Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
10
65459

Oprogramowanie dla firm


 
Opis ODL to oprogramowanie dla firm jedno i wieloodziałowych handlowych, usługowych i produkcyjnych. ODL - oprogramowanie dla firm klasy ERP jest użytkowane zarówno przez wielooddziałowe przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze, jak i średnie firmy handlowe.

 

Słowa kluczowe oprogramowanie dla firm   małych i średnich przedsiębiorstw   ERP   magazyn   sprzedaż   produkcja   rozrachunki   księgowość   usługi   zakup   zamówienia   rezerwacje   montaż   fakturowanie   faktury   program magazynowy   finanse   finansowe   finansowy   firma   firmy  
Url http://www.odl.com.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Zawartość strony www obejmuje sporą dawkę wiadomości dotyczących oprogramowania firmy Corel. Program Corel Draw x5 jest bardzo słynny. Usprawnia tworzenie ciekawej zawartości z bogatą grafiką ale najlepiej branym jest Corel Draw x5 obeznany chyba przez każdego twórcę grafiki. Edycja grafiki jeszcze nigdy nie była tak prosta. Do zabawy w producenta filmów video posłuży nam VideoStudio Pro X3.
Kategoria:

Oprogramowanie CRM dopasowane do potrzeb firmy daje gwarancję wzrostu dochodów. Dedykowany CRM zautomatyzuje powtarzalne czynności zachodzące w firmie, a pozostałe usprawni w maksymalny sposób. Firma Kamee tworzy dedykowane oprogramowania Crm, które są w 100% dopasowane do potrzeb firmy. Systemy zawierają dowolne funkcjonalności z zakresu ERP, SCM, BI, MES, DMS i B2B. Zapraszamy na darmowe konsultacje.
Kategoria:

Oferujemy programy do kosztorysowania Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Prowadzimy szkolenia z programu Norma. Norma STANDARD szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA STANDARD. Sklep z oprogramowaniem.
Kategoria:

Program do wystawiania faktur. Program umożlwia wystawianie faktur w walutach obcych. Obsługuje faktury abonamentowe. Kartoteka kontrahentów pozwala na dokładną ewidencję. Kartoteka towarów i usług oraz wilel innych przydatnych funkcji. Sprawdź wersję demo.
Kategoria:

Oprogramowanie przeznaczone dla przedsiębiorstw zajmujących się organizacją imprez i konferencji dla korporacji i korporacji. Business Event Creator pozwoli Ci zautomatyzować wysyłkę zaproszeń oraz dodatkowo biletów (wygenerowanych samoczynnie) do tysięcy użytkowników (też w formie graficznej), wysyłanie sms do gości, import list gości z plików (Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt), potwierdzanie uczestnictwa, elektroniczną ewidencję i weryfikację gości na imprezie czy podczas organizacji konferencji przy pomocy czytnika programów kreskowych programem który otrzymasz. Masowo wysyłaj wiadomości do wszystkich osób zaproszonych albo tylko do tych, które potwierdziły własną obecność, możesz także przypomnieć się osobom, które jeszcze nie potwierdziły udziału. Masowo generuj i wysyłaj bilety do uczestników. Zarządzaj tekstem, decyduj czy mają się wyświetlić informacje zapraszanej osoby. Dodaj do biletów logo kontrahenta jeżeli już istnieje potrzeba. O ile otrzymałeś od klienta listę uczestników imprezy w postaci pliku nie powinniśmy ich przepisywać, możesz zaimportować ogół jednym kliknięciem. Obsługiwane pliki: Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt, Edycja graficznych zaproszeń wysyłanych masowo do gości, sposobność dodawania swoich gotowych projektów graficznych na których można umieścić logo klienta lub motyw graficzny związany bezpośrednio z tematyką eventu, Przy pomocy programu do elektronicznej rejestracji gości sprawdzaj bilety czytnikiem kodów kreskowych przy wejściu na imprezę. Dzięki temu unikniesz niechcianych gości i wygenerujesz kontrahentowi dokładne raporty z eventu, Istnieje możliwośc masowej wysyłki wiadomości Esemes do gości. Za radą tej opcji możesz poinformować zaproszonych o potencjalnych zmianach, bądź przypomnieć o imprezie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl