Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Partnersoft - kursy: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, MS Project...


 
Opis Organizujemy kursy i szkolenia z kosztorysowania i planowania wspomaganego komputerem. Dostarczamy oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. W ofercie: Norma Pro, Norma Standard, AutoCAD, Harmonogram, Planista, MS Project, Sekocenbud, Buduj z głową. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe norma   norma pro   norma standard   kosztorys   kosztorysowanie   szkolenia   planowanie   harmonogram   harmonogramowanie   planista   sekocenbud   winbud  
Url http://www.partnersoft.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Apr 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Szukasz dobrego miejsca w Poznaniu do nauki jazdy? Chcesz uczyć się z najlepszymi? Postaw na Ośrodek Szkolenia Kierowców Pegaz, który od wielu już lat kształci kierowców. Doskonałe wyniki zdawalności, instruktorzy najlepsi w mieście i oczywiście niskie ceny. Zapraszamy zatem serdecznie do zapoznania się z tym wszystkim co przygotował OSK Pegaz, na pewno skorzystasz
Kategoria:

Szanowni Państwo, nazywam się Paulina Grabowska, z wykształcenia jestem magistrem promocji zdrowia i licencjonowanym kosmetologiem. Zajmuję się również wizażem, makijażem a także jestem wykładowcą kosmetologii.Ponieważ kosmetyka to moja pasja, postanowiłam stworzyć miejsce, w którym będą czuli się Państwo wyjątkowo.Mój gabinet specjalizuje się w zabiegach odnowy organizmu opartych na profesjonalnych i naturalnych produktach. Ciało i umysł mogą zatrzymać się na chwilę, odpocząć i zregenerować siły do dalszego funkcjonowania.Do mojej pracowni zapraszam również osoby pragnące poznac tajniki zawodu kosmetyczki. Na kursach i szkoleniach kosmetycznych nauczycie się Państwo nowego zawodu, a osoby już pracujące w tej profesji poszerzą i udoskonalą swoją wiedzę.Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Łodzi przy ulicy Jaspisowej 33.
Kategoria:

Strona dotyczaca kursów Tradycyjnej Medycyny Chinskiej / Akupunktury. Przedstawia program szkolenia opartego na zaleceniach Swiatowej Organizacji Zdrowia dotyczacych ksztalcenia akupunkturzystów.Zawiera równiez propozycje podreczników niezbednych do opanowania teorii TMCh, jak i przydatne linki do zagranicznych portali o tej tematyce.
Kategoria:

GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM naszej działalności jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców tak aby pozytywna opinia o nas była przekazywana dalej do rodziny, znajomych.

CHCEMY UMACNIAĆ naszą pozycję rynkową poprzez WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PARTNERSKIE STOSUNKI Z NASZYMI ADEPTAMI ORAZ INNOWACYJNOŚĆ.

Stworzyliśmy platformę dzięki której kursanci bez BEZ WYCHODZENIA Z DOMU (za pomocą naszej strony www)będą mogli zapisać się na kurs a później również na jazdy. Każdy z naszych uczniów dostanie indywidualne hasło dostępu do tych usług.

NOWOŚCIĄ jest również chęć zbliżenia naszym kursantom ZASAD PONADPROGRAMOWEGO DOSKONALENIA JAZDY ORAZ PRAWIDŁOWEGO REAGOWANIA W SYTUACJACH NIEPRZEWIDZIANYCH.

NASZA KADRA INSTRUKTORSKA to ludzie w różnym wieku, są osoby z 30 letnim stażem w zawodzie instruktora, były egzaminator państwowy, były policjant, osoby udzielające się w motor sporcie. Są też młodzi ambitni i dynamiczni instruktorzy którzy niczym nie ustępują tym doświadczonym.
Kategoria:

Wadowickie przedsiębiorstwo "Ochrona Pracy" sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych, doradztwie, szkoleniach oraz w badaniu i mierzeniu warunków panujących w miejscu pracy. Zakres naszej działalności obejmuje zagadnienia BHP, obsługi kadrowo-księgowej oraz obsługi przedsiębiorstw transportowych. Korzystając z naszych usług, klient samoczynnie przenosi na nas odpowiedzialność za umówiony zakres prac. Proponujemy każdorazowo terminową i profesjonalną obsługę, która zapewniona jest przez zatrudnionych fachowców z dużym bagażem doświadczeń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl