Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

OMNIMED diabetolog łódź


 
Opis Opiekę medyczną dla całej rodziny oferuje łódzka przychodnia OmniMed. Zakres usług dotyczy zarówno fundamentalnej opieki zdrowotnej Pacjenta (razem z pediatrią), jak także specjalistycznego poradnictwa w dostępnych na miejscu pracowniach neurologii, dietetyki oraz diabetologii. Przychodnia oferuje m.in. badania neurologiczne, laboratoryjne badania krwi, USG i EKG czy terapia chorych na cukrzycę za pomocą pomp insulinowych. Firma działa również w ramach kontraktu z NFZ, wobec tego możliwa jest refundacja. OmniMed kooperuje z poradnią radilogiczną i firmą przewozu medycznego. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe neurolog łódź   pediatra łódź   przychodnia lekarska łódź   przychodnia lekarska łódź radogoszcz
Url http://omnimed.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Korekta nosa czy uszu to zabieg, którego trwałych efektów nie da się ukryć pod ubraniami ani zaakceptować jeśli wyjdą choć odrobinę nie tak jak byśmy chcieli. Do tego dochodzą jeszcze spore koszty, więc aby mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, warto zdecydować się na najlepszych specjalistów i najlepszą klinikę. Taką jak Linea Corporis.
Kategoria:

W naszym gabinecie oferujemy konsultacje profilaktyczną, stomatologię odtwórczą, stomatologię estetyczną, protetykę, wypełnianie, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia nazębnego, wybielanie, stabilizację zębów ruchomych. Nasze atuty to solidne medyczne wykształcenie, wieloletnia praktyka, szerokie spektrum usług stomatologicznych. We Wrocławiu istniejemy od 1995 roku. Jesteśmy elastyczni i rzetelni. Nasz cel to kompleksowa ochrona jamy ustnej. Dokładamy starań, aby nasz pacjent nie odczuwał bólu. Na naszej stronie odnajdziesz cenne informacje z zakresu stomatologii.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, warto zwrócić uwagę na Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły w Sosnowcu. Usługi w zakresie nowoczesnych dziedzin stomatologii takich jak: stomatologia zachowawcza i estetyczna, profilaktyka stomatologiczna, implantologia oraz endodoncja wykonywane są za pomocą najnowocześniejszych narzędzi w sterylnie czystych i doskonale wyposażonych gabinetach. Materiały używane w praktyce odznaczają się najwyższą jakością. Stomatolodzy tworzący Gabinet L&P Wesoły posiadają ogromne doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i zagranicą. Dodatkowe zalety to przystępne ceny. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Sekretem niebywałej skuteczności dra n. med. Michała Hraba w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego jest jego indywidualne podejście do każdego problemu. Jego specjalistyczny gabinet urologiczny cieszy się dużym zaufaniem pacjentów. Nieustanna praca nad poszerzaniem wiedzy oraz umiejętności jest istotnym elementem pracy dobrego urologa, wobec tego troszczymy się o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Kompleksowe usługi obejmują diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dla nas Państwa zdrowie oraz komfort są najistotniejsze. Nasza strona internetowa dostarczy zainteresowanym osobom wszelkich potrzebnych informacji:
Kategoria:

NYCZ OPTYK jest rodzinną firmą z salonami optycznymi oraz gabinetami okulistycznymi umiejscowionymi w Gliwicach czy też Zabrzu. Współpracują z nami lekarze okuliści, którzy upoważnieni są do przeprowadzania pełnych badań okulistycznych z pomiarem ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz do testowania dna oka. Lekarze konkretnej specjalności proponują też diagnostykę czy leczenie poszczególnych schorzeń narządu wzroku - m.in. jaskry czy zaćmy czy też schorzeń siatkówki. W naszych salonach optycznych mają Państwo zaś dostęp do asortymentu soczewek kontaktowych albo opraw okularowych. W celu zapoznania się z łącznym obrębem usług NYCZ OPTYK zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl