Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

OMNIMED diabetolog łódź


 
Opis Opiekę medyczną dla całej rodziny oferuje łódzka przychodnia OmniMed. Zakres usług dotyczy zarówno fundamentalnej opieki zdrowotnej Pacjenta (razem z pediatrią), jak także specjalistycznego poradnictwa w dostępnych na miejscu pracowniach neurologii, dietetyki oraz diabetologii. Przychodnia oferuje m.in. badania neurologiczne, laboratoryjne badania krwi, USG i EKG czy terapia chorych na cukrzycę za pomocą pomp insulinowych. Firma działa również w ramach kontraktu z NFZ, wobec tego możliwa jest refundacja. OmniMed kooperuje z poradnią radilogiczną i firmą przewozu medycznego. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe neurolog łódź   pediatra łódź   przychodnia lekarska łódź   przychodnia lekarska łódź radogoszcz
Url http://omnimed.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinet lekarski prowadzony przez neurologa Janusza Miętkiewicza istnieje w Przygodzicach nieustannie od 1988 roku. Świadczone usługi to przede wszystkim leczenie dolegliwości, które są związane z różnymi bólami głowy, a także stanami lękowymi i zaburzeniami równowagi. Oferowane są także pracownicze badania okresowe - podstawowe oraz wysokościowe, do których wystawiane są zaświadczenia. Mają Państwo także sposobność wykonania kompleksowych neurologicznych badań pomocniczych w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby. Zapewniona zostanie również pomoc osobom cierpiącym na zespoły depresyjno-lekowe wywoływane uszkodzeniami OUN. Pełna diagnostyka pozwala na skuteczniejszą pomoc pacjentom. Przed każdą wizytą konieczna jest telefoniczna rejestracja, która pozwoli na wybór optymalnego dla Państwa terminu.
Kategoria:

Stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja, periodontologia, a także chirurgia stomatologiczna - to skala usług stomatologicznych, jakie świadczone są Pacjentom w gabinetach Stomatologia na Biskupinie z siedzibą we Wrocławiu. Są one czynne każdego dnia w godz. 8.00-19.30, a zapisy na wizyty, ustalane są telefonicznie. W ramach proponowanych usług, oprócz standardowego leczenia zachowawczego, gwarantowane są także zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, w tym wybielanie lampami plazmowymi, a ponadto endodoncją mikroskopową oraz laseroterapią. Szczegóły informacji o działalności gabinetu, zamieszczono na stronie internetowej.
Kategoria:

Warszawa Centrum Medyczne Alfa-Lek - Nasza Klinika Stomatologiczna i Implantologiczna świadczy usługi w zakresie:
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, implanty, protetyka, chirurgia, ortodoncja, endodoncja, periodontologia, stomatologia estetyczna.
Zapewniamy najwyższą jakość leczenia; profesjonalną obsługę; krótkie terminy; przyjemną atmosferę.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon. Placówka posiada znakomitą lokalizację w ustronnym miejscu na uboczu Wrocławia. Osobom uzależnionym oferujemy profesjonalną pomoc, porady psychologa i psychoterapię. Naszym głównym celem jest realizacja skutecznego programu terapeutycznego. W dodatku na terenie placówki regularnie odbywają się mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Zajęcia psychoterapeutyczne przeprowadzane w naszym ośrodku są uzupełniane zajęciami sportowymi oraz relaksacyjnymi. Osoby zaintrygowane zachęcamy do podjęcia z nami współpracy drogą mailową czy też telefoniczną. Zupełna propozycja znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Na stronie możemy znaleźć ofertę wykwalifikowanego zespołu lekarskiego, który koncentruje się na detoksykacji alkoholowej. Z lekarzami można nawiązać kontakt przy użyciu witryny internetowej. Warto wspomnieć, że w przypadku bardzo pilnych zgłoszeń na odpowiedź czekamy do 60 minut. Sam zabieg odtrucia alkoholowego przeprowadzany jest za każdym razem w mieszkaniu pacjenta, rzecz jasna pod nadzorem lekarza. Samo odtrucie jest bardzo skutecznym sposobem na przerwanie ciągu alkoholowego i tym samym rozpoczęcie leczenia alkoholizmu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl