Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20607
415
5
64948


 
Opis Specjalizujemy się na polskim rynku w realizowaniu produkcji wysokogatunkowych nasion traw. Dostarczamy naszym klientom zarówno zwykłe mieszanki traw, materiał siewny oraz specjalistyczne mieszanki traw. Jesteśmy w stanie stworzyć na indywidualne zamówienie określone mieszanki traw zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy mieszanki traw zarówno w ramach sprzedaży hurtowej oraz sprzedaży detalicznej. Jesteśmy również producentem mieszanek traw oraz zajmujemy się skupem traw. Gwarantujemy naszym klientom fachowe wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie realizowania zamówień. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe trawy   mieszanki traw   centrala nasienna   nasiona
Url http://cnpietrzak.pl/kontraktacja,4,pl.html
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Feb 16, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Mobilność jest istotnym aspektem jakości życia. Nie powinna być ona ograniczona dla nikogo. Schodołazy dla osób niepełnosprawnych pomagają im poruszać się swobodnie po domu a także poza jego obrębem. Schodołazy gąsienicowe powalają zarówno na pokonanie barier jakimi są schody a także krawężniki. Opatentowana kinematyka wspinania praktycznie przejmuje proces wspinania. Dzięki czemu opiekun nie musi wkładać zbyt dużo wysiłku w pomoc.
Kategoria:

Jeżeli potrzebują Państwo aktualnie wysokiej klasy tkanin obiciowych to proponujemy zapoznać się z propozycją hurtowni tkanin obiciowych Mati. Nasza hurtownia tkanin mieści się w Swarzędzu. Dbamy o kompetentną obsługę każdego z naszych klientów. Gwarantujemy korzystną cenowo propozycję oraz bogatej i wysokiej jakości artykuły. Wszelkie zapytania, dotyczące rodzajów produktów oraz cen prosimy kierować do nas telefonicznie bądź elektronicznie. Zapraszamy także do kontaktu z obsługą, bezpośrednio w hurtowni. Informujemy klientów, iż zakupią u nas tkaniny, między innymi takie jak: Amelia, Andre, Antyk, Arabeska, Berke, Bolero, Dafne, Diabolo, Dubaj, Elefant, Esteban, Gobi, HC, Hudson, Irys, King, Laczyn, Lara, Lemans, Logos, Markos, Megan, Nubuk, Piano i wiele innych. Więcej wiadomości na witrynie.
Kategoria:

NORDKRUSZ jest firmą świadczącą usługi w zakresie serwisu maszyn budowlanych, oraz oferującą części zamienne i materiały eksploatacyjne. Zespół tworzący firmę od 1996 r. związany jest z branżą budowlaną i pragnie Państwa wspierać swoim doświadczeniem i zaoferować najwyższy poziom usług i współpracy.
Firma obecnie współpracuje z kopalniami odkrywkowymi: kruszyw, węgla brunatnego i przedsiębiorstwami budowlanymi o różnej specjalizacji. Oferujemy serwis i części zamienne między innymi do maszyn takich jak:
Caterpillar , Komatsu, Volvo, Liebherr, JCB, Hanomag, Case, Atlas, O&K, Stalowa Wola, Waryński.
Szanujcie swój czas i sprawdźcie nas!
Kontakt: biuro@nordkrusz.pl
tel. 601-996-396
Kategoria:

Jesteśmy wiodącym sklepem internetowym, który w swojej ofercie posiada wiele różnorodnych znaczków pocztowych. Budowanie swojej kolekcji tego typu produktów z naszą pomocą jest bardzo komfortowe i korzystne dla wszystkich osób. Nasz sklep filatelistyczny daje dostęp do znaczków zarówno popularnych jak i bardzo rzadkich, które są naprawdę trudno dostępne. Każdy pasjonat znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Odnajdzie takie znaczki, które w dużym stopniu urozmaicą każdy klaser i podniosą wartościowość posiadanej kolekcji.
Kategoria:

To ogromne przedsiębiorstwo zajmuje się w większości przypadków odpowiednim magazynowaniem produktów i ich późniejszą dystrybucją po sklepach spożywczych na terenie województwa Śląskiego. Duża liczba produktów spożywczych sprawia, że klienci często wybierają nasze usługi. Ze względu na wysoką jakość jesteśmy partnerem handlowym u większości przedsiębiorstw spożywczych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl