Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

OMNIMED diabetolog łódź


 
Opis Opiekę medyczną dla całej rodziny oferuje łódzka przychodnia OmniMed. Zakres usług dotyczy zarówno fundamentalnej opieki zdrowotnej Pacjenta (razem z pediatrią), jak także specjalistycznego poradnictwa w dostępnych na miejscu pracowniach neurologii, dietetyki oraz diabetologii. Przychodnia oferuje m.in. badania neurologiczne, laboratoryjne badania krwi, USG i EKG czy terapia chorych na cukrzycę za pomocą pomp insulinowych. Firma działa również w ramach kontraktu z NFZ, wobec tego możliwa jest refundacja. OmniMed kooperuje z poradnią radilogiczną i firmą przewozu medycznego. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe neurolog łódź   pediatra łódź   przychodnia lekarska łódź   przychodnia lekarska łódź radogoszcz
Url http://omnimed.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Stomatologia Rzeszów - Biodent - nasza oferta to między innymi ortodoncja, implanty,a także wybielanie zębów. Oferujemy również porcelanowe licówki, mosty i korony, aparaty stałe, posiadamy mikroskop stomatologiczny. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:

Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg

oraz gastrolog zaznacza, że w profilaktyce zdrowotnej (z uwzględnieniem profilaktyki

nowotworowej lub leczenia) niezwykle ważne jest badanie oraz diagnozowanie zaburzeń motorycznych

górnych bądź dolnych odcinków układu

pokarmowego a także innych dolegliwości - zgagi i

refluksu, hemoroidów, zwężenia przełyku albo jego uchyłków a także schorzeń odbytu oraz

odbytnicy. Funkcjonująca w Krakowie placówka

przygotowywana jest do realizowania badań oraz rozpoznawania schorzeń oraz ich leczenia. Z

całkowitą ofertą gabinetu chirurgii ogólnej i

nowotworowej można zaznajomić się poprzez stronę www.
Kategoria:

W Ostródzie i Iławie istnieją gabinety stomatologiczne Jardent. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem ubytków próchniczych oraz chorób przyzębia, jakie objawiają się krwawiącymi dziąsłami, a w konsekwencji zdołają przyczynić się do rozchwiania i utraty zębów. W razie sporych ubytków próchnicowych bądź urazu mechanicznego prowadzimy leczenie endodontyczne, które pozwala na uratowanie zęba. Polega ono na usunięciu zakażonej miazgi, zdezynfekowaniu kanałów oraz szczelnym ich wypełnieniu za pomocą odpowiednich materiałów. O ile jednakże pacjent ma braki zębowe, nasi protetycy zajmują się ich uzupełnieniem za pomocą pojedynczych implantów czy też protez. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Diabetolog Wrocław strona gabinetu specjalistycznego Dariusza Sowińskiego, doktora nauk medycznych specjalisty chorób wewnętrznych, nefrologa diabetologa. Kompleksowa pomoc w walce z cukrzycą oraz jej powikłaniami, w tym chorobami nerek. Częstym problemem w cukrzycy jest nadmiar stosowanych leków i własne błędy w insulinoterapii (np. dążenie do nierealnych celów).
Właściwa terapia tych chorób jest najbardziej istotna dla uniknięcia powikłań, zachowania komfortu życia i sprawności przez długie lata.
Kategoria:

Na stronie gabinetu okulistycznego w Szczecinie pacjenci będą mogli zaznajomić się z niezmiernie szeroką gamą usług. Interesanci liczyć mogą nade wszystko na badania diagnostyczne jak i ambulatoryjne. Nawigując po witrynie internauci będą mogli również skorzystać z formularza internetowego, za pośrednictwem jakiego będą mogli zapisać się na wizytę do konkretnego lekarza okulisty. W witrynie gabinetu okulistycznego przejrzeć też można szczegółowy cennik a w nim wyszczególnione opłaty za dostępne zabiegi. Gabinet okulistów znajduje się w centrum Szczecina, będzie więc można bez trudu do niego trafić.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl