Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104


 
Opis W kancelarii prawnej Paweł Oziębłowski zajmujemy się wszystkimi dziedzinami prawa, świadcząc usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm (zarówno tych małych, jak i większych korporacji). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do tego, żeby reprezentować klienta przed sądem oraz innymi urzędami, jesteśmy też w stanie pomóc przy każdym problemie prawnym – w razie czego kontaktujemy się ze współpracującymi z nami specjalistami z konkretnych dziedzin, przy pomocy których opracowujemy najlepszą dla klienta strategię.
Nie bawimy się w półśrodki – korzystamy ze wszystkich dostępnych możliwości, żeby nasz klient był zadowolony z rozwiązania sprawy. Mamy świadomość tego jak ważna jest opinia klienta – gdy jest pozytywna, istnieje szansa, że klient jeszcze do nas wróci lub poleci naszą kancelarię znajomym czy rodzinie. Jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów już nam zaufało i mamy nadzieję, że liczba ta będzie systematycznie rosnąć – w ten właśnie sposób buduje się reputację.

 

Słowa kluczowe kancelaria   prawo   prawnik   adwokat   sąd   ustawy  
Url http://ozieblowski.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelarię Prawną Aleksandra Koźlińska cechuje sprawna i efektywna obsługa prawna z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Radcy prawni gwarantują kompletną pomoc przy dokonywaniu optymalnych i skutecznych rozwiązań w zakresie doradztwa prawnego, przy sporządzaniu pism na potrzeby procesów oraz konkretnych umów. Reprezentacja w zastępstwie klienta przed sądami powszechnymi, cywilnymi, rodzinnymi i gospodarczymi należy do zadań prawników z kancelarii Aleksandry Koźlińskiej. Firma świadczy również pomoc przy postępowaniach dotyczących uzyskania rozwodu kościelnego z zakresu prawa kanonicznego. Oprócz spotkań umawianych wcześniej w biurze kancelarii, klienci mogą skorzystać z porady prawnej online dzięki znajdującemu się w witrynie internetowej formularzowi. Klienci mogą także otrzymać poradę prawną telefonicznie i pocztą elektroniczną.
Kategoria:

Strona internetowa www.norekwspolnicy.pl to oficjalna witryna należąca do profesjonalnej Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy zlokalizowanej w Poznaniu. Kancelaria ta specjalizuje się we wszystkich sprawach związanych z obrotem spółek i nieruchomości. Tutaj można zasięgnąć porady w sprawie sprzedaży, kupna lub przekształcania spółki lub nieruchomości, otrzymać pomoc przy łączeniu, podziałach i likwidacjach spółek i wielu innych. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Osoby, które szukają wiarygodnych informacji dotyczących prawa spadkowego mogą znaleźć je na blogu zachowek.biz.pl. Blog prowadzony jest przez wrocławskiego adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się w prawie spadkowym, posiada również indywidualną kancelarię prawną we Wrocławiu. Adwokat trudni się prowadzeniem spraw sądowych, w tym między innymi z obszaru stwierdzenia nabycia spadku, oferuje też fachowe porady w tym zakresie. Odwiedzający stronę mogą również skorzystać z formularza mailowego i skorzystać z bezpłatnej porady prawnej online, albo też porozumieć się z adwokatem telefonicznie.
Kategoria:

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska i Partnerzy znajduje się w stolicy. Wyspecjalizowaliśmy się w licznych dyscyplinach prawa. Stworzony przez nas interdyscyplinarny zespół umożliwia zagwarantowanie profesjonalnej pomocy dla wszystkich obsługiwanych kontrahentów. Zapewniamy personalne traktowanie każdego klienta. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w każdą powierzoną sprawę. Sprawia to, że każdy kontrahent będzie zadowolony z proponowanych przez nas świadczeń. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej oferty klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Woźniak - kancelaria prawna Poznań, woj. Wielkopolskie. Dochodzenie odszkodowań. Adwokat Poznań, radca prawny Marcin Woźniak - obszar działania to Poznań oraz cała Wielkopolska. Prawnik serdecznie zaprasza - odszkodowania Poznań, województwo Wielkopolskie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl