Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

OSK Obelix


 
Opis Czy poszukujesz odpowiedniej jakości szkoły nauki jazdy? Jeżeli tak to zobacz co szkoła jazdy z Gdańska Obelix może Ci zaproponować. W Ośrodku Szkolenia Kierowców Obelix spotkasz doświadczonych instruktorów, znajdziesz naprawdę najlepsze jakości rozwiązania jeżeli chodzi o podejście do nauki oraz oczywiście ciekawe i promocyjne ceny na kursy przez nas organizowane

 

Słowa kluczowe nauka jazdy Gdańsk   szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix – szkoła jazdy Gdańsk   OSK Obelix
Url http://www.oskobelix.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Strona firmy oferującej szkolenia dotyczące zamówień publicznych oraz poruszających takie kwestie jak roboty budowlane umowy, finanse i wiele podobnych. Zajęcia uczą efektywnego rozdysponowania posiadanych środków finansowych oraz skuteczniejszej pracy.
Kategoria:

Nauka gry na instrumentach muzycznych połączona jest z teorią muzyki w Częstochowie. Udział uczniów w konkursach muzycznych. Koncerty muzyczne "Zagraj to sam", "Zostań gwiazdą".
Szymon Mrożek muzyk, pedagog, organizator, inicjator i realizator projektów muzycznych: Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego, Multimedialnych Warsztatów Wokalnych.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zachęca do ukończenia profesjonalnych kursów oraz szkoleń podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Dysponujemy własnymi nowocześnie wyposażonymi salami dydaktycznymi oraz pracowniami specjalistycznymi. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę trenerów o wysokich kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym profesjonalne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe. Wszyscy absolwenci otrzymują zaświadczenie ukończenia kursów. Zapraszamy.
Kategoria:

Już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Szkoły językowej z siedzibą we Wrocławiu. jesteśmy znani z indywidualnego dobierania technik i metod do każdego uczestnika zajęć, a także doświadczonej kadry lektorów. Proponujemy Państwu zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metody komunikatywnej lub direct. Z nami nauczą się Państwo języków na różnym poziomie zaawansowania, a wśród nich tj. angielski, język niemiecki, język włoski oraz hiszpański. lekcje są prowadzone w małych grupach, co sprzyja lepszym efektom nauczania. Mamy także propozycję związaną z indywidualnym kształceniem języka angielskiego i angielskim dla firm. Serdecznie zapraszamy do nas! oferujemy konkurencyjne ceny kursów oraz wysokie zniżki. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Testy na prawo jazdy online, to portal poświęcony w stu procentach kursantom. Przygotowaliśmy precyzyjne narzędzie do nauki testów, oszczędzające cenny czas, poprzez weryfikacje poziomu znajomości poszczególnych pytań! Zaplecze multimedialne służące do poprawy zrozumienia przepisów. I w końcu co najważniejsze aktualna baza pytań testowych na prawo jazdy kategorii B!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl