Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007


 
Opis True event to firma kierująca się doświadczeniem. Świadczone przez nich usługi, to między innymi organizacja ślubów i wesel - wedding planner, organizacja ślubów cywilnych oraz organizacja eventów. Firma działa w miastach: Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Wrocław. Usługi świadczone przez True event są kompleksowe. Pracownicy dbają o to, aby każdy szczegół był dopracowany, zgodnie z życzeniami klienta. Dokładają najwyższych starań, aby jakość świadczonych przez nich usług, była satysfakcjonująca.

 

Słowa kluczowe organizacja ślubów Bydgoszcz   wedding planner Bydgoszcz   organizacja ślubów Toruń   wedding planner Toruń  
Url http://true-event.pl
Kategorie Firmy wg branż > Organizacja imprez
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Prawo Społeczeństwo > Dom i Rodzina
Data wpisu Mar 16, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Organizacja imprez
Znajdziesz tutaj sale mieszczące się zarówno w dużych miastach, jak również w małych, uroczych miejscowościach. Jeżeli pominęliśmy jakiś ważny obiekt możesz dołączyć go do naszej bazy sam. Dzięki nam zdołasz spokojnie przygotowywać się do dnia Twojego ślubu. Podajemy wszystkie najpotrzebniejsze dane na temat restauracji, które z przyjemnością urządzą Twoje wesele od A do Z. Polecamy obiekty znajdujące się w najpiękniejszych miejscach naszego kraju, jak na przykład Poznań lub Szczecin
Kategoria:

Firma Profly zaprasza Państwa do wzięcia udziału w skoku w nowoczesnym i najlepszym na świecie pionowym tunelu aerodynamicznym. Nasz tunel ma bardzo zaawansowaną technologicznie konstrukcję i jednocześnie bardzo bezpieczny. Oferujemy możliwość lotów grupowych, lotów indywidualnych oraz zorganizowania imprez integracyjnych. Profly jako pierwsza w Polsce zaczęła prowadzić szkolenia tunelowe. Oferujemy treningi na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla grup zorganizowanych proponujemy wykład na temat skydivingu, pokaz sprzętu oraz umiejętności swobodnego spadania w wykonaniu naszych trenerów.
Kategoria:

Firma Mazurkas jest miejscem, gdzie sale konferencyjne znajduje bez najmniejszego problemu i z pewnością nie są to sale konferencyjne, których miałaby się wstydzić. Wręcz przeciwnie, wszystkie sale konferencyjne, które tutaj możemy spotkać to miejsca przygotowane technicznie i kadrowo do organizacji różnego rodzaju spotkań konferencyjnych. Każda sala konferencyjna jest tutaj określana mianem przestrzeni, gdzie przeplata się wysoki poziom wiedzy oraz innowacyjne rozwiązania. Jak podkreśla firma Mazurkas z jej oferty do tej pory skorzystały setki firm, w tym głównie z branży edukacyjnej, informatycznej czy medycznej. Wszystkie opinie, jakie firmy te mają na temat odbytych konferencji, możemy znaleźć bez problemu na tej stronie. Poza tym na stronie możemy znaleźć pełną ofertę, w której znajduje się wykaz obecnie obowiązujących promocji. Wśród zalet, jakie należy wymienić mówiąc o tej firmie, znajdują się między innymi: nowoczesny budynek, odpowiednie zaplecze szkoleniowe oraz własne laboratoria, które umożliwiają nowoczesne i zaawansowane formy prowadzenia konferencji.
Kategoria:

Karczma Dwór Ślebody zorganizuje Ci niezapomniane góralskie wesele. Nasza sala weselna pomieści do 100 weselników.
Budynek karczmy zachowuje kanony miejscowego budownictwa dziękibogato rzeźbionymi motywami. To perła architektury góralskiej. Będąc góralską karczmą wnętrze nie przytłacza Klienta przedmiotami domowego użytku.

Proponujemy abyście zapoznali się z naszym menu i wybrali najlepsze dla Was pozycje na Wasz wyjątkowy dzień.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej karczmy.
Kategoria:

Jeśli zaliczasz się do grona osób, które ostatnie wychodzą z każdej imprezy i jeśli lubisz dobrze się bawić, to poniższa oferta adresowana jest właśnie do Ciebie. Firma zajmująca się organizacją wieczorów tematycznych serdecznie zachęca do poznania szczegółów oferty. Na stronie znajdziesz pełen przekrój tematy i mamy nadzieję, że spośród setek propozycji znajdziesz interesujący Cię motyw przewodni. Osoby zainteresowane gorąco zapraszamy do kontaktu. Formularz znajduje się na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl