Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028


 
Opis W kancelarii prawnej Paweł Oziębłowski zajmujemy się wszystkimi dziedzinami prawa, świadcząc usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm (zarówno tych małych, jak i większych korporacji). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do tego, żeby reprezentować klienta przed sądem oraz innymi urzędami, jesteśmy też w stanie pomóc przy każdym problemie prawnym – w razie czego kontaktujemy się ze współpracującymi z nami specjalistami z konkretnych dziedzin, przy pomocy których opracowujemy najlepszą dla klienta strategię.
Nie bawimy się w półśrodki – korzystamy ze wszystkich dostępnych możliwości, żeby nasz klient był zadowolony z rozwiązania sprawy. Mamy świadomość tego jak ważna jest opinia klienta – gdy jest pozytywna, istnieje szansa, że klient jeszcze do nas wróci lub poleci naszą kancelarię znajomym czy rodzinie. Jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów już nam zaufało i mamy nadzieję, że liczba ta będzie systematycznie rosnąć – w ten właśnie sposób buduje się reputację.

 

Słowa kluczowe kancelaria   prawo   prawnik   adwokat   sąd   ustawy  
Url http://ozieblowski.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Strona internetowa kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Głogowie. Na stronie szczegółowo przedstawione zostały w poszczególnych działach obszary praktyki kancelarii. Wyróżnione zostały takie pola jak: sprawy rodzinne, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy z zakresu prawa prawa nieruchomości, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna przedsiębiorców. Ponadto na stronie zawarte są również dane kontaktowe.
Kategoria:

Osoby, które szukają wiarygodnych informacji dotyczących prawa spadkowego mogą znaleźć je na blogu zachowek.biz.pl. Blog prowadzony jest przez wrocławskiego adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się w prawie spadkowym, posiada również indywidualną kancelarię prawną we Wrocławiu. Adwokat trudni się prowadzeniem spraw sądowych, w tym między innymi z obszaru stwierdzenia nabycia spadku, oferuje też fachowe porady w tym zakresie. Odwiedzający stronę mogą również skorzystać z formularza mailowego i skorzystać z bezpłatnej porady prawnej online, albo też porozumieć się z adwokatem telefonicznie.
Kategoria:

Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź z Lublina specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za błąd lekarski. Nasza oferta skierowana jest do osób, które zostały poszkodowane w wyniku popełnionego przez lekarzy błędu. Nasi specjaliści udzielą klientom darmowej rady wstępnej a także mogą przedstawić prognozę możliwego do uzyskania odszkodowania. Oferowana przez nas pomoc umożliwi skuteczne egzekwowanie należnych kwot. Z naszymi prawnikami mogą Państwo skontaktować się osobiście, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego prowadzi swoje oddziały w Warszawie i Krakowie. Kardynalny obiekt naszej działalności to zabieganie o interesy petenta oraz wybranie najlepszej drogi obrony w kazusie jak ten popadnie w jakiekolwiek zatargi z naszym prawem. Prowadzimy fachowe doradztwo w obszarze prawa karnego, zaś każdy klient i jego casus jest analizowany indywidualnie. Zgłoś się do naszej Kancelarii po pomoc w wypadku aresztu, ewentualnie zatrzymania przez Policję. Jeżeli wywołasz wypadek drogowy, lub zostałeś aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, również niezbędna będzie pomoc adwokata. Pomożemy Ci dodatkowo o ile padłeś ofiarą oszustwa, albo kradzieży. Kancelaria Żakiewicz posiada także ogromne doświadczenie w kierowaniu spraw związanych z wyrządzeniem przewinień przeciw zdrowiu. Przynależy tu wyliczyć takie sytuacje jak awantury i pobicia, uszczerbek na zdrowiu, narażenie na zagrożenie, aborcja, bądź nieumyślne spowodowanie śmierci, a też zabójstwo. Zajmujemy się też przestępstwami gospodarczymi i korupcyjnymi. Jesteśmy ogromnie elastyczni, natomiast dobro klienta jest dla nas najważniejsze
Kategoria:

Specjalizacją naszej Kancelarii jest dochodzenie odszkodowań.
Osobom poszkodowanym zapewniamy kompleksową obsługę w postępowaniu likwidacyjnym jak również podczas ewentualnego procesu.
Wypracowane narzędzia, ludzkie podejście i znajomość prawa to trzy filary, na których opieramy pomoc jaką oferujemy naszym Klientom.

Szybko i skutecznie uzyskamy dla Państwa odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

INFOLINIA 801 000 130

Solace sp. z o.o.
Ul. Księdza Robaka 1
80-119 Gdańsk
tel. +48 58 746-92-95
kom. +48 510 17-42-87 / +48 517 45-33-85
fax.+48 58 739-12-35
biuro@solace.pl

Biuro czynne od poniedziałku do czwartku
w godzinach 10:00 – 18:00
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl