Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64899


 
Opis Specjalizujemy się na polskim rynku w realizowaniu produkcji wysokogatunkowych nasion traw. Dostarczamy naszym klientom zarówno zwykłe mieszanki traw, materiał siewny oraz specjalistyczne mieszanki traw. Jesteśmy w stanie stworzyć na indywidualne zamówienie określone mieszanki traw zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy mieszanki traw zarówno w ramach sprzedaży hurtowej oraz sprzedaży detalicznej. Jesteśmy również producentem mieszanek traw oraz zajmujemy się skupem traw. Gwarantujemy naszym klientom fachowe wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie realizowania zamówień. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe trawy   mieszanki traw   centrala nasienna   nasiona
Url http://cnpietrzak.pl/kontraktacja,4,pl.html
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Feb 16, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Wino hiszpańskie, delikatne oliwy oraz delikatesy – tym pragniemy skusić naszych Klientów. Spośród wymienionych zaś, najważniejsze w naszym sklepie są delikatne i aromatyczne wina hiszpańskie. Zapraszamy do skorzystania z naszej intratnej oferty, w której nie zabraknie ani win, ani niezbędnych informacji ich dotyczących. Dobre wina, to przede wszystkim te, które odpowiednio długo leżakowały i takie właśnie znajdziecie Państwo w sklepie Same dobre wina. Wybrane wina dostarczamy w ciągu zaledwie 48 godzin. W ofercie posiadamy wina dzielone ze względu na kolor, smak oraz region. Polecamy wina białe, czerwone oraz różowe, słodkie i półsłodkie a także wytrawne i półwytrawne. Zapraszamy do odwiedzenia witryny naszego sklepu już dziś.
Kategoria:

KAKADO to jedyny tak fachowy dystrybutor papieru i materiałów poligraficznych. W naszym asortymencie wyszukają Państwo: papiery ozdobne, kartony ozdobne, papiery poligraficzne. Zajmujemy się również dystrybucją maszyn introligatorskich i niezbędnych do nich materiałów. Jesteśmy firmą, która bez ustanku poszerza swój produkty o najnowsze towary, które mogą one być dostępne w naszym sklepie.
Kategoria:

Oferujemy okulary korekcyjne, które są starannie wykonane, według surowych norm jakości. Posiadamy wielki wybór produktów w naszej ofercie w salonie stacjonarnym w Kędzierzynie-Koźle. Najbardziej znane marki które promujemy to Interojo, Johnson & Johnson, Koh. Priorytetem naszej firmy optycznej jest zadowolenie wszystkich naszych klientów. Sprzedajemy również niezawodne etui na okulary wytwarzane z wysokiej jakości materiałów i tworzyw sztucznych.
Kategoria:

Najwyższa jakość usług oraz skup i sprzedaż 23 walut - tylko u nas! Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty, którą przygotował Kantor Cent Exchange z siedzibą we Wrocławiu. Istniejemy od 1989 r. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie i bogatą wiedzę, jake predysponują nas do tego, żeby określić się jako wiarygodny oraz solidny partner. Troszczymy się o najwyższą jakość obsługi i zagwarantowanie Zleceniodawcy komfortowych warunków kooperacyj. Posiadamy specjalnie dostosowane do obsługi klientów pomieszczenie. Oprócz tego, oferujemy negocjacje cen! Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzin witryny internetowej.
Kategoria:

Firma GREKOS zlokalizowana w Bojszowach (województwo śląskie) proponuje różnorodny wybór urządzeń odstraszających różnego rodzaju gryzonie, insekty, ptaki m.in. myszy, kuny, szczury, krety, karaluchy oraz pająki. Znajdziecie tu efektywne sposoby na uporanie się z dokuczliwymi komarami, oferta obejmuje siatki okienne, odstraszacze w sprayu - mugga. Co więcej w asortymencie znajdziecie Państwo jeszcze urządzenia służące polepszeniu jakości życia, w tym: oczyszczacze powietrza, nawilżacze ( w tym także rekomendowany nawilżacz TRIADA), urządzenia do jonizacji wody oraz powietrza, ozonatory. Firma oferuje szeroki asortyment gazów obronnych, w tym gazy pieprzowe i generatory gazów na psy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie. Gwarantujemy szybką, sprawną wysyłkę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl