Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
84
64952


 
Opis W kancelarii prawnej Paweł Oziębłowski zajmujemy się wszystkimi dziedzinami prawa, świadcząc usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm (zarówno tych małych, jak i większych korporacji). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do tego, żeby reprezentować klienta przed sądem oraz innymi urzędami, jesteśmy też w stanie pomóc przy każdym problemie prawnym – w razie czego kontaktujemy się ze współpracującymi z nami specjalistami z konkretnych dziedzin, przy pomocy których opracowujemy najlepszą dla klienta strategię.
Nie bawimy się w półśrodki – korzystamy ze wszystkich dostępnych możliwości, żeby nasz klient był zadowolony z rozwiązania sprawy. Mamy świadomość tego jak ważna jest opinia klienta – gdy jest pozytywna, istnieje szansa, że klient jeszcze do nas wróci lub poleci naszą kancelarię znajomym czy rodzinie. Jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów już nam zaufało i mamy nadzieję, że liczba ta będzie systematycznie rosnąć – w ten właśnie sposób buduje się reputację.

 

Słowa kluczowe kancelaria   prawo   prawnik   adwokat   sąd   ustawy  
Url http://ozieblowski.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Jeżeli poszukujemy fachowej porady prawnej, powinniśmy szybko zgłosić się do najlepszego radcy prawnego. Jednym z nich jest Teresa Loga, która pomogła wielu ludziom z problemami dotyczącymi prawa. Warto odwiedzić jej oficjalną stroną, aby na własne oczy przekonać się o szerokim polu działania. Jej oferta wyróżnia się spośród innych radców prawnych, którzy nie traktują każdego klienta indywidualnie.
Kategoria:

Kancelarię Prawną Aleksandra Koźlińska cechuje sprawna i efektywna obsługa prawna z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Radcy prawni gwarantują kompletną pomoc przy dokonywaniu optymalnych i skutecznych rozwiązań w zakresie doradztwa prawnego, przy sporządzaniu pism na potrzeby procesów oraz konkretnych umów. Reprezentacja w zastępstwie klienta przed sądami powszechnymi, cywilnymi, rodzinnymi i gospodarczymi należy do zadań prawników z kancelarii Aleksandry Koźlińskiej. Firma świadczy również pomoc przy postępowaniach dotyczących uzyskania rozwodu kościelnego z zakresu prawa kanonicznego. Oprócz spotkań umawianych wcześniej w biurze kancelarii, klienci mogą skorzystać z porady prawnej online dzięki znajdującemu się w witrynie internetowej formularzowi. Klienci mogą także otrzymać poradę prawną telefonicznie i pocztą elektroniczną.
Kategoria:

Wybierając doradztwo prawne w Oświęcimiu warto postawić na jakość i skuteczność. Kancelaria prawna prowadzona przez Monikę Śmigielską pomoże Ci w różnego typu sprawach dotyczących prawa cywilnego - gospodarczego, rodzinnego, spadkowego i innych. Dla przedsiębiorców adresowana jest między innymi obsługa sektora finansów publicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Adwokaci i radcowie prawni. Udzielamy porad prawnych (także online), opinii prawnych, zakładamy podmioty gospodarcze, obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, rodzinne. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:

Woźniak - kancelaria prawna Poznań, woj. Wielkopolskie. Dochodzenie odszkodowań. Adwokat Poznań, radca prawny Marcin Woźniak - obszar działania to Poznań oraz cała Wielkopolska. Prawnik serdecznie zaprasza - odszkodowania Poznań, województwo Wielkopolskie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl