Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Partnersoft - kursy: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, MS Project...


 
Opis Organizujemy kursy i szkolenia z kosztorysowania i planowania wspomaganego komputerem. Dostarczamy oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. W ofercie: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, Harmonogram, Planista, MS Project, Sekocenbud, Buduj z głową. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe norma   norma pro   norma standard   kosztorys   kosztorysowanie   szkolenia   planowanie   harmonogram   harmonogramowanie   planista   sekocenbud   winbud  
Url http://www.partnersoft.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Apr 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Strona zawierająca wiadomości z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Czytając zawarte na stronie informację zapoznamy się z zasadami zachowania się w przypadku zagrożenia pożarowego, sposobach ewakuacji z budynku zagrożonego, metodach alarmowania oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Po lekturze na pewno poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ta strona jest uzupełnieniem procedur tam zawartych.
Kategoria:

Jeśli masz kurs operator koparki, bądź kurs obrabiarek numerycznych CNC, to skontaktuj się z nami. Proponujemy stanowisko pracy na dogodnych warunkach. Gwarantujemy ciekawe miejsce pracy, jak również niezwykle satysfakcjonujące zarobki. Gwarantujemy, że z naszą firmą praca będzie przyjemnością. Otworzyliśmy drzwi do kariery wielu osobom. Zapraszamy do nas i ciebie. Rozpocznij z nami pracę, a nie pożałujesz. oczekujemy na twoja aplikację z otwartymi rękami. Złóż ją sam, albo wysyłając do nas maila. Z pewnością się z tobą skontaktujemy.
Kategoria:

London School of Make-up jest szkołą makijażu, wizażu i stylizacji w Katowicach, zarówno dla profesjonalistów jak i klientów indywidualnych. Oferujemy przedłużanie rzęs, wizaż, kursy makijażu, nowa technika przedłużania rzęs, makijaże ślubne Katowicach i na Górnym Sląsku
Kategoria:

Zapisując się na szkolenia przeprowadzane przez CEDOZ zainteresowani będą mieli okazję wzbogacić swój zakres wiedzy dotyczący rachunkowości i księgowości. Firma posiada bowiem bogatą ofertę kursów, z których skorzystać mogą zarówno pracownicy stanowisk kadrowych, jak też osoby, które szybko potrzebują się przekwalifikować. Z oferty szkoleń skorzystać mogą także osoby bez pracy, oferowane są także kursy w formie korespondencyjnej. Na koniec kursów uczestnicy otrzymują ważne certyfikaty, które dokumentują ich umiejętności jak i nadają właściwe kody zawodów. Posiadacze firm mogą sami ułożyć ścieżkę edukacyjną pracowników.
Kategoria:

Warszawska Szkoła Kierowców OLKA oferuje możliwość uczestnictwa w kursie nauki jazdy na kategorię A a także B. Nasza szkoła ma swoje oddziały w stolicy oraz w Pruszkowie. Gwarantujemy bardzo dużą skuteczność w zdawaniu egzaminów przez naszych kursantów. Instruktorami są młodzi ludzie o świetnych umiejętnościach. Kursanci mają do dyspozycji kilka samochodów, które są w dobrym stanie technicznym. Do wyboru są samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ponadto oferujemy lekcje dodatkowe, które mają na celu jeszcze lepsze wyszkolenie klienta do egzaminu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl