Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774

OSK Obelix


 
Opis Czy poszukujesz odpowiedniej jakości szkoły nauki jazdy? Jeżeli tak to zobacz co szkoła jazdy z Gdańska Obelix może Ci zaproponować. W Ośrodku Szkolenia Kierowców Obelix spotkasz doświadczonych instruktorów, znajdziesz naprawdę najlepsze jakości rozwiązania jeżeli chodzi o podejście do nauki oraz oczywiście ciekawe i promocyjne ceny na kursy przez nas organizowane

 

Słowa kluczowe nauka jazdy Gdańsk   szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix – szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix
Url http://www.oskobelix.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z wiodących uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie odbitki świadectwa zakończenia szkoły średniej i potwierdzenia medycznego o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu i opłacenie jednorazowego bezzwrotnego wpisowego. W naszej szkole nie prowadzimy testów przygotowawczych, a zatem obowiązuje następstwo zgłoszeń. Naszym uczniom zapewniamy materiały dydaktyczne w formie papierowej oraz multimedialnej, a dodatkowo gruntownie zaprojektowane materiały dydaktyczne. Nasi słuchacze biorą uczestnictwo w praktykach i wykonują makijaże na klientkach indywidualnych. Więcej na WWW.
Kategoria:

Każdy pracownik z pewnością wie, że respektowanie standardów bezpieczeństwa w pracy jest bardzo ważne. Myślałeś jednak czy Twoja firma posiada należycie przeszkolonych pracowników? Jeśli nie, skorzystaj z usług GD PARTNERS S.C., wśród naszej oferty znaleźć można: rzetelne szkolenia BHP, które zapewnią pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Skorzystaj z nich.

Przedstawiana na łamach katalogu firma oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej już od niemal dekady. Inspektorzy, pracujący w u nas posiadają pełne przygotowanie, dlatego nasze szkolenia są na tak wysokim poziomie.

W ofercie firmy posiadamy na przykład: zewnętrzne usługi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż, kursy przygotowujące do pracy jako kierowca wózka widłowego, kursy bhp, szkolenia metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, ochrona przeciwpożarowa, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Usługi nadzoru bezpieczeństwa i higieny pracy realizowane są przez specjalistów z dziedziny bhp posiadających właściwe przygotowanie oraz o doskonałej praktyce w firmach i różnym profilu działalności. Dlatego jeśli nie posiadasz w swojej firmie, speca od BHP rozważ polecenie tych zabiegi nam. Outsourcingowe usługi w zakresie BHP to zminimalizowanie kosztów pracownika a także pozyskanie doskonale wyszkolonego specjalisty. Obowiązki wykonywane przez naszą firmę po podpisaniu umowy to np; omówienie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie ewidencji wypadków przy pracy, kontrolowanie sytuacji bhp w zakładzie pracy, reprezentowanie klienta w trakcie kontroli BHP. To nasze główne działania, ale świadczymy również pozostałe usługi w ramach bhp - dopasowane do charakteru branży firm naszych klientów.

Do naszych głównych atutów zalicza się: zespół wykształconych specjalistów z zakresu BHP, wysoka jakość pracy naszych specjalistów za sprawą znajomości systemów jakości ISO, troska o odpowiednie warunki pracy naszych klientów, rzetelność realizowanych przez GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ usług.

Jeżeli chciałbyś poznać dokładną propozycję firmy sprawdź witrynę gdbhp.pl.
Kategoria:

Profesjonalny kurs maklerski całościowo przygotowujący do egzaminu na maklera papierów wartościowych organizowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Kurs prowadzony jest wyłącznie przez doświadczonych wykładowców akademickich oraz profesjonalistów związanych z rynkiem kapitałowym. Zapewniamy komplet aktów prawnych i materiałów potrzebnych do nauki do egzaminu.
Kategoria:

Interaktywna baza wiedzy o szkoleniach, warsztatach, kursach. Dzięki temu serwisowi znajdziesz wiele interesujących, twórczych propozycji spędzenia wolnego czasu. Zawsze zastanawiałeś się gdzie nauczyć się snycerstwa, decoupage, gry na bębnach a może uwodzenia? Tutaj znajdziesz informacje gdzie, z kim oraz kiedy możesz zacząć chodzić na warsztaty z interesującej Cię dziedziny. Codziennie nowe oferty z wielu miast Polski.
Kategoria:

Prowadzisz salon fryzjerski czy też kosmetyczny, ale nie jesteś usatysfakcjonowany z jego dochodów? Skorzystaj ze szkoleń Akademia Versum. W dużej ofercie naszych kursów zobaczycie pomiędzy innymi kursy dla managerów salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Podpowiemy Ci jak sfinansować funkcjonowanie Twojego salonu, troszczyć się o jego dobry wizerunek oraz jakość obsługi klienta, a także jak nim skutecznie kierować. Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej lekcje są przygotowane przez znanych i respektowanych w branży ekspertów, jacy dzielą się swoją wiedzą z naszymi klientami. Dostęp do materiałów jest bezpłatny, zapraszamy do skorzystania!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl