Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

OSK Obelix


 
Opis Czy poszukujesz odpowiedniej jakości szkoły nauki jazdy? Jeżeli tak to zobacz co szkoła jazdy z Gdańska Obelix może Ci zaproponować. W Ośrodku Szkolenia Kierowców Obelix spotkasz doświadczonych instruktorów, znajdziesz naprawdę najlepsze jakości rozwiązania jeżeli chodzi o podejście do nauki oraz oczywiście ciekawe i promocyjne ceny na kursy przez nas organizowane

 

Słowa kluczowe nauka jazdy Gdańsk   szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix – szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix
Url http://www.oskobelix.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
szybki kurs nauki jazdy w atrakcyjnej cenie, nieoprocentowane raty, pomoce dydaktyczne gratis,elastyczne terminy i godziny zajęć praktycznych a nawet teoretycznych, niewielkie grupy, doświadczeni instruktorzy, nowoczesne i multimedialne formy wykładów, klimatyzowane samochody szkoleniowe, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe, pierwsze zajęcia bezpłatne i otwarte dla wszystkich, wykłady i biuro II Armii Wojska Polskiego 29 w Legnicy, trasy egzaminacyjne w Legnicy, plac manewrowy w Legnicy,
Kategoria:

Firma Skydive.pl jest szkołą spadochronową, mającą długoletni staż w branży. Używamy wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje klientom odpowiednie bezpieczeństwo. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniamy najwyższą klasę świadczeń oraz konkurencyjne ceny. Skoki wykonywane są z dwóch lotnisk, zlokalizowanych we Włocławku a także w okolicach miasta stołecznego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i do osób z wieloma skokami na koncie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszą firmę możliwościami korzystania z usług.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenia Kierowców CRAZY organizuje kursy na prawo jazdy kat. A i B, a także kursy doszkalające oraz udoskanalające technikę jazdy.

CRAZY jest ośrodkiem powstałym z nastawieniem na nowatorskie metody nauczania. Zajęcia prowadzane są w luźnej, klubowej atmosferze przez młodą, lecz wykwalifikowaną kadrę. Każdego kursanta traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu większość z nich zdaje egzamin państwowy już za pierwszym razem.

Naszym kursantom oferujemy konkurencyjne ceny, ATRAKCYJNE PROMOCJE, dogodne raty bez oprocentowania, kursy weekendowe.

Więcej informacji o naszych cenach i promocjach znajdziesz na: http://www.oskcrazy.pl

Zapisy:
al. Beliny-Prażmowskiego 9/11 IIp, Kraków
tel. 0-12 357-32-10, kom. 662-159-454
e-mail: kursy@oskcrazy.pl , gg: 7706478, http://www.oskcrazy.pl

ZAPRASZAMY!!!
Kategoria:

Poszukujesz pracy, która byłaby zarazem Twoim zainteresowaniem? Uwielbiasz zwiedzać jak również masz rewelacyjny kontakt z innymi? Mamy dla Ciebie świetną ofertę: kurs pilota wycieczek Kraków, jaki pozwoli Ci podróżować , czerpać satysfakcję z codziennej pracy tudzież jednoczyć przyjemne z praktycznym! Specjalizujemy się prowadzeniem poświadczanych kursów dla przewodników wypraw - zdobyty u nas tytuł przyzwoli Ci wynaleźć wymarzoną posadę, zdobyć niezbędne umiejętności - zarówno te teoretyczne jak również realne. Oprócz ćwiczeń naszych kursantów zapraszamy na wyjazdy ćwiczebne w najbardziej malownicze zakątki Europy! Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z warunkami członkostwa w kursie! Dla żaków przyszykowaliśmy ofertę nadzwyczajną!
Kategoria:

Ogólnopolski Wortal - Ochrony ppoż - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Stworzony w celu ułatwić dostęp do wiedzy z tej zagmatwanej tematyki. W praktyce prowadzony do rzeczoznawców bezpieczeństwa przeciwpożarowego ale wszyscy zainteresowani tą tematyką coś dla siebie znajdą. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów ppoż, trudnych sformowań z zakresu ochrony ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od pomysłów autorów. Ochrona ppoż to wybitnie duża tematyka więc nie braknie inicjatyw. Z małej strony internetowej z czasem powinien powstać ogólnopolski portal ochrony ppoż.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl