Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
18872
415
1
64190

Parafia Niepolalanego Serca Maryi w Radlinie Głożynach


 
Opis Internetowa strona parafii Niepokalanego Serca Maryi w Radlinie Głożynach,
diecezja katowicka, dekanat niedobczycki. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące porządku nabożeństw, sakramentów, historii parafii a także bieżące informacje: intencje i ogłoszenia. Serce naszej Niebieskiej Matki pełne jest dobroci, miłosierdzia, zrozumienia dla ludzkiej słabości.
Pragnieniem Serca Maryi jest, aby każdy człowiek zbliżył się do Boga. To pragnienie determinuje Jej misje i tajemnice macierzyństwa w świecie i w Kościele: Maryja nieustannie zaprasza nas do zmiany życia, do nawrócenia.

 

Słowa kluczowe parafia głożyny   parafia glozyny   głożyny   glozyny niepokalanego serca Maryi   radlin - głożyny parafia   parafia radlin glozyny   parafia radlin-głożyny   Ogłoszenia Parafialne   Intencje   Kancelaria   Ministranci   Msze św
Url http://www.glozyny.katowice.opoka.org.pl/
Kategorie Inne > Religie
Data wpisu Dec 3, 2010
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Religie
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów. oferujemy transport, przechowywanie i kremację zwłok z należytym im szacunkiem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług zakładu pogrzebowego KOSMALIA Halina i Marek. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż załatwienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem może być dla Państwa w tym czasie trudne, dlatego też gwarantujemy pomoc w otrzymaniu zasiłku pogrzebowego, a także załatwiamy wszelakie formalności w Państwa imieniu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W ofercie Mamy trumny, wieńce, klepsydry - słowem, wszystko, co niezbędne jest do kompleksowej organizacji ceremonii. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Polski Serwis Informacyjny poświęcony fenomenowi Medziugorja. Medziugorje to miejsce w którym od ponad 30 lat trwają domniemane objawienia Matki Bożej Królowej Pokoju. Według świadectw widzących są to ostatnie objawienia Matki Bożej na ziemi. Serwis ma na celu przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących tego fenomenu oraz orędzi Matki Bożej. Odwiedzaj nas często, zachęcamy do wnikliwego czytania orędzi.
Kategoria:

Biuro usług pogrzebowych Bielany ma w swojej ofercie również szeroką gamę akcesoriów pogrzebowych. Oferujemy między innymi duży wybór kondolencyjnych wieńców kwiatowych w różnych kształtach i rozmiarach, wiązanek kwiatowych, stroików kwiatowych zarówno na trumnę jak i podkówek otaczających urnę. Wszystkie akcesoria funeralne oferujemy w przystępnych cenach.
Kategoria:

Katolicki Sklep Internetowy Liturgiczny.pl to największy sklep z dewocjonaliami w sieci. W swojej ofercie ma ponad 3000 produktów a wśród nich: monstrancje, tabernakula, dewocjonalia, obrazy religijne, książki katolickie. Polecamy także oferowane w promocyjnych cenach pamiątki chrztu świętego, pamiątki bierzmowania. Oferujemy szeroki wybór prezentów na ślub, pierwszą komunię święta a także urodziny, prymicje.
Kategoria:

Doświadczony i solidny producent oferuje trumny kremacyjne służące do spopielania zwłok. Wytwarzane są z różnych gatunków drewna lub kartonu, wewnątrz posiadają miękką wyściółkę z tkaniny. Mogą one być w rozmiarach i modelach w zależności od potrzeb zamawiającego.
Dostępne są też urny kremacyjne do przechowywania prochów: drewniane, metalowe, ceramiczne lub granitowe. Pokrywy są zamykane hermetycznie.

W sprzedaży jest szeroki asortyment, producent gwarantuje przystępne ceny i krótki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy zakłady pogrzebowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl