Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694


 
Opis Specjalizujemy się na polskim rynku w realizowaniu produkcji wysokogatunkowych nasion traw. Dostarczamy naszym klientom zarówno zwykłe mieszanki traw, materiał siewny oraz specjalistyczne mieszanki traw. Jesteśmy w stanie stworzyć na indywidualne zamówienie określone mieszanki traw zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy mieszanki traw zarówno w ramach sprzedaży hurtowej oraz sprzedaży detalicznej. Jesteśmy również producentem mieszanek traw oraz zajmujemy się skupem traw. Gwarantujemy naszym klientom fachowe wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie realizowania zamówień. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe trawy   mieszanki traw   centrala nasienna   nasiona
Url http://cnpietrzak.pl/kontraktacja,4,pl.html
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Feb 16, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Hurtownia Wentylacyjna Pefra działająca na terenie Wrocławia, od początku swojej aktywności, specjalizuje się w sprzedaży, hurtowej i detalicznej elementów instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej. W jej bogatej i różnorodnej ofercie, odnajdą Państwo, między innymi, akcesoria do klimatyzacji, sprzęt montażowe, aparaty grzewczo instalacyjne, centrale klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, izolacje techniczne, kanały i kształtki okrągłe, wentylatory, nagrzewnice, akcesoria elektryczne, kurtyny powietrza oraz nawietrzaki podokienne. Nasi interesanci mogą liczyć na doświadczoną obsługę w obszarze kompletacji dostawy instalacji i doradztwa technicznego. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

Kiedy w 1993 roku Alicja i Bogdan Król oraz Grażyna i Władysław Król urządzali swoją firmę P.W. ALGRA-KRÓL, od razu wiedzieli w jakiej branży chcą funkcjonować. W swoich postanowieniach pozostają konsekwentnie od lat, zdobywając coraz to nową wiedzę, znajomość rynku i doświadczenie. A zajmują się hurtową sprzedażą artykułów elektrycznych. Znani są z najlepiej wyekwipowanego magazynu w wyroby Legrand. Dla kontrahentów przygotowali duży wybór kabli i przewodów, osprzętu kablowego, rur, osłon i kanałów kablowych, szaf, rozdzielnic, obudów, oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. Proponują też oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe, aparaturę modułową, styczniki, rozłączniki, transformatory, zasilacze, a także osprzęt odgromowy i przepięciowy. Firma ma siedzibę w Bydgoszczy, ale działalność prowadzi na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Składane u nich zlecenia rozwożone są transportem własnym, dostarczane bezpłatnie do klientów. Wyroby marki Legrand P.W. ALGRA-KRÓL rozprowadza na terenie całej Polski, wysyłając je do nabywców firmą kurierską. Szczegóły oferty znajdują się na stronie:
Kategoria:

Jesteśmy producentem delikatesowych przetworów ze śledzia, łososia i owoców morza. Naszą specjalnością są sosy i zalewy smakowe do ryb. Produkowny asortyment to głównie marynaty ze śledzia, filety śledziowe w sosach i olejach, sałatki rybne oraz owoce morza. Istotny udział w naszej ofercie mają ryby wędzone - makrela, łosoś, pstrąg, halibut.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SPAW - Technika Spawalnicza. Firma prowadzi działalność w Tychach i zajmuje się dostarczaniem na rynek sprzętu oraz akcesoriów spawalniczych. Przeprowadzamy także cały zakres prac spawalniczych gwarantując wysoki poziom wykonanej usługi. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku uzyskaliśmy zaufanie klientów. Przystąpiliśmy też do programu Rzetelna Firma, co czyni nas wiarygodnym partnerem handlowym dla obecnych i przyszłych kontrahentów. Proponujemy również profesjonalne doradztwo dotyczące doboru technologii, urządzenia, lub stosowanych materiałów do spawania. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:

Poszukujesz wysokiej jakości odzieży roboczej, takiej jak buty, nakrycie głowy, lub także ogrodniczki? Pragniesz mieć pewność, że powstała z wysokich jakościowo surowców, i zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowników? Firma MS Plus to prawdziwy specjalista w tym zakresie. Firma powstała w 1991 roku, od tamtej pory ciągle się rozwija i rozszerza swoją ofertę. Odnajdziesz w niej odzież roboczą, ostrzegawczą, oraz ochronną, która doskonale sprawdzi się w wielu przeróżnych branżach, od gastronomii, przez budownictwo, do usług. Dzięki wyjątkowej rozpiętości tej oferty każdy bez trudu odnajdzie optymalne rozwiązanie, odpowiednie do specyfiki danej pracy. Więcej szczegółów na stronie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl