Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859


 
Opis True event to firma kierująca się doświadczeniem. Świadczone przez nich usługi, to między innymi organizacja ślubów i wesel - wedding planner, organizacja ślubów cywilnych oraz organizacja eventów. Firma działa w miastach: Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Wrocław. Usługi świadczone przez True event są kompleksowe. Pracownicy dbają o to, aby każdy szczegół był dopracowany, zgodnie z życzeniami klienta. Dokładają najwyższych starań, aby jakość świadczonych przez nich usług, była satysfakcjonująca.

 

Słowa kluczowe organizacja ślubów Bydgoszcz   wedding planner Bydgoszcz   organizacja ślubów Toruń   wedding planner Toruń  
Url http://true-event.pl
Kategorie Firmy wg branż > Organizacja imprez
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Prawo Społeczeństwo > Dom i Rodzina
Data wpisu Mar 16, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Organizacja imprez
Sala weselna Afrodyta zachęca do zaznajomienia się z ofertą obejmującą między innymi obsługę wesel, imprez okolicznościowych a także bankietów pracowniczych. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Łodzi. Gwarantujemy dobrą zabawę w przestronnej oraz klimatyzowanej sali. Sposobność różnorodnego ułożenia stołów gwarantuje wygodne warunki. Zabawa na świeżym powietrzu jest możliwa przy każdej pogodzie dzięki przestronnemu zadaszonemu tarasowi. Nad jakością serwowanych dań czuwają kucharze z wieloletnim doświadczeniem.
Kategoria:

Firma Mazurkas jest miejscem, gdzie sale konferencyjne znajduje bez najmniejszego problemu i z pewnością nie są to sale konferencyjne, których miałaby się wstydzić. Wręcz przeciwnie, wszystkie sale konferencyjne, które tutaj możemy spotkać to miejsca przygotowane technicznie i kadrowo do organizacji różnego rodzaju spotkań konferencyjnych. Każda sala konferencyjna jest tutaj określana mianem przestrzeni, gdzie przeplata się wysoki poziom wiedzy oraz innowacyjne rozwiązania. Jak podkreśla firma Mazurkas z jej oferty do tej pory skorzystały setki firm, w tym głównie z branży edukacyjnej, informatycznej czy medycznej. Wszystkie opinie, jakie firmy te mają na temat odbytych konferencji, możemy znaleźć bez problemu na tej stronie. Poza tym na stronie możemy znaleźć pełną ofertę, w której znajduje się wykaz obecnie obowiązujących promocji. Wśród zalet, jakie należy wymienić mówiąc o tej firmie, znajdują się między innymi: nowoczesny budynek, odpowiednie zaplecze szkoleniowe oraz własne laboratoria, które umożliwiają nowoczesne i zaawansowane formy prowadzenia konferencji.
Kategoria:

W bogatej ofercie firmy Upss dostępne są sale weselne na 100 lub 160 osób oraz cztery sale konferencyjne wyposażone w sprzęt najwyższej klasy. Posiadamy profesjonalny i zgrany zespół ludzi, który łączy pasję z pracą.
Lata praktyki handlowej nauczyły nas elastyczności wobec naszych klientów.
Wyprzedzamy pod względem szkoleń i wdrożeń przepisy obowiązujące w Polsce.
Naszym priorytetem jest zadowolony klient.
Jesteśmy przygotowani do podejmowania szybkich oraz przemyślanych decyzji. Zapraszamy
Kategoria:

Once to agencja ślubna - jedyna, która w tak kompleksowy i indywidualny sposób podchodzi do organizacji ślubu, wesela i wszelkich spraw towarzyszących tym szczególnym wydarzeniom. Każda para młoda jest inna - ma inne pomysły i inne potrzeby. Rozmawiamy z naszymi Klientami i przygotowujemy propozycje skrojone na miarę ich oczekiwań.

Są rzeczy, których nie można powtórzyć, Dzieją się raz – i tylko raz zapadną w pamięci i w sercu. Tylko jeden raz padną z Waszych ust słowa „tak” - „tak”, jest tylko jeden pierwszy pocałunek po ślubie i tylko jeden pierwszy taniec. W ten szczególny dzień wszystko jest niepowtarzalne – wiemy, jak sprawić, by piękno tych chwil pozostało z Wami na zawsze.

Wiemy, że dzień ślubu i wesela jest dniem wyjątkowym – lecz wydarzenie, jakim jest połączenie dwójki zakochanych daje również wiele innych okazji do świętowania! Poza organizacją dnia ślubu i wesela w naszej ofercie znajduje się również oprawa zaręczyn, przygotowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, lekcje tańca i wiele innych usług, które upiększą ten szczególny dzień.
Kategoria:

Jeśli chcesz mieć na wyciągnięcie ręki popularne atrakcje na imprezy firmowe i jeśli zależy Ci na współpracy z doświadczonym zespołem pracowników, to koniecznie poznaj poniższą propozycję i jeszcze dziś nawiąż kontakt z działem obsługi klienta. Zgrana ekipa pracowników z przyjemnością odpowie na Twoje pytania, wsłucha się w Twoje potrzeby i zaproponuje kilka ciekawych rozwiązań. Na stronie znajdziesz listę wszystkich atrakcji i dowiesz się jakie warunki należy spełnić, żeby z nich skorzystać. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl