Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

OSK Obelix


 
Opis Czy poszukujesz odpowiedniej jakości szkoły nauki jazdy? Jeżeli tak to zobacz co szkoła jazdy z Gdańska Obelix może Ci zaproponować. W Ośrodku Szkolenia Kierowców Obelix spotkasz doświadczonych instruktorów, znajdziesz naprawdę najlepsze jakości rozwiązania jeżeli chodzi o podejście do nauki oraz oczywiście ciekawe i promocyjne ceny na kursy przez nas organizowane

 

Słowa kluczowe nauka jazdy Gdańsk   szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix – szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix
Url http://www.oskobelix.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Właścicieli firm, których interesuje organizacja skutecznych szkoleń dla zatrudnionych, zapraszamy do skorzystania z propozycji przedstawionej przez firmę frr.pl. Mamy wieloletnią praktykę w tym obszarze działalności, co umożliwiło nam wybranie świetnej grupy wykładowców oraz opracowanie skutecznej metodyki prowadzonych zajęć szkoleniowo-warsztatowych. Indywidualnie dopasowujemy się do wymagań wszystkich klientów. Zajmujemy się także szkoleniami otwartymi, które są ogólnodostępne. Wyróżnia nas obszerny zakres tematyczny, który obejmuje między innymi zagadnienia podatków, rachunkowości, finansów czy języków obcych.
Kategoria:

GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM naszej działalności jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców tak aby pozytywna opinia o nas była przekazywana dalej do rodziny, znajomych.

CHCEMY UMACNIAĆ naszą pozycję rynkową poprzez WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PARTNERSKIE STOSUNKI Z NASZYMI ADEPTAMI ORAZ INNOWACYJNOŚĆ.

Stworzyliśmy platformę dzięki której kursanci bez BEZ WYCHODZENIA Z DOMU (za pomocą naszej strony www)będą mogli zapisać się na kurs a później również na jazdy. Każdy z naszych uczniów dostanie indywidualne hasło dostępu do tych usług.

NOWOŚCIĄ jest również chęć zbliżenia naszym kursantom ZASAD PONADPROGRAMOWEGO DOSKONALENIA JAZDY ORAZ PRAWIDŁOWEGO REAGOWANIA W SYTUACJACH NIEPRZEWIDZIANYCH.

NASZA KADRA INSTRUKTORSKA to ludzie w różnym wieku, są osoby z 30 letnim stażem w zawodzie instruktora, były egzaminator państwowy, były policjant, osoby udzielające się w motor sporcie. Są też młodzi ambitni i dynamiczni instruktorzy którzy niczym nie ustępują tym doświadczonym.
Kategoria:

Alfred to Ośrodek szkolenia kierowców zapewniający najwyższy poziom nauczania, doskonale wykwalifikowaną i zawsze służącą pomocą Kadrę Instruktorów. Dzięki temu nauka jazdy staje się mniej straszna. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Nasz ośrodek organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A, A1 i B. Posiadamy samochody marki Toyota Yaris, Chevrolet Aveo i Opel Corsa.
Kategoria:

Od dawna pociąga Cię charakteryzacja filmowa i teatralna? Nie wiesz w jaki sposób zdobyć zawód związany z tą branżą? Pragniemy przedstawić Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że organizowane przez nas kursy zawodowe, szkolenia i warsztaty przypadną Ci do gustu. Jesteśmy zgraną ekipą specjalistów, wiemy jak przekazywać wiedzę praktyczną i teoretyczną i bardzo chętnie podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami.
Kategoria:

Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel z siedzibą w Warszawie. Zaprasza na * Kursy Wizażu, * Kursy Fryzjerskie, * Kursy Stylizacji Paznokci oraz szkolenia dla Profesjonalistów! Wieloletnie doświadczenie ! Profesjonalna kadra! Szkolenie grupowe, indywidualne oraz umowy z Urzędami Pracy – realizowane dla osób bezrobotnych lub chcących się przekwalifikować. Noclegi!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl