Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65976

OPTYMALIZACJA SKłADEK ZUS NAWET O 50 %


 
Opis Oszczedzaj na składce ZUS
W sytuacji, gdy Przedsiębiorca prowadzący swoją działalność gospodarczą dodatkowo zostaje zatrudniony na umowie o pracę nakładczą, zgodnie z Ustawą o Systemie Ubezpieczeń Społecznych ma prawo opłacać ze swojej działalności jedynie obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne a wszystkie pozostałe składki są opłacane przez jego pracodawcę. Łatwo więc zauważyć, iż miesięczne wydatki na składki ZUS z dotychczasowych prawie 750 zł spadają do około 200 zł! Przedsiębiorca uzyska zatem blisko 550 zł oszczędności miesięcznie co w skali roku daje już dość pokaźną kwotę około 6600 zł oszczędności!
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz cpf.biuro@op.pl!

 

Słowa kluczowe
Url http://cpf.info.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu May 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Przedsiębiorstwo EC Test Systems Sp. z o. o. dostarcza Państwu produkty w oparciu o certyfikat jakości ISO 9001-2000. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych z zakresu drgań i akustyki. Nasze produkty są wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, lotniczej, zbrojeniowej oraz w wielu innych gałęziach przemysłu. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą np. PCB Piezotronics, LMS International oraz Polytec GmbH. W tej dziedzinie jesteśmy liderem na polskim rynku i staramy się dostarczać Państwu najświeższe i najlepsze rozwiązania tak by spełniły one oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści służą Państwu biegłym doradztwem inżynierskim i odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Działamy na terenie Warszawy, gdzie oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach wynajmowania wirtualnych biur. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom obsługę w zakresie między innymi prowadzenie dla naszych klientów obsługi korespondencji. Posiadamy również zespół doświadczonych prawników, co pozwala nam zapewnić obsługę prawną.
Kategoria:

Portal nianie.org to: oferty zatrudniania – pracy dla opiekunek chcących podjąć się opieki nad dzieckiem w każdym wieku, osobami starszymi i chorymi. Bardzo łatwo znajdziesz opiekunkę do dziecka niepełnosprawnego. Zapoznasz się tutaj także z mnóstwem ogłoszeń niań, ich profilami, zawierającymi dokładny opis umiejętności, doświadczenia, referencji, nałogów oraz wielu innych istotnych informacji. Nianie.org jako pierwszy i jedyny serwis oferuje całkowicie darmowe Wizytówki Internetowe, tworzone automatycznie przy darmowej rejestracji! Każdy Użytkownik posiada własną galerię zdjęć, opis preferencji oraz dane kontaktowe – widoczne tylko dla zarejestrowanych Użytkowników. Ponadto znajdziesz tutaj ciekawe artykuły z różnych dziedzin, na przykład o bezpieczeństwie dzieci w Internecie. Jeśli interesuje Cię temat opieki nad dziećmi i samych dzieci – możesz zaopatrzyć się w wartościową literaturę, zarówno w wersji elektronicznej, jak i tradycyjnej!
Kategoria:

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz naprawia sprzęt firmy Atlas Copco. Przede wszystkim jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie i przeprowadzamy remonty sprężarek śrubowych. Remonty wykonujemy błyskawicznie i rzetelnie, a przede wszystkim najtaniej na rynku. Nie ma awarii z którą nie poradzilibyśmy sobie. W naszej ofercie dostaniesz też różne kompresory. Są to niezawodne urządzenia jakie mogą przydać się w Twojej firmie. Kompletną ofertę możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Szukają Państwo biura rachunkowego, jakie proponuje najwyższą jakość wykonywanych usług? W odpowiedzi na tą potrzebę zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy DUET z Łodzi. W pełni fachowe podejście, wiele lat doświadczenia, a także niejawność poznawanych informacji - to wszystko możemy już dziś Państwu zagwarantować. Biuro rachunkowe DUET specjalizuje się w obsłudze księgowej, a także kadrowo płacowej małych, średnich i dużych firm, spółek, wspólnot mieszkaniowych i fundacji. Dla nas najważniejszy jest klient, z tej przyczyny kompleksowo zadbamy o jego sprawy biurowe, żeby mógł w tym czasie spokojnie zająć się pomnażaniem swego majątku. Szerzej na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl