Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Outsourcing logistyczny


 
Opis Outsourcing logistyczny jako koncepcja zarządzania w polskich przedsiębiorstwach - badania naukowe.

 

Słowa kluczowe outsourcing   outsourcing logistyczny   logistyka   praca magisterska   e-outsourcing   logistyka kontraktowa   subcontracting   offshoring   badania naukowe
Url http://eoutsourcing.pl/
Kategorie Edukacja Nauka
Data wpisu Jan 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka
Otouczelnie to serwis www, który powstał z myślą o użytkownikach, którzy są w trakcie wyboru uczelni wyższej lub kierunku studiów I lub II stopnia. Odwiedzający w jednym miejscu znajdą ofertę ponad 200 uczelni z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania oraz innych największych ośrodków akademickich w Polsce. Dzięki zaawansowanym wyszukiwarkom dopasują swoją przyszłą uczelnię oraz kierunek studiów do swoich oczekiwań i zainteresowań. Wszystkie informacje dodane do portalu są redagowane przez same uczelnie, dzięki czemu są one najbardziej aktualne oraz nie zawierają błędów merytorycznych.
Autorzy portalu otouczelnie nie zapomnieli również o osobach, które właśnie planują swoją karierę zawodową. Specjalnie dla nich powstał dział z poradnikami, które pomogą im zminimalizować błędy w poruszaniu się na rynku pracy. To jednak nie wszystko, gdyż na stronie można znaleźć oferty praktyk, staży oraz pracy w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.
Kategoria:

Wysoka jakość szkolenia kandydatów na kierowców, kursy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B+E,T, C, C+E, a ponadto bezstresowa atmosfera w trakcie lekcji i troska doświadczonych instruktorów to oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży. Jesteśmy profesjonalistami! Na rynku działamy od 25 lat, rozwijając w tym czasie wiedzę oraz skuteczne metody nauki oraz profesjonalizm. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo jazdy doszkalające. Wszystkie możliwości finansowania obejmują raty 0%. Nasze pojazdy są jak w WORD w Łomży. Zapraszamy do kontaktu - w przypadku pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.
Kategoria:

Przedstawiam nowy serwis edukacyjny przeznaczony tylko i wyłącznie dla uczniów. Serwis zawiera obecnie porady dotyczące nauki, przede wszystkim nauki języka angielskiego, niemniej mam zamiar pisać tam również na inne tematy związane z edukacją oraz oświatą. Nie zabraknie oczywiście materiałów do matury czy FCE.

Strona jest regularnie aktualizowana, staram się dodawać nowe materiały przynajmniej raz w tygodniu
Kategoria:

Odwiedzając nasz portal macie Państwo możliwość zapoznania się z zasadami nauki metodą Sita. Za pośrednictwem strony można również zamówić dowolny zestaw Sita z dostawą do domu. W ofercie posiadamy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. System SITA umożliwia poznanie dowolnego języka w kilkakrotnie szybszym tempie. Łączy proces uczenia się z przyjemnością relaksacji. SITA to doskonałe rozwiązanie dla osób zdających egzaminy, korzystających z języka w pracy
i życiu codziennym
Kategoria:

Wyższa Szkoła Logistyki to pierwsza takiego rodzaju placówka w kraju. WSL proponuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na kilku interesujących profilach studiów. Uczniowie już po zakończonym roku na uczelni mogą wybrać specjalizacje, które ich najbardziej ciekawią i w tym zakresie rozszerzać swoje wykształcenie. Poza tym uczelnia nie zostawia po ukończonej nauce bezradnych studentów, zbiera bowiem propozycje pracy od partnerów i publikuje je na swojej stronie. Studenci mogą też skorzystać z szeregu kierunków na studiach podyplomowych. Uczelnia kładzie także silny nacisk na dobrą znajomość języków obcych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl