Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
7
65898


 
Opis Dlaczego Polacy mają statystycznie mniej oszczędności nawet od nacji, które zarabiają mniej od nas? Portal kontadladzieci.pl przekazuje nie tylko konkretne oferty inwestycyjne i oszczędnościowe, ale też wiedzę na temat psychologicznych mechanizmów determinujących oszczędzanie. Dowiesz się u nas jak zapanować nad emocjami, jak się zmobilizować i w jaki sposób poprzez zabawę przekonać do oszczędzania swoje dzieci. Sprawdź w co i jak warto inwestować, by Twoje dziecko w przyszłości mogło cieszyć się wolnością finansową.

 

Słowa kluczowe oszczędzanie   konto dla dziecka   finanse   dzieci   konta bankowe dla dzieci
Url http://kontadladzieci.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Data wpisu Apr 28, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Wybranie doskonałego konta online wcale nie jest taki łatwy jakby się mogło wydawać. Powinno się sprawdzić rzeczywiście bardzo dużo różnych kwestii, którymi się różnią konta bankowe i dzięki, którym warto zdecydować się na konkretną firmę a nie inną. Na tworzonym przez nas portalu potrafimy pokazać jakie konta bankowe opłaca sę wybrać oraz czym powinny się one charakteryzować. Na rynku dostępnych jest naprawdę sporo kont i w związku z tym także z całą pewnością każdy musi zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Warto jednakże wiedzieć jakie cechy konkretnych kont są istotne jak również na jakie opłaca się zwrócić uwagę. Dzięki opublikowanym przez nasz portal informacją każdy będzie mógł wygrać idealne konto przez internet dla siebie.
Kategoria:

Korzystając z okazji prezentujemy Ci wizytówkę naszej strony i mamy nadzieję, że niedługo dołączysz do grona stałych czytelników. Jeżeli tylko będziesz chciał zaczerpnąć trochę wiedzy na temat banków i oferowanych przez nie produktów finansowych, to serdecznie zachęcamy do lektury. Powiemy Ci na przykład w jaki sposób znaleźć darmowe konto bankowe, jak nie płacić za wypłaty z bankomatów i jak zyskać dodatkowe bonusy za prowadzenie konta.
Kategoria:

Serwis finansowy poświęcony głównie kontom bankowym. Porównanie kont bankowych oraz zestawienie najważniejszych cech w przejrzystej tabeli. Opisy kont w najpopularniejszych bankach (również kont studenckich i młodzieżowych), a także kart kredytowych oraz kredytów gotówkowych i mieszkaniowych. Serwis umożliwia darmowe złożenie wniosku o otwarcie konta po zapoznaniu się z ofertą danego banku.
Kategoria:

Dlaczego Polacy mają statystycznie mniej oszczędności nawet od nacji, które zarabiają mniej od nas? Portal kontadladzieci.pl przekazuje nie tylko konkretne oferty inwestycyjne i oszczędnościowe, ale też wiedzę na temat psychologicznych mechanizmów determinujących oszczędzanie. Dowiesz się u nas jak zapanować nad emocjami, jak się zmobilizować i w jaki sposób poprzez zabawę przekonać do oszczędzania swoje dzieci. Sprawdź w co i jak warto inwestować, by Twoje dziecko w przyszłości mogło cieszyć się wolnością finansową.
Kategoria:

Świat Finansów - wyniki giełdowe, konta bankowe dla firm. Internetowe centrum informacyjne zawierające aktualne

kursy walut, wyniki giełdowe itp. Informacje o ofertach banków, które są przedstawione w przyjazny i przejrzysty

sposób.
Łatwo można sprawdzić oferty kredytów, kont osobistych, lokat i wielu innych produktów bankowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl