Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
12
65081

Parkiety tradycyjne, ozdobne i pałacowe - Okoń Parkiety


 
Opis Firma Okoń Parkiety jest producentem parkietów tradycyjnych ozdobnych i pałacowych. W ofercie posiada różnorodne wzory z wielu gatunków drewna. Realizuje indywidualne projekty.
Oferujemy kilkadziesiąt pięknych wzorów parkietu z wielu różnych gatunków drewna. Na Państwa życzenie wykonamy parkiety klasyczne, nowoczesne, artystyczne i pałacowe. Realizujemy również indywidualne projekty.

Zapewniamy najwyższy poziom produkcji, bezpłatną pomocy architekta przy doborze wzoru, dostarczenie wszystkich materiałów do ułożenia parkietu , najwyższej klasy fachowe ułożenie i wykończenie podłóg.
Oferujemy bardzo przystępne ceny

 

Słowa kluczowe parkiet   parkiety   parkiety ozdobne   parkiety tradycyjne   parkiety ozdobne   parkiety pałacowe   podłogi pałacowe   mieszkania   pałace   parkietowa   klepka   klepki   klepka parkietowa   mozaika   podloga   podlogi   podłoga   podłogi   deski   posadzka   posadzki   mat
Url http://www.parkietytradycyjne.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Sep 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Obecne ogrodzenia betonowe to na ogół ażurowe a w istocie nowatorskie kompozycje, ochoczo używane do ogrodzenia posiadłości prywatnych po obiekty przemysłowe. Ogrodzenia z betonu, cechują się ogromną trwałością i funkcjonalnością a przy tym są dosyć często solidne i estetyczne. Mają znaczną odporność na wpływ czynników atmosferycznych, dają się prędko zmontować i postawić w wyznaczonym miejscu. Posiadamy postępowy zakład produkcyjny jak również mamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę techniczną. Świadczymy też usługi w zakresie montażu ogrodzeń zgodnie z życzeniem klienta.
Kategoria:

DD Pedestals: podpory tarasowe, system wsporników regulowanych do podpierania i poziomowania posadzek. Podłogi podniesione - profesjonalne poziomowanie podłóg i poziomowanie legarów. Wsporniki regulowane i wsporniki tarasowe zaprojektowane by poziomowanie tarasów, legarów i poziomowanie podłóg było proste. Zapraszamy po wsporniki tarasowe, podpory śrubowe - poziomowanie tarasów, podłóg i pozimowanie legarów.
Kategoria:

Firma Aczer to m.in. hurtownia stali oferująca wyroby hutnicze najlepszych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Współpracujemy z hutami w całej Europie, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen jak i asortymentu. Naszymi głównymi produktami są blachy trudnościeralne marki Hardox, stosowane w lemieszach, sitach, przesiewaczach, ślizgach i innych elementach podlegających zużyciu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.
Kategoria:

Zapraszamy do Business Beskid – wysokiej renomy hurtowni z galanterią betonową oraz najlepszymi płytami tarasowymi w Pszczynie. Zapewniamy solidne kamienie ozdobne oraz niezawodną kostkę brukową w Bielsku. Jesteśmy dystrybutorem na rozległą skalę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz sto procent niezawodności naszych usług. Dodatkowo umożliwiamy również profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Alfapanel ma dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w proponowaniu systemów opartych o konstrukcje stalowe. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą między innymi blachy trapezowe, płyty warstwowe, płyty izolacyjne i wiele innych interesujących produktów. Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Oferujemy kontrahentom sposobność wykonania projektu, zamówienia i przywozu konkretnych materiałów a także wykonania określonych konstrukcji i ich późniejszego serwisowania. Zapewniamy świetną klasę świadczeń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl