Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Oświetlenie i nagłośnienie imprez


 
Opis Centrum Promocyjne AMB Polska - zajmujemy się organizacją imprez firmowych, integracyjnych, tematycznych, plenerowych, oferujemy także
wynajem ekranów, projektorów, sceny, dmuchanych zjeżdżalni, ruchome kasyna, zapewniamy oświetlenie i nagłośnienie imprez.

 

Słowa kluczowe eventy   imprezy   koncerty   wesela
Url http://www.amb-polska.pl
Kategorie Firmy wg branż > Systemy audiowizualne
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Data wpisu Aug 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Systemy audiowizualne
Specjalizacja Cam-Pol to monitoring wizyjny i telewizja przemysłowa cctv. Na stronie sklep internetowy który oferuje: kamery przemysłowe, systemy alarmowe, rejestratory, kamery cctv oraz kamery kolorowe i czarno-białe. Zapraszamy - telewizja przemysłowa cctv.
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie i szeroka, na bieżąco aktualizowana wiedza z dziedziny wykonywania systemów monitoringu sprawia, że instalacja telewizji przemysłowej nie ma dla nas żadnych tajemnic. Realizowana przez nas usługa jest kompleksowa, czyli obejmuje projekt instalacji, montaż wszystkich jej komponentów, ich zintegrowanie i wyregulowanie, a także późniejszy serwis.
Kategoria:

Vizual to firma oferująca Państwu usługi takie jak pokazy laserowe, oświetlenie architektoniczne budynków, oświetlenie sceniczne. Posiadane przez nas urządzenia mogą pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych laserach o mocach 3 oraz 5 Watt. Posiadamy zarówno lasery zielone jak i kolorowe! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę celem zapoznania się z pełną ofertą
Kategoria:

Nasza firma działa na Polskim rynku od 1988 roku. Postawiliśmy sobie za cel dostarczać naszym Klientom profesjonalne systemy audiowizualne.
Oferujemy Państwu systemy sterowania AV, systemy do przeprowadzenia konferencji i tłumaczeń, tablice interaktywne, projektory, systemy wspomagające słyszenie w przestrzeniach publicznych, systemy do wideokonferencji, systemy audiowizualne.

Jednym z systemów audiowizualnych które Państwu rekomendujemy jest system InterWrite, który razem z systemem odpowiedzi PRS oraz systemem VideoDidact tworzy interaktywne środowisko nauczania. Poszczególne elementy występują pod znanymi już nazwami: monitor interaktywny, tablica elektroniczna, tablet interaktywny, tablica interaktywna, sieć edukacyjna czy bezprzewodowy system głosowania.

W zależności od tego jakie urządzenia są Państwu w danym momencie potrzebne można używać poszczególne niezależne urządzenia lub w dowolnej kombinacji z wybranymi elementami środowiska, w skład którego wchodzą:

-interaktywny tablet LCD InterWrite Panel,
-interaktywna tablica InterWrite Board,
-interaktywny system odpowiedzi i testów PRS,
-sprzętowa sieć edukacyjna VideoDidact,
-bezprzewodowy tablet InterWrite Pad

InterWrite to elektroniczna wersja zwykłej tablicy. Można ją wykorzystywać jako: zwykłą tablicę suchościeralną, ekran projekcyjny lub w pełni interaktywne narzędzia do sterowania i obsługi komputera z możliwością pracy na dowolnej aplikacji. Tablica Interaktywna ma powierzchnię przeznaczoną zarówno do pisania zwykłymi markerami suchościeralnymi jak i do wyświetlania obrazów z komputera. Elektroniczne pisaki dają możliwość nanoszenia adnotacji oraz pełnego sterowania aplikacjami komputerowymi z poziomu tablicy. Elektroniczna gąbka pozwala usuwać zapisy z tablicy.

Prowadzenie konferencji nigdy nie było tak proste.
Kategoria:

Wszystko co niezbędne do obróbki obrazu, jego prezentacji i wydruku. Sprzęt drukujący, systemy i urządzenia audiowizualne, kable i akcesoria audio video. W ofercie drukarki HP, drukarki samsung, drukarki kyocera, drukarki minolta, drukarki xerox, zamienniki tonerów, kable av, kable hdmi, akcesoria hdmi, audio video, akcesoria multimedialne, systemy multimedialne, projektory, tablety, meble av
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl