy kursy i szkolenia z kosztorysowania i planowania wspomaganego komputerem. Dostarczamy oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. W ofercie: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, Harmonogram, Planista, MS Project, Sekocenbud, Buduj z głową. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe norma   norma pro   norma standard   kosztorys   kosztorysowanie   szkolenia   planowanie   harmonogram   harmonogramowanie   planista   sekocenbud   winbud  
Url http://www.partnersoft.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Apr 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Centrum Europy, renomowaną szkołę języków obcych z siedzibą w Warszawie. W ofercie Centrum znajduje się nauczanie dwudziestu sześciu języków europejskich i orientalnych, takich jak fiński, szwedzki, norweski, niderlandzki, czeski, japoński, indonezyjski, czy arabski. Jednostka zatrudnia doświadczonych i doskonale wyszkolonych metodyków, lektorów i koordynatorów, którzy zapewniają wszystkim uczącym się najwyższy poziom usług oświatowych. Ponadto Centrum proponuje również profesjonalne tłumaczenia. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych informacji na temat propozycji Centrum Europy, zapraszamy do odwiedzenia strony
Kategoria:

Profesjonalne korepetycje z chemii proponuje doświadczony w pracy z młodzieżą i dorosłymi nauczyciel z Warszawy. Działam nie tylko na terenie stolicy, również przez Internet. Pomagam przy rozwiązaniu zadań, przygotowaniu się do klasówki, zaliczenia, czy też matury. Forma odbioru zlecenia jest do ustalenia przez obie strony. Najczęściej jest to przesyłka mailem lub mms'em. Mogę także przefaksować rozwiązania zadań lub podyktować przez telefon.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo AGROSALON proponuje klientom ogromny wybór usług, wśród których klienci znajdą czynności zdobienia wnętrz kwiatami, wykonywanie ozdób weselnych, utrzymanie terenów zielonych oraz wiele innych. Dodatkowo zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu obejmującego między innymi florystyki i ogrodnictwa. Długoletni staż naszej firmy w sektorze gwarantuje doskonałą jakość proponowanych świadczeń. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami, co pozwala na elastyczne dopasowanie każdego programu do potrzeb klientów.
Kategoria:

Szanowni Państwo, nazywam się Paulina Grabowska, z wykształcenia jestem magistrem promocji zdrowia i licencjonowanym kosmetologiem. Zajmuję się również wizażem, makijażem a także jestem wykładowcą kosmetologii.Ponieważ kosmetyka to moja pasja, postanowiłam stworzyć miejsce, w którym będą czuli się Państwo wyjątkowo.Mój gabinet specjalizuje się w zabiegach odnowy organizmu opartych na profesjonalnych i naturalnych produktach. Ciało i umysł mogą zatrzymać się na chwilę, odpocząć i zregenerować siły do dalszego funkcjonowania.Do mojej pracowni zapraszam również osoby pragnące poznac tajniki zawodu kosmetyczki. Na kursach i szkoleniach kosmetycznych nauczycie się Państwo nowego zawodu, a osoby już pracujące w tej profesji poszerzą i udoskonalą swoją wiedzę.Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Łodzi przy ulicy Jaspisowej 33.
Kategoria:

Firma zajmuje się opracowywaniem instrukcji ppoż, prowadzeniem kursów pożarowych. Obszar naszej działalności to lubelskie i województwa ościenne. Atrakcyjne ceny wyróżniają nas spośród konkurencji. Dołącz do szerokiego grona usatysfakcjonowanych firm. Aby sprawdzić naszą ofertę należy wejść na stronę firmy. Napewno zaskoczymy Państwa nie tylko gamą usług ale przede wszystkim wysoką jakością wykonanych przedsięwzięć.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl