Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
8
64995


 
Opis W kancelarii prawnej Paweł Oziębłowski zajmujemy się wszystkimi dziedzinami prawa, świadcząc usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm (zarówno tych małych, jak i większych korporacji). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do tego, żeby reprezentować klienta przed sądem oraz innymi urzędami, jesteśmy też w stanie pomóc przy każdym problemie prawnym – w razie czego kontaktujemy się ze współpracującymi z nami specjalistami z konkretnych dziedzin, przy pomocy których opracowujemy najlepszą dla klienta strategię.
Nie bawimy się w półśrodki – korzystamy ze wszystkich dostępnych możliwości, żeby nasz klient był zadowolony z rozwiązania sprawy. Mamy świadomość tego jak ważna jest opinia klienta – gdy jest pozytywna, istnieje szansa, że klient jeszcze do nas wróci lub poleci naszą kancelarię znajomym czy rodzinie. Jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów już nam zaufało i mamy nadzieję, że liczba ta będzie systematycznie rosnąć – w ten właśnie sposób buduje się reputację.

 

Słowa kluczowe kancelaria   prawo   prawnik   adwokat   sąd   ustawy  
Url http://ozieblowski.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Szukasz kancelarii prawnej oferującej usługi o najwyższym standardzie? Chciałbyś swoje interesy powierzyć prawnikom, którzy dołożą wszelakich starań by zadbać o Twoje dobro? Skorzystaj z usług naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się wsparciem prawnym w aspekcie takich dziedzin prawa jak kodeks pracy, prawo cywilne, prawo handlowe czy też dochodzenie zadośćuczynień. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasze działania znamionują się dokładnością i skutecznością. Skorzystaj z naszej oferty – na głównym miejscu nieustannie stawiamy dobro naszych interesantów.
Kategoria:

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI proponuje klientom szeroki zakres świadczeń powiązanych z wieloma aspektami prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z łamaniem praw autorskich oraz kradzieżą własności intelektualnej. Zatrudniamy doskonale przygotowanych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałe standardy proponowanych świadczeń. Mamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wysoką kwotę, co stanowi dla klientów dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z naszej pomocy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług kontrahentów prywatnych a także korporacyjnych.
Kategoria:

Woźniak - kancelaria prawna Poznań, woj. Wielkopolskie. Dochodzenie odszkodowań. Adwokat Poznań, radca prawny Marcin Woźniak - obszar działania to Poznań oraz cała Wielkopolska. Prawnik serdecznie zaprasza - odszkodowania Poznań, województwo Wielkopolskie.
Kategoria:

Potrzebna jest Ci pomoc z zakresu prawa pracy? Jeśli tak to serdecznie zachęcamy do zapoznania się możliwościami naszej kancelarii prawnej znajdującej się we Wrocławiu. Ekipa prawników pracujących w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie w zakresie porad dotyczących tego rodzaju prawa. Dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się realizacji usług nawet w przypadku bardzo trudnych spraw. Mamy możliwość pomóc w sprawach dotyczących umów, optymalizacji zatrudnienia a także mobbingu. Do każdej sprawy podchodzimy zgodnie z najwyższymi standardami i dbamy o to, aby rozwiązać ją na korzyść naszego klienta. Zapraszamy do nas.
Kategoria:

Oferujemy:
Wywiad
Wszelkie informacje dotyczące osób i firm, składników majątkowych i inne
Podsłuchy
Wykrywanie (wille, mieszkania, instytucje, samochody)
Obserwacja
Do spraw rozwodowych i innych
Ustalenia
Numery telefonów, adresów, tożsamości osób, numerów samochodów
Dokumentacja foto-video
Do spraw rozwodowych, spotkań oficjalnych, nieoficjalnych, itp.
Rozwody
Kompleksowa usługa
Usługi indywidualne

www.detektywi.tnb.pl
www.detektywi.blo.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl